[ President ] Зміни в програмі по компенсації будиночків

Day 4,290, 04:00 Published in Ukraine Ukraine by President Ukraine


Вітаю,громадяни еУкраїни.


Введення програми компенсації будинків створювалось для авіа. З часом дали змогу і грунту брати участь в тому. Більшість не помітила це нововедення і воно було впровадженно майже з перших днів, але так не прописали для чого це робиться. Спробуєм пояснити для чого це потрібно і яка вигода з цього гравцям і країні.Завдання сильної країни створювати умови для створення фінансово незалежних громадян. Такі громадяни з невеличкою допомогою держави приносять дохід державі, а також консолідуються і стають вояками які будуть захищати цю країну (плюс податки).

Тепер перейдемо до циферок. Візьмем стандартний акк: він має 500 стандартних одиниць енергії, 50 за резиденцію, 230 за будинки ку1-ку3 (наявність вічних будинків і бонусних не будем враховувати).

Загалом має (при участі в програмі) 780 енергії, повний фул 1560 або 156 кілів (умовних, бо ця цифра буде використовуватись для ділення, а не є реальною кількістю кілів).

Прорахуєм витрати при умові, що ви зливаєте фул подвійний для отримання БХ. Витрати на танки 1484, на їжу 211 в підсумку 1695. Вартість голду 592. 1695/592=2.86 голду виходять затрати. За БХ дають 2, 3, 4, 5 голд в д1-д4 відповідно. Виходячи з цих цифр д1 програма не вигідна, д2 виходять в маленький плюс, а загалом тільки д3 і д4 отримують профіт.Умови отримання компенсації за будинки. Для д1-д3 немає межі для набрання ПП, все вирішується індивідуально (гравець проговорює для чого він хоче отримати додаткову енергію від будинків, а уряд вирішує процент компенсації (ця цифра може бути і 100).

Для д4, то є набивання 4к ПП (то є більше за заходи на БХ без наявності скриптів які самі заливають, але і в д4 чим більший рівень в акку тим він сильніший і умова про кількість ПП є добровільнонаказова умова для скорішої прокачки) і компенсується різниця між витратами на будинок і отриманна компенсація за відпрацювання
(тобто покривається різниця) і гравець виходить в нуль по витратам на будинки.

Тепер поговорим окремо про авіаторів. Якщо ви прокачуєте авіаранг, то додаткова енергія з будинків разом з додатковим відновленям прискорює прокачку акку і через певний час ви зможете сісти на паки або і без них збираючи батони і раціонально їх використовуючі бути СХ хантером.

Так як в цьому проміжковому етапі ви не можете фармити, то ви повині правильно заливати свій дамаг, тому головна умова компенсації, це рівняти стінки в виграшних ТВ в авіа і приходити на десанти які буде організовувати держава.

Компенсація за будинки
аналогічна, що і в д4. Плюс авіаторам ще додатково оплачують за кіли по іншій програмі.Надіюсь зрозуміло прописав. Ця програма компенсації будинків є версія 2.0, тому якщо ви бачити моменти де її можна покращити або баги, то пишіть в коментарях і нововедення будуть розглянуті.

Док про компенсацію будинків буде з'являтися для заповнення щопонеділка в українському чаті гри.

Цифри приведенні в розрахунках діючі на момент написання статті і не є сталими

І дякую за допомогу Богдану, в написання цієї
статті.
Для участі у програмі, зареєструйтеся через цю форму.Картинка клікабельна


З повагою
Президент еУкраїни,
ProphetxN7