[muratba] EMPEROR'un KUT Partisini Ele Geçirme Planı Üzerine

Day 4,313, 12:58 Published in Turkey Turkey by muratba

Tüm eTRlilere selam olsun ! Kısa bir ara verdigim oyun hayatima gecen hafta sonu itibariyle geri dönmüştüm ki oyuna yeniden başlar başlamaz içinde bulunduğum ve bugun KipcakHan'in da yazdigi makale üzerine eTRlileri bilgilendirmek icin bu makaleyi yazma ihtiyaci hissettim.

Kurucusu olduğum KUT Partisine girerek bu ay başkanlık yapmak icin butona basacaktim ki EMPEROR isimli birinin aday oldugunu gordum. Parti duvarindaki konusmalara bakinca EMPERORun partiye henuz yeni girdigini, partiye girer girmez de aday oldugunu gordum. EMPEROR'a mesaj atarak bu ayki baskanlik icin ortak bir karar vermemizi, partiye henuz yeni girdigi icin isterse bir ay beklemesini sonraki ay aday olmasini bu ay baskanlik konusunda bana yardimci olmasini soyledim. Kendisi ise hedeflerinin farkli oldugunu ve kendisinin baskan olmasi gerektigini soyledi.

[img]https://prnt.sc/p4wb2r[/img]

Yukarıda da acikca goruldugu uzere EMPEROR isimli kisinin Asteria ittifakinin bir piyonu oldugu, partimiz KUT Partisinin adini lekeleyerek eTR'yi içten cökertme gibi bir amac edinmis kendince. Bir iki gun konuyu, şahsı araştirmam, durumun dogrulugunu anlamam ve son olarak da KipcakHan'in makalesiyle de şahsın iflah olmaz kahrolasi bir hayın oldugu ortays cikmistir.

Her ne kadar hükumete bazi konularda muhalif olsak da bazi uygulamalarinda karsi cikcak da eger mesele eTRnin istikbli ise eger mesele Asteria'nin iceriden ulkeyi kaosa sokma girisimi ise bu duruma asla izin vermeyiz. Her ne olursa olsun!

İşte gerekli görülen bu lüzum üzere, eVatanin ve KUT Partisinin adının boyle igrenc bir olayla lekelenmemesi adina 3 gun sonraki (15 Eylül) baskanlik secimlerinde KUT Partisi baskan adayi olma ihtiyaci hissettim. Önümüzdeki 3 gün boyunca ve seçim günü EMPEROR adlı şahsın KUT Partisine karşı -dolayli yoldan eTRye karsi- yapacaği TO girisimlerine karsi sizlerin teyakkuzda olacaginizi ve böyle bir duruma izin vermeyeceginizi biliyorum.

Mevzu bahis eVATAN ise gerisi teferruattır.

Hepinizi saygiyla selamliyorum. o7

muratba