نبرد هوایی 2********چگونه خلبان شویم

Day 4,296, 14:09 Published in Iran Iran by vahid ki4niسلام خدمت هموطنان گرامیدر مقاله قبلی توضیحات کلی در مورد خانه ها و مراکز انرژی و موشک و عواملی که در پیشرفت سریعتر هوایی تاثیر دارند، داده شد.
بیایید یکم این مسایل رو بشکافیم و بفهمیم چجوری باید اکانت خودمون رو از نظر هوایی تقویت کنیم.

من یک اکانت تازه واردم و چند روزی هست که با وقت گذاشتن تو بازی و سوال و پرس و جو کردن میبینم همه میگن جنگ زمینی رو بیخیال شو و روی هوایی تمرکز کن. ولی چرا؟
جواب زیاد سخت نیست: در جنگ زمینی چندین عامل برای برتری وجود داره مهمترین اونها قدرت نظامی (استرنج) و رنک نظامی شماست. شما استرنج رو با تمرین کردن در زمینهای تمرین که شامل 4 زمین هست(یکی رایگان و سه تای دیگه هزینه بر) به دست میارید. اگر روز اول که وارد بازی میشید و بخواهید این زمینهارو اپدیت کنید هرکدوم 170 گلد نیاز داره که مجموعا 680گلد میشه و یک قرارداد زمین تمرین هم بگیرید 53گلد به این رقم اضافه میشه.
حالا اینهمه هزینه میکنید که روزی 90 واحد قدرت نظامی کسب کنید. حالا اکثر لجندهای توی بازی که قراره باهاشون رقابت کنید حداقل 200کا استرنج دارند. اگر بخواهید به این حداقل برسید باید 2223 روز معادل 6سال و 1ماه فول تمرین کنید و در این مدت لجندها بیکار باشن تازه میتونید به کمترین میزان استرنج لازم برسید.
سراغ بقیه عوامل نمیرم که از بحث خارج نشیم و فکر کنم همین یک دلیل برای کل موضوع کافی باشه.


