[RSP] Radikal Sol Parti ‘’Toplanın!’’

Day 4,290, 02:36 Published in Turkey Turkey by Dogu Peringec


Selamlar e-Türkiye !

Yoldaşlar ! Bildiğiniz üzere e-Türkiye Sol’unu temsil eden TEK SOL PARTİ olan Radikal Sol Parti artık yeniden mecliste SOL’un SESİ OLMAK İÇİN , SES ÇIKARTMAK İÇİN , BİZDE BURADAYIZ DEMEK İÇİN bu bir ‘’Toplanın!’’ çağrısıdır . Haydi SOL birleşmeye , buluşmaya , OYUNDAN ZEVK ALMAYA gelin .

Radikal Sol Parti

‘’E kardeşim bu bi oyun ya ne bu tatava?’’

Bu bir oyun evet , ancak hala adaletsizlikler ; oyunu sanki sadece belli kişiler oynuyormuş havası ; yeni üyelerin önemsenmemesi ; e-Türkiye’de ne olup bitiyor? çoğu yeniler olmak üzere bu durumdan habersiz kalması ; oyundaki ekonomik adaletsizlik bizi bir değişime sürüklüyor , eğer bunu oyun bir şekilde bizler için yapmıyorsa biz bunu birleşerek , dinleyerek ve çözüm bularak OYUNU DAHA ZEVKLİ , DAHA AKTİF ve DAHA ADALETLİ olmasını sağlayacağımıza inanıyoruz .

El pueblo unido jamas será vencido ! ( Birleşmiş insanlar asla yenilmeyecek ! )
Inti Illimani

‘’Sadece Solcular mı ?’’

Halkçılar halk için vardır sağ sol merkez herkes halktır zaten , bu hayattan keyif alacağımız her şey için sadece HAKKIMIZI arıyoruz , sadece ADALETİ arıyoruz . Biz farkındalık oluşturmak istiyoruz , keyif almak istiyoruz . Sesini duyurmak isteyen herkesi bekliyoruz HALKI TOPLUYORUZ !

Eğer oyunda kalıcı olmak istiyorsak bundan keyif almak istiyoruz !

Ancak gözüken o ki tıpki reel hayattaki sınıfsal düzen gibi oyunda da güçlü ve zengin grupların hakimiyeti diğerlerini hiçe saymaktadır . Canımız sıkılıyor kardeşim! Gelin , anlatın , dinleyelim , kalıcı olalım , oynayalım , muhabbet edelim . Haydi gelin TOPLANALIM!

‘’Adaylığımız "bugün" için mutlak bir rekabet ve zafer iddiasını tam anlamıyla içermemektedir. Amacımız reelde diktatörlerin kullandığı siyasi taktiklere benzer şekilde sürekli savaşlardan çatışmalardan bahsedilerek "istikrar" gerekliliğinin dayatılmadığı, emeklerine-masraflarına her ne kadar saygı duysak da sadece paket alan-reel harcama yapanların belli bir zümre olarak yönettiği-keyif aldığı değil geçmişte olduğu gibi en yeniden en eskiye tüm üyelerin keyif aldığı, gerek mecliste gerek e-sosyal hayatta bilmeyene daha hoşgörülü daha paylaşma-öğretme odaklı, daha efektif daha şeffaf siyasi partilerin var olduğu ve ne-neden olgularını kendi açılarından sık sık e-halka izah ettiği, başka bir alternatifin her zaman her yerde var olduğunu ve Radikal Sol Parti'nin her zaman kanıksatılmış sistemlere karşı alternatif arayanların yanında olduğunu göstermektir!’’
‘’Geleceğe kadrolar yetiştiriyoruz, birlikte büyüyoruz. Alternatifi sundukça katlanıyoruz, hep birlikte geleceğe yürüyoruz! ‘’ (Gün 4,183, 13:39 Aziz Mert’in yazısından RSP çağrısı )Haydi bizimle gelin , tanışalım , tanıyalım , muhabbet edelim ve en önemlisi ÇÖZÜM BULALIM!

25 Ağustos’taki seçimlerde mecliste Sol’u temsil etmeye bütün arkadaşları çağırıyoruz!
…gelinde buraya Sol’u ekleyelim he?

RSP

Radikal Sol Parti ilgili makaleler :
Radikal Sol Parti Nedir?
Birlikte Mücadele ÇağrısıRSP Parti Sözcüsü