نبرد هوایی 1 ********مباحث پایه

Day 4,295, 14:25 Published in Iran Iran by vahid ki4ni


سلام خدمت هموطنان گرامي

خب از اسم مقاله معلومه داستان چيه و تصميم گرفتم براي اکانتهايي که ميخوان شروع کنن به نبرد هوايي، يه سري توضيحات بدم و اگه کمکي از دستم برمياد تونسته باشم انجام بدم. خب اگه بخوام همه توضيحات رو توي يک مقاله بگم خيلي طولاني ميشه و حوصله تون سر ميره پس مطلع باشيد که اين مقاله کامل نيست و طي چند مرحله يه سري نکات رو ارايه بدم

اکادمی هوایی ایران

اکادمي هوايي ايران 58 هفته هست که تاسيس شده. به همين منظور براي تشويق اکانتهايي که در زمينه نبرد هوايي اشتياق براي پيشرفت دارند به شدت توصيه ميکنم که به اين ارتش بپيوندند. در حال حاضر فرمانده اکادمي احسان عزيز هست و اين ارتش زيرنظر دولت داره به فعاليت خودش ادامه ميده.

جنگهاي هوايي نقش مهمي در جنگها بر عهده دارند چون اکانتهاي لجند در اون نفوذ چنداني نسبت به جنگهاي زميني ندارند و اين همون نقطه عطفي هست که ميتونيم روي اون تمرکز کنيم.
اين يک حقيقت است که اکانتهايي که تازه به بازي امدند يا اکانتهاي قديمي که بعد از مدت طولاني به هر دليلي مدتي نبودند و دوباره برگشتند شانس زيادي در زمينه جنگ زميني ندارند و نبرد هوايي بهترين گزينه براي انهاست. اما فکر نکنيد که کار اسوني است بلکه پشتکار و فداکاري زيادي ميطلبه و همه کشورها اين موضوع رو درک کردند


خانه های انرژی
پیشنهاد میشه حداقل خانه های کیفیت 1و2 فعال باشه که 130 انرژی به مرکز انرژی شما اضافه میکنه و در هر 6دقیقه +4 ریکاوری بهتون اضافه میکنه. همچنین بابت فعال کردن این خانه ها بهتون بلیط اضافه کاری داده میشه که میتونید اضافه کار بیشتری بزنید و تا حدودی هزینه خودشون رو دربیارید(در مقاله های بعدی توضیح بیشتر داده میشه)

خانه های کیفیت 3و4و5 رو هم میتونید فعال کنید که به روند سریع پیشرفتتون کمک میکنه ولی یک استراتژی گران قیمت هست و توصیه نمیشه.
اگر تمام این خانه ها فعال باشه 580 انرژِی به مرکز انرژی شما اضافه میشه و در هر 6 دقیقه +10 ریکاور به شما اضافه میکنه


محل سکونت
محل سکونت شما دو جنبه مثبت داره. اول اینکه به 50خانه به مرکز انرژی شما اضافه میشه در هر 6دقیقه +2ریکاوری بهتون میده.از طرف دیگه به خانه های فعال شما (بسته به شهر شما از 5% تا 20% ) اضافه میکنه. مثلا هر خانه 168 ساعت فعال هست که در یک شهر با 20% بونوس 33 ساعت به اون اضافه میشه که خود این موضوع بلیط اضافه هم به شما میده.
البته مسایل زیادی در بالا و پایین شدن این مقدار وجود داره و گاهی ضررهایی هم در اون هست که چون موضوع پیچیده ای هست و به بحث الان مربوط نیست در اینده بیشتر توضیح میدم.


موشک و کارخانه موشک سازی
فعلا فقط کیفیت 1 ارایه شده و هیچ فایده ای ندارند و به هیچ عنوان هزینه نکنید چون ارزش ساخت و یا استفاده از موشک را ندارند و تاثیر چندانی در میزان دمیج شما نداره.


مراکز انرژی

خرید این مراکز انرژی بسیار مهم هست و به طور دایم به انرژی شما اضافه میشه. هزینه اولی 99 گلد هست و 50 انرژی و دیگری 199 گلد که 100 انرژی به مرکز انرژی شما اضافه میکنه. همچنین میتوانید با پرداخت لویالتی پوینت (با هر خرید پک از سایت به شما داده میشه) انها رو خریداری کنید. درسته گرون هست ولی ارزشش رو داره.
توجه کنید که معمولا در جمعه سیاه تخفیف خوبی بهش تعلق میگیره و توصیه میشه در این زمان بخرید که مدت زیادی هم به جمعه سیاه نمونده

مدال نبرد هوایی
این مدال به شخصی که بیشترین اسیب رو در یک راند هوایی زده باشه اهدا میشه و 30گلد جایزه شه.
برای گرفتن این مدال بهتره که اول راند اقدام کنید و حداقل 70کا دمیج بزنید (در مواقعی که ادمین استینگر وارد بازی میکنه تا 100کا هم بزنید)
به جنگهای تمرینی بقیه کشورها احترام بگذارید و دیوار رو طبق اردرهای اونها تنظیم کنید وگرنه دودش تو چشم خودتون میره
تو جنگهایی که نچرال انمی هست اگر بجنگید 10% به دمیج شما اضافه میشه
هرگز وارد کل کل نشید چون حتی اگر مدالش رو بگیرید هم باز ضرر کردید(تجربه اینو نشون داده)
نبرد هوایی نکات خیلی زیادی داره مثلا چه ساعتهایی شلوغ تر یا خلوت تره، یا کدوم سمت بزنیم، تو چه کشورهایی اصلا نزنیم، تاثیرات لول اپ، یا خرید کدوم پکها به صرفه ست. درکل مقالاتی هم در اینده تو همین زمینه اضافه میکنم.


از همتون ممنون که مقاله رو خوندید. هر نظر یا پیشنهاد یا انتقادی هم دارین بگین که کمکی برای بهتر شدن این دست مقالات میشهبا ارزوی موفقیت برای همتون
وحید کیانی