[Nihil novi] Пробудження після 4-х.

Day 4,253, 17:53 Published in Ukraine Hungary by Nickvadro


Існує цікава латинська фраза «Nihil novi», яка була популярна серед української, польської, литовської, білоруської еліти. Вона означає «нічого нового».

Такими словами, можна й охарактеризувати стан Е-світу, Е-України та е-громадян, та їх справ. Постійні світові війни, "влити дамаг", фармінг, медальки та інше, - традиційна механічна буденність…

Хоча постійте!!! Що дійсно кидається в очі після 4-х річного нулькліку, – в інтерфейсі щось змінилось… А карта без дат, резиденції, будиночки, власні корпорації… Ех! Й знову нуб нубом 😉 🙂Що дійсно-то, Плато не живе за принципом «Nihil novi» - видно, що знає реальну історію (або у Вікі часто заглядає 😉 🙂 ) як цей принцип поховав велику державу Європи. На відміну від українського е-суспільства!!!Впадає в очі після 4-х річного нулькліку це те, що е-суспільство хворе хронічним тролінгом, пошуком «українських ботів», навішуванням безпідставних ярликів (соціальною стигмацією). Тобто в повному «наркотичному угарі» е-українці живуть за принципом «Nihil novi». 🙂

Хоча деякі нові тенденції все-таки є. Хоч щось радує! 🙂За чотирі роки «чухраїнці» (Ой! Вибачте Остапа перечитав… 🙂😉 ) е-українці винайшли, в соціально-вербальному плані, «КАРТЕЛЬ» (Видко, автор цього «винаходу» часто переглядав серіал «НАРКО» та й подумав як це так – в Колумбії Ескобар мав картель в Мендельїні, а в нас то ні Ескобара, ні картеля… 😉 І так мрія стала реальністю віртуальною… 🙂 Але це все-таки нуб-нубівські догадки…  ) Що не говоріть, а е-чухраїнці веселий народ!!! 🙂Можна довго писати (пафосно чи іронічно), але все можна виразити протягом цього тижня тукліку – «Я не панимат». 🙂 І дійсно це так! Відносно, зовнішньої політики – перші питання: «Де альянс Root?», «Що за СОDE?» і т. п. Відносно, внутрішньої – «Де УКП?», «Що за Республіканська партія? Чорний союз?» і т. п.

Ну що ж трішки розібрався! 🙂
Думаю, що можна переходити від «тукліку» до «активу», стратегія якого буде продовженням попередньої ініціативи. Тільки трішки, практичною для нашого чухраїнського е-українського комюніті, та для свого фану у цій грі при Вашій допомозі.

Поговоримо про це у наступному випуску…

Прошу уважних читачів-підписантів не забувати рясно коментувати! 🙂
Прошу читаючих «благодійників» не забувати підписуватися! 🙂
Прошу бажаючих ознайомити із вмістом цієї статті більше людей - «вотувати»! 🙂

Для шаутів:
[Nihil novi] Пробудження після 4-х.
https://www.erepublik.com/uk/article/-nihil-novi-4--2700689/1/20