Важкий вибір альянсу (текст)

Day 4,252, 01:10 Published in Ukraine Ukraine by Lemish..

Доброго часу доби.

Прошу вибачення, що не з державної орги. Нагальність теми гонить випустити її зараз. Стаття до орги, для збереження в історії і належного оформлення буде додана згодом після отримання ключів.

Зважаючи на серйозну тему для статті, підходити до роздумів на рахунок цього потрібно при доброму гуморі і бажано трішки під градусом, оскільки розібратися в купі інформації з двох сторін просто неможливо без допінгу для ясності зору.

Ніхто так не любить Україну, як сепаратист,
якого суд відпускає під домашній арешт.


Для початку, звісно, трішки історії

Наша спільна віртуальна країна дуже не проста пані. Норовлива, горда і звичайно зі своїми тараканами в голові, прямо як теща. Але, як не крути, час від часу може пустити під каток сильних світу сього, правда не на довго. еУкраїна - завжди була країна одного потужного удару. Були часи, під час бебібумів, домінування України в малих дивізіонах світу викликала повагу з боку інших країн. Наш четвертий дивізіон, в силу реальної економіки і не донату в гру завжди був слабшим. Особливо виділявся другий дивізіон, де було зосереджено вже не новачків, людей які били лише там де потрібно і ретельно вибирали де вдарити що б якомога довший час залишатися в сильному д2.

Альянси для нашої країни завжди були каменем спіткання для внутрішнього дзен всередині країни. Аксакали гри знають, що Україна завжди тягнулася до сильних альянсів в силу різних обставин, будь то РЛ чи щось інше. Але ми старалися особливо не сваритися з будь якою із країн і самі дуже ріко нападали на когось, більше оборонялися.

Але як би там не було, ми знаємо багато країн по різні боки альянсів, які як нам допомагали і потім зраджували а потім знову допомагали або ж можна змінити послідовність підставляючи країну. Пропоную пройтися по кожній із країн - лідерів двух наразі найпотужніших альянсів Астерії та КОДУ.


Астерія

Безсумнівний лідер Астерії - Румунія
Румунія з самого початку існування еУкраїни стояла за нашою спиною, що постійно підкреслювала пхаючи носа у наші справи. Будьте хоч з собою чесні, що будь яке прийняте вагоме наше рішення було з оглядкою на Румунію, тому що вони сильніші і така реальність. Зверхність цієї країни до нас породила цілий прошарок людей, які її просто ненавидять і намагаються всіляко їй перешкоджати, будь то ламання ТВ чи прості обзивання чимось чорним і немитим. Згадати хоча б славний коридор Румунії до свої ресурсів до введення концесії або ж тримання під окупацією Донбасу, де зосереджено левова частка виробництва українців або ж постійні погрози його окупувати. Хоча потрібно відзначити, що інколи румуни були помічені і в домопозі Україні, били за нас але і зраджували і думали перш за себе це так. Тому можна двояко відзиватися про цю країну.

Сербія
Колись домінуюча країна і безсумнівний лідер еСвіту. Потужність сербів і тисячні загони жахали всіх і багато хто змінював громадянство лише що б мати трьохколорний прапорець і бути при удаваному захисті Сербії. Якщо по чесному, у них теж своя гра. Згадати хоча б їх битви проти Хорватії, котрі лежать десь у тій площині що і наше протистояння з "немитою". Сербія особисто мені більше друг ніж ворог. Прямої загрози лише від Сербії я і не згадаю, певне. Завжди виступала в дуеті з Румунами.

Болгарія
Болгари теж дуже двоякі хлопці. З однієї сторони саме вони стали щитом на захисті України від мадяр і били від душі за нас. А з іншої можна пригадати погрози в наш бік окупуванням регіонів і славнозвісний прохід через Крим до Грузії без нашої згоди на це, мотивуючи це тим, що "Ми болгари і ми так будемо робити" (цитата). Але, навіть якщо прикрити очі на цей не дружній інцидент, болгари більше виступали за нас аніж проти нас і добре реагували на прохання про допомогу Україні.


КОД

Номінальний лідер КОДу - Хорватія.
В славні часи - друг України в силу реальної історії. Билися з ними по одну сторону дуже довгий період. Прямої загрози Україні від цієї країни можна було відчути, коли США атакувала наші регіони і тоді Хорвати прямо "заокеанським" допомогли окупувати Україну. Хоча прямого наскоку на Україну з боку лише Хорватії я певне не згадаю. Тому двояко але більш позитиву ніж негативу особисто в мене викликає ця країна.

Угорщина
З сивих давен мадяри бажали бачити Україну у вогні і без конгресу. Якби не бебібуми то ми б ніколи не змогли б показати зуби і файно оскалитися спаливши декілька разів Будапешт. Постійні напряги через закарпаття і зверхня поведінка відносно України я думаю не викликає нівкого сумніву. Я ще згадую часиколи ми просили один регіон в них для конгресу а вони не давали, біда бідою. Особисто для мене, ця країна - країна не дружня по відношенню до України.

Греція і Туреччина
Я об`єднав ці країни, оскільки по відношенню до України, особисто по моєму враженні йдуть якщо не по одну сторону то паралельно то точно. Дві країни як зраджували Україну так і допомагали прямо. Кожен досвідчений гравець-українець пам`ятає велику зраду перед нападом США так і допомогу Турків в минулому. Наразі ці дві країни - одні з найпотужніших у еСвіті і сильної відрази до них, особисто я не відчуваю. Та і турки чомусь мені подобаються, ці гравці завжди билися до останнього і як ворог і як друг завжди. І звичайно греків можна згадати як колишніх партнерів по альянсу "Синдикат" де ми були по одну сторону.


Висновки

Так ось, як Ви бачите, по відношенню до усіх країн, що я вище перелічив можна бути як другом так і ворогом, крутиться все в різні сторони. Кожна з цих країн у певний період нам допомагала і зраджувала. Тому мені дуже складно вибрати сторону, до якої можна дійсно притулитися і з якою би погодилися якщо б не всі то більшість точно.

Якщо говорити по дипломатичному, то якщо дві сторони ні риба, ні м`ясо, можливо потрібно розглянути варіант перемовин із іншими альянсами ? Чи сворити власний, якийсь балтійсько-чорноморську вісь чи щось на кштатл того.

Незважаючи на різні еІсторичні події Україна миє друзів по обидва боки альянсів і вступ до будь-якого із них буде мати велику вірогідність випилу. Я не думаю, що за нас вступиться Румунія з Сербією якщо ми вступимо в Астерію, чи Хорватія з Грецією якщо ми вступимо в КОД при нападі країни з ворожого табору. Прикладів було достатньо і кожна із сторін має досить вагомі аргументи чому не потрібно вступади до окремо взятого альянсу.

Відповідаючи на питання до якого альянсу я більш схильний ?
Відповідь буде: Я не знаю. Оскільки як міністр оборони маю зважати на всі нюанси і не допустити сповзання країни у випил і збереження стабільного внутрішнього мілітарного стану.

Ситуація, як в тому анекдоті:

"Зараз ми однією ногою в минулому, а однією в майбутньому а по середині у нас жорстка реальність"

А тому, вектори змінюються, а Україна нікуди не дінеться.

Слава Україні !

З повагою, діючий міністр оборони каденції Micellagelo
Lemish

Для шаутів
Важкий вибір альянсу
https://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2700586