А ти записався в ряди ГнБУ?!

Day 4,253, 00:32 Published in Ukraine Ukraine by Battle HamsterНай буде всім по сім, а нам по вісім!

**ГнБУ = граю на боці України! Як вам вигадка?)) Ставте собі у підписи ))

Шановне панство, друзі, ми гравці однієї команди - еУкраїни. еУкраїні точно потрібна спільна ГРА, заради розвитку та фану.
Тому прошу вибачення перед тими кого образив словами чи діями, і сам приймаю ваші.
Будь-яка людина, що хоче ГРАТИ в цю гру на боці України, вже мені як брат.


Ми починаємо з чистого листа, і робимо крок на зустріч один одному!

Давайте себе визначати коментарем так:
Я люблю не тільки Україну, а й і своїх братів українців! Бо інакше нашо грати в цю гру? (с) пишіть такі коменти якщо ви теж ГнБУ 🙂


Стаття президента: https://www.erepublik.com/en/article/-micellagelo-1-2700572/1/20

Не всі хочуть миритися, але я вірю, що більшість точно ставить мир в країні вище за ігрові образи.
І МИ маємо домовитись, поки ВОНИ вороги не зруйнували країну. І серед картелю є нормальні, і я вірю, що вони знайдуть в собі сили, тому пропоную наступну тезу миру:
Серед картелю є нормальні, не всі вони хочуть бути пухлиною на тілі України! (с) 🙂

Давайте вирішувати всі питання адекватно, згідно наших спільних інтересів та враховуючи думку більшості, і знаходячи варіант перемога-перемога, ось приклад чесної розмови про наші тренувальні війни:
Ми українці різні. В нас 45% нейтралів 30% труАстерія, 25% труКОД, але більшість тру Україна. 75% гравців нормальні адекватні люди, які розуміть що це лише ІГРОВІ! альянси.
Натомість такі гравці як фейкбандера(але трупухлина), є жорстко і безкомпромісно проАстерівські, аж до рабства, тому ми не можемо мати труАстерівські тв на нашій землі, бо такі псевдобандери вдарять нам вспину, а румуни добьють.
АЛЕ є і багато нормальних гравців які проАстерія, тому ми можемо і маємо мати тв з Естонією, Польщею, які оріон і проастерія, але адекватні, без фанатизму, і це буде компромісом. І нам ще потрібно багато таких компромісів.


Яким бачиться наш суспільний договір. Цінності ГнБУ!
1) Цінності демократії. Жодної диктатури, чи влади олігархів. Чесна політична боротьба і плюралізм думок. В кожній з топ5 партій, є люди що сповідують ці цінності.
2) Курс на максимально можливий мир в країні. Відновимо програму супроти стілів, ламання тв чи блокування як механізм прибираємо, залишаємо компроміс.
3) Через пухлину-картелю та світову ситуацію,більше проКоД тв, але завжди наявність і проАстерія(оріон/гідра) тв, це і є плюралізм. І це все гнучке 😉
4) Стоворення нового дискорд каналу еУкраїни, де не буде ганебної картелівської цензури, де взагалі не буде цензури. Пиши що любиш хорватів чи румун = це гра, якщо ти сповідуєш ГнБУ, то ти більше ніж брат))
5) Спільна робота в уряді, між різними МЮ та партіями, заради інтересів України. Ці інтереси визначаємо серед здорової частини суспільства. Яка є більшістю.
6) Всі хто ламають, блокують життя країни = ганебні пухлини = ГП, будуть і такі. Вони визначатимуться діями: ламання тв, блокування грошей для громадян, підтримка Росії в грі 😕 Але ми переживемо: Ігноруванням пухлин в шаутах. Викидання їх з життя країни. Не голосуванням за кандидатів на головів партій що є ГП, виходимо з їх МЮ, з їх Дискордів, не спілкуємося в шаутах. Жодних програм для них. Вони найгірші вороги нашого сталого розвитку, і будуть нас провокувати, і будуть бити в спину, ламати тв, але ми переможемо. Бо ми ГнБУ! А їх мало і вони ГП! =Р
7) Ми станемо сильною країною, в якій будуть топові програми і яка зможе робити щось веселе в цій "просунутій" грі )

Нормальних більше 🙂
ГнБУ=граю на боці України супроти ГП= ганебних пухлин, ......обирайте самі 🙂
ГнБУ, можуть мати будь-які погляди, головне в цих гравцях те що вони завжди думають про інтереси України, і не шкодять їй, та іншим браттям-гравцям.
ГнБУ це звучить гордо !)


І я не сподіваюсь, що в нас колись буде демократія і сталий розвиток, я вважаю, що ми самі маємо будувати це кожного дня!

Хай живе вільна Україна!

З повагою, ваш УкрБот, рівний серед ГнБУ!