[MP] Ar skatu uz priekšu

Day 4,315, 09:17 Published in Latvia Latvia by AunsxOM


Sveiki!

Pēdējie daži mēneši mūsu mazajā komūnā ir bijuši katastrofāli. Mazie ķīviņi pie esošā aktivitātes krituma ir pārauguši pastāvīgās plaša mēroga nesaskaņās, kā rezultātā esam zaudējuši savu esenci. Tas, kas mūs agrāk padarīja par biedu pretinieku acīs – saliedētība, operativitāte, aktivitāte, - šajā brīdī mums ir palicis atraugas līmenī.

Kā rezultātā esam nonākuši šādā situācijā ir garš stāsts, un domāju ka versijas tam ir tikpat daudz, cik stāstītāju, un šajā brīdī tam pat vairs nav starpības. Jautājums ir tikai viens – ko mēs darām tālāk?

Šajā brīdī kuģis dodās Nekurienes ostas virzienā, un tas, vai mēs vēlamies un esam gatavi šo kursu mainīt, ir mūsu ziņā, un galamērķis tuvojas strauji. Mums nav vienam otru jāmīl kā savu brāli lai mēs varētu forši uzspēlēt eRepu, mums ir jāspēj strādāt kopīga mērķa vārdā.

Iesākumā ir jāspēj kopīgi izvirzīt komūnas mērķus, tad arī būs pie kā kopīgi strādāt.

Tādēļ aicinu VISUS šo svētdien, 15. septembrī, pulkstens 20:00 ierasties Latvijas Discord kanālā uz kopīgu apspriedi.

Esmu sagatavojis dažus piedāvājumus uz ko mēs varētu tiekties, kā arī rīcības plānu to sasniegšanai. Pārējais ir atkarīgs no mums pašiem.

Ir vienreiz jāizbeidz šie bezjēdzīgie kašķi un jāpievēršās kaut kam produktīvākam. Mūsu kanāla #verified istaba pēdējos pāris mēnešus atgādina bēdu ieleju, un ņemot vērā, ka tā ir mūsu galvenā komunikācijas vietne, tas par mums neko labu neliecina. Runājot par pēdējiem konfliktiem, jāpiemin ka es tos diezgan apzināti eskalēju lai visi atvērtu savas kārtis un mēs varētu beidzot sēsties pie sarunu galda ar sajūtu ka viss ir pateikts, lai godīgi varam arī skatīties uz lietām un to risinājumiem. Kad kaula lūzums ir nepareizi saaudzis, kaulu nākas vēlreiz salauzt lai to sakārtojot tas pareizi sadzītu. Tad nu redzēsim kas sanāks.

Ja kādam ir interese, varat droši ar mani sazināties in-game vai Discord, labprāt pastāstīšu vairāk par plāniem, parunāšos utt.

Tiekamies svētdien 20:00

Ar cieņu,
AunsxOM
Ministru kabineta speciālā konfliktsituāciju risināšanas dienesta praktikants