خب از کجا شروع کنیم؟
جایی که همه مثل خودمون هستند و همسطح خودمون باشن و اهدافمون مشترک باشه. اکادمی هوایی ایران جایی که همه تلاش میکنن در کنار هم پیشرفت کنن و رقابت دوستانه و سالم برقراره.
از مزیتهای اکادمی هوایی میشه گفت اردرها براساس راندهای هوایی ست میشه. چون اکانتمون زیاد درامد نداره پس نیاز به حمایت داریم چون نهایت تولید غذای ما 200فود کیفیت یک هست که کلا 400 واحد انرژی میشه که اگه اردرهای ارتش رو انجام بدیم به میزان فودفایت ما تا اخر هفته بهمون فود داده میشه.
به نفرات برتر از نظر کیل اخر هر هفته جوایز نقدی اهدا میشه و به فعالترین فرد جایزه جداگونه داده میشه.
از همه مهمتر زمانیکه فارغ التحصیل میشید 100کا سی سی جایزه اهدا میشه که کمک بزرگی به اکانت محسوب میشه.
ولی اکادمی هوایی ایران هم یک سری قوانین و چهارچوب مشخص داره که برای اطلاعات بیشتر میتونید به این مقاله مراجعه کنید تا بیشتر با این ارتش و جوایز و شرایطش اشنا بشید.پیشرفت اصولی
مهمترین عامل پیشرفت درنبرد هوایی افزایش رنک نظامی هست که هرچقدر بیشتر فایت بزنی زودتر به لول بالاتر میرسی. زمانی که شما رنک نظامی کمتر از چیف مستر هستید به صرفه نیست که بخواهید هزینه کنید و پک بخرید ولی با خرید و فعالسازی خانه های 1و2و3 مجموعا مقدار انرژی به مرکز انرژی شما اضافه میشه و در هر 6دقیقه 6+ ریکاور انرژی دریافت میکنید که خودش در هفته 10080 انرژی ریکاور میشه.
خانه های 4و5 برای رنک پایینتر از چیف مستر اصلا به صرفه نیست و تا زمانیکه به این رنک نرسیدید سعی کنید اصلا به دنبال مدال نرید چون اولین ضرر برای شما اینه که باید انرژی بار قابل توجهی مصرف کنید تا به حداقل دمیج مدال هوایی که 70کا هست برسید.
توی این مرحله ذوق برای رسیدن به مراحل بالاتر و تبدیل شدن به یک خلبان حرفه ای زیاده چون داری پیشرفت خودت رو میبینی و موفقیت رو زیاد دور نمیبینی. اینجا همون جاییه که نباید عجله کنید و کمی صبوری به خرج بدین تا توی کل کل های بچگانه نیوفتید و هنوز به مرحله ای نرسیدید که بخواهید هزینه کنید و از خود اکانت بتونید هزینه رو برگردونید.
به طور کلی میتونم بگم تا قبل از رسیدن به چیف مستر شما دانشجو حساب میشید. از چیف مستر یک ستاره تا پنج ستاره شما کمک خلبان هستید و این همون مرحله ایه که شما دارید وارد عرصه جدیدی از زندگی میشید که اگر بتونید تو این مرحله خوب یاد بگیرید میتونید در اینده موفقیت بیشتری کسب کنید. بعد از چیف مستر شما یک خلبان محسوب میشید.سرعت در پیشرفت
خب حالا شما باید انتخاب کنید که یک خلبان هواپیمای مسافربری هستید و فقط تفکرتون پرواز است. یا اینکه میخواهید خلبان یک جت جنگنده باشید که عاشق پرپر کردن دشمنه.
اگه قراره عادی باشید پس به همون روال قبل ادامه بدید ولی اگه قراره یک جنگجو باشید باید یکم هزینه کنید که اگه مسیر درستی انتخاب کنید نه تنها هزینه نیست بلکه یه سرمایه گذاری موفقه.
هزینه شما خرید پک هست و پک هایی که برای این کار مناسبه پاورپک و بلیتزر پک هستند.
پاورپک رو میشه گفت فقط به خاطر 20+ ریکاوری بیشتر خریداری میکنید که در مدت یکماه 144000 انرژی ریکاور بهتون میده که به تنهایی تقریبا 3لول اپ معادل 9300 انرژی هم به خاطر لول اپ دریافت میکنید.

بلیتزرپک که به خاطر 2000مرکز انرژی افزایشی خریداری میکنید که بتونید با اف اف خودتون دمیج قابل توجهی بزنید و مدال کسب کنید.
شما با داشتن این دوتا پک میتونید با گرفتن مدال قهرمان نبرد هوایی یا همون اس اچ هزینه خود پکها رو دربیارید و ماه بعد هم این پکهارو خریداری کنید و سرعت قابل توجهی در پیشرفت هوایی داشته باشید.
نکته:چون پاورپک و بلیتزر با فاصله زمانی دو هفته از همدیگه قابل خریداری هست توصیه میشه اول پاورپک رو بخرید.

