گزارش عملکرد دولت

Day 4,320, 10:47 Published in Iran Iran by bikhabar

با عرض سلام خدمت بازیکنان عزیز

همون طور که تو برنامه های ابتدایی دولت گفته شد،یکی مهم ترین اهداف ما سازمان دادن اتحاد بود تا از این رخوتی که به وجود اومده بود بیرون بیاد که این موضوع تا حدود زیادی انجام شده.اچ کیو جدید تشکیل شده و تا حدودی تونستیم که حضور فعال تری نسبت به گذشته تو اتحاد داشته باشیم که این موضوع با تلاش های فراز و محمد به دست اومد.البته این موضوع در ادامه هم پیگیری میشه تا بتونیم در آینده اتحاد جایگاه مهم تری داشته باشیم.


اتحاد در حال حاضر تو وضعیت بهتری نسبت به قبل قرار داره و کشور های اصلی از وایپ دراومدن.این موضوع اهمیت بالایی داره چون که باعث میشه که ایر استریکشون آزاد باشه.این مساله دست مارو واسه پلن های آینده باز میزاره.

موضوع بعدی این بود که بتونیم تا جایی که میتونیم به کشور های ساید مقابل ضربه وارد کنیم.در این مدت با کشور های اتحاد هماهنگ شد که در زمان هایی که کشور های اتحاد با کشور های دشمن جنگ سنگین داشتن ما یه انقلاب تو شهر های تحت تصرف دشمن باز کردیم تا بتونیم از این طریق برنامه شون رو بهم بریزیم.

همون طوری که تو مقاله آغازین دولت گفته شد، یکی از برنامه های ما داشتن منطقه بوده.در این خصوص اقداماتی انجام شده که در ادامه بهشون اشاره خواهم کرد.

در ابتدابا زمان بندی درست تو جنگ متحدین، مجار از خاکمون کیک شد.با این کار ، قدم های اولیه برای آزاد سازی کشور برداشتیم. در واقع ما هرچه کشور کمتری تو خاکمون داشته باش برنامه آزاد سازی راحت تر خواهد شددر همین رابطه ما با مذاکراتی که داشتیم،در نهایت تونستیم با یکی کشور های متحد هماهنگی های لازم رو انجام بدیم که هر زمان که ما تو ایران منطقه آزاد کردیم،بتونیم ایر استرایک بزنیم و بریم در اون کشور و بتونیم اونجا منطقه داشته باشیم. این مساله دست مارو تو برنامه ریزی برای اتفاقات آینده کشور باز میزاره و همچنین میتونیم تو شرایط مناسب از این آپشن استفاده کنیم.

در نهایت آخرین مورد که اشاره جزئی بهش میکنم،باب مذاکره با یکی از کشور هایی که درون خاک ما هستن باز شده.فعلا صحبت ها مقدماتی هست ولی زمانی که بحث ها جدی تر بشه و خواسته های طرفین مشخص بشه،جزییات بیشتر رو در اختیار شهروندان قرار میدیم.
در خصوص مسائل داخلی، با توجه به نداشتن مجلس،نامه ای بین روسای احزاب و بزرگان کشور باز شد تا با اینکه مجلس وجود نداره،عملکرد دولت تحت نظارت باشه و همین طور اینکه ما بتونیم از کمک این افراد استفاده کنیم.قطعا تصمیمات مهم و تاثیر گذار با مشورت این دوستان گرفته خواهد شد.

در خصوص وزارت آموزش،همون طور که شاهد بودید وزارت آموزش این ماه به شدت فعال بودند. وحید به صورت روزانه انقلاب های موفق رو توی شات باکس کشوری اعلام میکرد که خب همون طور که میدونید مدال آر اچ برای اکانت های تازه وارد منبع درآمد خیلی خوبیه .همچنین مقاله های آموزشی خوبی هم چاپ شدش.
در نهایت اینکه از شهروندان عزیر تقاضا دارم که در کانال اطلاع رسانی وزارت دفاع عضو بشید و چنل رو بی صدا نکنید تا بتونید دستورات نظامی رو در لحظه داشته باشید.
https://t.me/eIranMoD

به امید سربلندی ایران
روز 4,320 دنیای جدید