Vyriausybės ataskaita I

Day 4,291, 14:46 Published in Lithuania Lithuania by Lord Garlan

Sveiki visi,

Kaip kad žadėjau rinkiminėje kalboje, čia yra mano pirmoji ataskaita bei šio mėnesio Vyriausybės naujienos.Karai ir treniruočių karai

Šiuo metu leidžiame naują AS įstatymą - skrisime treniruočių karo į Ukrainą. Tai bus ping-pong tipo karas, kur puolančioji pusė turės visada pralaimėti. Stebėkite sienas, ypač tuo metu, kai puls ukrainiečiai - Ukrainoje turėsime tik vieną vienintelį regioną.

Kaip jau turbūt visi žinote, turėjo trumpą karą su kroatais Irane. CODE aljansas pradėjo operaciją, kurios tikslas buvo eliminuoti visas Astaria bei Hydra valstybes iš to regiono. Mes skridome ten tikėdamiesi padėti sąjungininkams, bet dar iki nusileidžiant kova iš esmės buvo pralaimėta, tad plėšytis mūšyje su kroatais nebuvo tikslo. Su jais taipogi turėjome sieną Belgijoje, tačiau sugebėjome nuo jų atsikirsti (tiesą sakant, jie taipogi nebuvo suinteresuoti kišimusi į mūsų treniruočių karus).

Baltarusija atliko kelias treniruočių partnerių rotacijas, šiuo metu ten nukeliavo ir prancūzai. Turbūt pastebėjote, jog treniruočių karą su baltarusiais pakeitė treniruočių karas su JAE. Tai įvyko todėl, kad būtent arabams šiuo metu teko su Lietuva besiribojančio Vitebsko kontrolė.Bendrosios naujienos

Po karo Irane Serbija ir Iranas buvo ištrintos iš žemėlapio. Ištrintos iki šiol lieka ir Makedonija su Bulgarija. Tuo tarpu Rumunija vis dar turi kelis regionus Šiaurės Europoje.

Šią savaitę Asteria pradėjo kontra-puolimus, bandydama išlaisvinti oroginalius rumunų regionus. Bulgarai su rumunais suorganizavo anskrydžius Italijoje bei vykdo bent jau kolkas sėkmingas atakas prieš CODE aljanso valstybes, kurios tęsis dar bent kelias dienas.

Hydra aljansas yra stabilus. Lietuva bei Latvija kolkas nėra atakuojamos, bet Makedonija vis dar - ištrinta. Jų situacija yra sudėtinga ir dėl kai kurių žaidėjų konfliktų su žaidimo administratoriais bei mažo bendro žaidėjų aktyvumo. Visgi, tikimės, jog netrukus ir jie pradės savą išsilaisvinimo kampaniją. Juolab kaimynai (serbai, rumunai bei bulgarai) vykdo aktyvų priešinimąsi okupacijai.

Su Kuba pratęsėme salietros bei geležies nuomos sutartis, išlaikydami 70% bonusą ginklų pramonėje. Bendra nuomos kaina yra 600.000LTL mėnesiui.


Šiam kartui tiek, sėkmės žaidime.