میخوام روش کاری خودم رو بهتون بگم که ازش نتیجه مثبت گرفتم. شاید افرادی باشند که به روشهای دیگه شاید بیشتر و یا شاید کمتر از من درامد داشته باشند و اگر کسی دوست داشت میتونه بهم نامه بزنه و توضیحاتش رو بهم بگه تا به مقاله اضافه کنم.
خانه انرژی 1و2و3 من فعال هست و مراکز انرژی 50و100تایی دایم که در مقاله قبل توضیح دادم را دارمو 50واحد هم بخاطر محل سکونت دارم و 2000واحد هم از بلیتزر پک دارم که در مجموع 3140 واحد انرژی دارم .
در اول هر هفته معمولا سعی میکنم یک لول اپ داشته باشم چون خود لول اپ 3140 انرژی بهم میده. میدونیم که اول هر هفته تمام کشورها در دیوهای مختلف جنگهایی رو اپیک میکنن که بتونن از اول هفته ریکاوری خودشون رو بالا ببرن پس از این بابت نگرانی نداریم.(به جز دیو4 که معمولا به خاطر نیاز به دمیج بالا کمتر اپیک میشه ولی چند هفته ای میشه لهستان و تایوان روی اپیک دیو4 تمرکز کردن. همچنین صربستان هم انقلابی در کرواسی راه میندازه که بتونن از اپیک اول هفته استفاده کنن)
حالا من میام و تو این جنگهای اپیک یه بوستر 50% دو ساعته فعال میکنم و چون لجندها فایت زدن با فعال کردن گوست بوستر که معمولا 110کا دمیج با هر هیت میشه و بوسترم روشنه به 165کا هر هیت بدون استفاده از اسلحه (هزینه اسلحه ندارم) فایت میزنم.
تا اینجا 628 پرستیژ با اف اف کسب کردم و با یک لول اپ به 942 پرستیژ میرسم. مقدار 200 انرژی بار هم مصرف میکنم که توی اپیک به 4000 انرژی میرسه. در مجموع به 5000پرستیژ یا گاهی بیشتر میرسونم.
خب تا اینجا 20+ریکاور از پاورپک و 20+ ریکاور از پرستیژ و 8+ریکاور از خانه و محل سکونت و10+ ریکاور خود بازی که کلا 58+ ریکاور در شش دقیقه معادل 580انرژی در ساعت دارم. 11ساعت بعد اف اف من فول میشه و میتونم اولین اس اچ رو بزنم. همین اف افی که زدم به ریکاور من اضافه میکنه و دفعه بعد زمان کمتری دارم تا فول اف اف بشم و هر دفعه همینطور سرعت ریکاور بیشتر میشه و در دو روز اخر هفته هر 8 ساعت یه اس اچ میتونم بزنم.
توی همین روند گاهی اف افم نصفه هست و انرژی بار مصرف میکنم و ریکاورم زودتر به حد بالاتر میرسه و این وسط لول اپ هم دارم که اونم جای خود داره. اخر هفته ها به 20الی 25 کا پرستیژ میرسم 300الی400 انرژی بار بدست اوردم و برای شروع هفته بعد باز میتونم تو اپیک به پرستیژ 5کا برسم.
به طور میانگین در 3 روز اول هفته 2یا3 مدال کسب میکنم و در چهار روز اخر هفته 3یا4 مدال بدست میارم. اینجوری در هفته 20تا25 مدال و در ماه میانگین 90مدال میشه که هرکدوم 30گلد جایزه داره و میشه 2700گلد در ماه(من نزدیک به50روز هست که از اکادمی فارغ التحصیل شدم و میتونید از تعداد مدالم در این مدت متوجه راستی حرف من بشید)که حتی ماه دوم پاور هم گیرم نیومد.

حالا با گلد 590سی سی اگه همه گلدهارو تبدیل کنیم میشه 1593000 سی سی که با همین مبلغ میتونید ماه اینده هم پک بخرید و به این روند ادامه بدید و سود کنید.
توجه داشته باشید گاهی مدالهاتون رو میدزدن یا گاهی برای کشورتون میجنگید و امکان داره این مقدار کمتر بشه ولی با این روش من فعلا به مشکل خاصی برنخوردم.امیدوارم تونسته باشم کامل منظور رو رسونده باشم و کمکی (حتی به یک نفر) کرده باشم.
دوستان با تجربه تر هم اگر نکته ای هست که بتونه به خود من هم کمک کنه ممنون میشم راهنمایی کنید.
عجله نکنید و کمی حوصله به خرج بدید در مقاله اینده روشهای اصولی کسب مدال رو توضیح میدم که چه بایدها و نبایدهایی داره.

ارادتمند شما
وحید کیانی