VATANDAŞLIK PROBLEMİ

Day 4,275, 15:10 Published in Turkey Turkey by Saynwolder

Öncelikle oyuna yeni dönmüş olduğum için hepinize merhaba demek istiyorum.Üç sene önce oyunu oynarken Türkiye'de bulunan ve benim de üyesi olarak faaliyetlerde bulunduğum parti,başkanımız önderliğinde Gürcistan vatandaşlığına geçme kararı almıştı.Bende bu karar neticesinde Gürcistan'a vatandaşlık talebinde bulunmuştum ve şuanda da profilimde görebileceğiniz gibi Gürcistan vatandaşıyım.
Oyuna dün akşam saatlerinde giriş yaptım ve ilk iş olarak Türkiye vatandaşlığına nasıl geçildiğini araştırmaya başladım.(3 sene ara verdiğim için oyundaki tüm komutların yerlerini unutmuştum).Daha sonra yetkili biriyle konuşursam bana yardımcı olabilir diye düşünerek Türkiye'nin yöneticisi konumuda olan Red Lion'a kısa bir mesaj gönderdim.Kendisinden geri dönüş gelmesini beklerken aynı zamanda nasıl Türkiye vatandaşlığına geçiş yapabileceğimi araştırıyordum ki sonunda buldum,vatandaşlık talebimi gönderdim.
Ne yazık ki 1 gündür vatandaşlık talebim (sanıyorum ki) görülmedi ve kabul edilmedi.Başkanımız Red Lion'dan da 23 saattir bir geri dönüş beklememe rağmen cevap alamadım.Ve bu makaleyi yazmaya karar verdim.
Gazetemde bu makaleyi yayınlayarak yetkili birine sesimi duyurabileceğimi düşünüyor ve vatandaşlık talebimin bir sonuca bağlanmasını ümit ediyorum.Yapmam gereken ve yapmadığım bir şey varsa lütfen yardımcı olunuz.

NOT: Dediğim gibi oyuna 3 senelik bir aranın ardından yeniden başladım ve ayak uydurmakta zorlanıyorum.Gönlünüzden koptuğu kadar yardımda bulunabilirsiniz,şimdiden yardım yapan veya yapmayan her kardeşime,her abime teşekkür ediyorum.
En kısa zamanda Türk vatandaşı olmak dileğiyle..
HOŞÇAKALIN..!