Eventler Yaklaşırken. (Önemli !!!!!!1111)

Day 4,319, 13:53 Published in Turkey Turkey by JUJU The Lord Of The Waters.

Sa,
As,

Sevgili beybiler,

Önümüz event dönemi, çarşı karışacak, peki ne olacak bu event döneminde ve ben ne yapmalıyım diyorsan check this out.

Erep yıldönmü, Black Friday (Mübarek Cuma xd), krismıs falan derken önümüzdeki 3-4 ay yoğun geçecek, bu dönemde platonun verdiği bonuslardan extra HP recovery, balkabağı, dondurması, şekeriydi derken event haftalarında büyük çoğunluk ilk günden 88-92 hp recoveriye, hatta ekstra hp recovery eventinde 122 hp recoverye kadar çıkacak, bu durum da eppek fiyatlarını uçuracak. Geçen sene q1 eppeğin 1,5-2 cc ye ulaştığı oldu.

Bu yüzden beybilerim;

-Bugünden tezi yok yavaş yavaş eppek depolamaya başlayalım.

-Eventlerde gelen geçici paketlerden faydalanmak için gereksiz harcamalardan kaçınıp, gold biriktirelim.

-Bol bol RH madalyası FF madalyası gibi kolayca kazanılacak madalyaların takipçisi olup ekonomimizi güçlendirelim.

-Eventlerde aldığımız paketlerden gelen bomba, stinger gibi mühimmatları harcamak için acele etmeyelim. Hem kara savaşında, hem hava savaşında mevcut farmerlar, bu mühimmatların süresi bitmeden beybilerin madalya almaları için gruplar kurmuş olacak, bu gruplara katılarak birbirimizle çakışmadan minimum damage ile maksimum farm yapalım. Hali hazırda dış mihrakların saldırı altında olacağımızdan bir de birbirimizi drainlersek, harap ve bitap düşmüş şekilde event döneminden çıkmış olur ve açık hedef haline gelmiş oluruz.

-Her event dönemi peşinden bir dünya savaşı getirmektedir unutmayalım, mühimmatları kısa vadeli kazançlar yerine, öncelikli olarak uzun vadeli kazançlarımız olan eTR nin bekası, yüzde yüz bonusu, hürriyeti için kullanmaya gayret edelim, bu doğrultuda yetkililerin yönlendirmelerini takip edelim.

-Event haftalarında haftalık yarışma 60k pp ye yükseltilebiliyor, pp yapmak için acele etmeyelim, tecrübeli oyuncuların hesap kitap yapıp, en verimli formülü oluşturmasını bekleyip, tavsiyelerine uyalım.

Tecrübeli oyuncular, makaleye yorum olarak beybilere event dönemleri ile ilgili tavsiyelerimizi esirgemeyelim.

Herkese bol kazançlı, keyifli oyunlar.

Ek-1
Walpole kankimizin tavsiyesi:
Bi de %30 sirket indirimine de 2 ay kaldigini hatirlatalim.
Sirket yatirimi dusunen panpalar bu 2 ayi beklesinler, ve bu surecte hazirlik yapsinlar.

P.S.: Eskiler bilir ama yeni panpalarımız için kendisi benim selefimdir, ekonomik modülde Plato takıldığı yerde Walpole e başvurur xd, yatırım yapmak isteyenler kendisine yabışmalı, makalelerine mutlaka göz atmalıdır.
https://www.erepublik.com/en/citizen/profile/1295956