Ukrainian Stock Exchange

Day 4,260, 08:26 Published in Ukraine Republic of Macedonia (FYROM) by mrkiner

Шановні читачі. Чим би ви не займалися у цій славній ігрульці, читати цю статтю є значний сенс, але при цьому користі від неї вам може бути все одно нуль.
Я вас попередив, вирішуйте самі.

Мова піде про фінанси та деякий вагомий ресурс, що здатен зацікавити певних персон якщо то буде в особливо великих обсягах.
"Очки Сверхурочных" чи то "Бали понаднормових", кому як більше довподоби.

З певних причин мені не вигідно абож не приємно витрачати ці бали, тому вони розпочали накопичуватись на мому складі в страшенних як для мене обсягах.
На момент написання цієї статті, 468 славних бамачок...

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Я вирішив спробувати організувати щось таке, що може допомогти підприємливим гравцям розвиватись та заробляти більше, те що достатньо легко контролювати.

Українська Фондова Біржа
Чим оте може бути і який з того зиск?

Будь-який гравець може накопичити певну/велику кількість балів понаднормових та запропонувати їх на продаж по вказаній ціні, або по типу торгів.
Будь-який підприємець може запропонувати бажаючим продати йому велику кількість понаднормових по вказаній ним ціні (теоретично вижчій за еБіржу праці).

За рахунок цього я хочу стимулювати еУкраїнське виробництво чогось цікавого, типу будиночків. Ні для кого не секрет що придбавши за здається 9.99 євро виробничий комплект, тягнути цілий тиждень підряд усе своє виробництво на 100% потужності досить важко... бо то є або ціла купа працівників які можуть і валандати балванчика, і тікати на роботу що оплачується на пару гривень краще...

А до того ж, це фінансово важко... Бо:
3.00 будівельного матеріала коштує 925.50сс - найдешевша обмежена пропозиція що діє прямо зараз.
(Маються на увазі витрати матеріалу на 1 робочу зміну враховуючи ефект буста)
Один робітник то є 1520.00сс
=2445.50 що множиться на десятки і десятки Будівельних заводів.
Або = 17118.50сс за тиждень помножене на кількість заводів.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Якщо в розрахунках я не кривий, то:
(1 / (20+25) % ) * 1520 + 3085 = 7278,103448276cc
7278,103448276 - (7020 + 1% ) = 187,903448276cc
187.9 * на наприклад 30 заводів = до 5637сс/день

+ до виробництва будиночків, що стимулюють прибутки еУкраїни у вигляді податків.

Якщо еУкраїна стимулюватиме таку діяльність фінансово, у вигляді закупівлі щойно спечених будиночків по прийнятній вартості, то підприємець зможе гарантувати заробітню платню гравцям, а гравцям є сенс накопичувати Бали поаднормових для продажу по прийнятній ціні та можливо приємних бонусів (типу знижки на будиночки).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Власне незалежно від того, чи зацікавило оте все хоч кого,
Я планую накопичувати ці бали і надалі влаштувати такі собі торги на величезну кількість робочої сили (близько 75 робочих білетів/змін за відрізок часу в 3-4 дні).
Однією з умов буде продаж 1го будиночка ку1, 1го будиночка ку2 та 1го будиночка ку3 зі знижкою або відносною компенсацією.

Будиночки будуть використані для накопичення нових балів понаднормових та спроб відібрати золото у США (ну... якщо вони нам недруги, то буду).
Гроші будуть використані на будівництво або придбання виробництва хліба на Донбасі, що збільшить надходження до казни еУкраїни... тому я сподіваюсь патріотично налаштовані виробники будиночків оцінять.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

У програмах на будиночки участі раніше не приймав, ось це той випадок коли мені хочется прийняти участь... Але мені потрібна компенсація не більше 5-10%, просто щоб вирівнювати собівартість понаднормових з прибутком за зміну.
Хтось підскаже?