[CP] Інавгураційна. Жовтень 2019

Day 4,339, 00:18 Published in Ukraine Ukraine by President Ukraine


Вітання!

Перш за все, дякую усім, хто віддав за мене свій голос на виборах Президента еУкраїни! Моя команда вже готова приступити до роботи. Наразі наші запаси ентузіазму на максимумі, тож я маю надію, що темп роботи, який Кабінет Міністрів набрав на підготовчому етапі, не розгубиться до кінця місяця.


Власне, щодо самого Кабінету Міністрів, з моменту публікації передвиборчої відбулися деякі зміни в його складі, які дещо вилилися в змінах напрямків роботи, які ми плануємо охопити. Отож, остаточний склад КабМіну на жовтень:

Прем’єр-міністр – Fox ака Kaizer.
Міністр оборони – B A N D E R A
Міністр економіки – MortuusSpongia
Міністр інформації – Generalissimo Meow

ProphetxN7 вирішив залишити уряд, однак цим самим він стає єдиним членом УДК з-поза Кабінету Міністрів, а отже автоматично стає очільником дипустанови, яка не перериває своє існування. Сподіваюсь, що цього місяця знайдуться охочі там працювати і посада голови Корпусу стане не номінальною.


Щодо завдань новопризначеному уряду. Точніше, щодо змін у них.

Новий прем’єр-міністр очолить напрямок внутрішньої політики. Fox в сьогоднішніх реаліях це cвіжа кров та свіжий погляд на події в нашому суспільстві з позиції досвідченого гравця, саме він зробив кілька пропозицій стосовно побудови внутрішнього діалогу в країні, а також пов’язаних питань з нашими дипломатичними відносинами і держпрограмами. Особа іміджево нейтральна і незаангажована, тому я сподіваюсь, що проблем із взаємопорозумінням між різними політсилами і Fox’ом не виникне.

Вже найближчим часом в пресі з’явиться перший плід роботи оновленої команди. Ми пропонуємо почати вибудову діалогу з нового, свіжого опитування стосовно зовнішньої політики, ТВ та союзників. Опитування буде загальнодержавним та обов’язковим. Уже після отримання його результатів уряд запропонує варіанти подальших кроків. Ми сподіваємось на те, що нам вдасться нарешті прийти до раціональної і загальноприйнятної думки в суспільстві.


Міністерство економіки має нового очільника. Сьогодні він має запустити форми з програмами компенсації будинків та виплат по рангам. Усі, хто не змогли подати заявки на відшкодування по рангам через закриття форми, до 15 числа ви можете отримати свої виплати в тому ж обсязі, що і раніше. Після 15 числа ймовірно будуть діяти нові умови, але в такому випадку про це вам вже розкаже особисто міністр. Єдина зміна в програмі наразі – починаючи з 4340 еДня держава припиняє фінансувати здобуття авіарангів нижче Flight Lieutenant, оскільки при отриманні заявок від таких гравців це буде занадто витратно для держави і здебільшого це аккаунти, зареєстровані після 1 серпня, чий вплив на стінки зменшений механікою на 99%.

Про умови решти запланованих програм – вже у статті пана MortuusSpongia. А наразі це все, але попереду у нас ще купа роботи, яка почнеться просто сьогодні. Слідкуйте за урядовими статтями.


З повагою,
Президент еУкраїни
Stormy Seabird