[MinFin] Програма по переносу заводів зі зброєю

Day 4,183, 00:47 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine


Міністерство Фінансів eУкраїни представляє Вам програму підтримки еукраїнця, шляхом переносу заводів зі зброєю, а також оновлені правила для отримання компенсації вартості будиночків.
Міністерство фінансів пропонує покрити витрати на перенесення Ваших заводів q7-ої зброї у більш вигідні для виробництва регіони з фулл бонусом. Ви повинні розуміти, що через неможливість тримати концесію та про величезні витрати на її утримання, треба шукати варіанти при яких еукраїнський бізнесмен буде отримувати найбільшу вигоду з виробництва.

Компенсація буде надаватись тільки на перевезення зброярень (перевезення шахт тільки через обговорення з міністерством фінансів та при раціональності такого перевезення). Регіон переносу повинен бути у 4 км радіусі від Слободи (раніше рекомендований попереднім урядом регіон для виробництва зброї). Рекомендовані регіони - Белуджистан (Іран) і Ла Ріоя (Іспанія).

Умови участі та правила подання заявок на розгляд;
- мати громадянство еУкраїни;
- учаснику необхідно зробити скріншот своїх заводів;
- учасник може вибрати сам регіон в радіусі не більше 4000 км або скористатися рекомендованими регіонами мінестрерства фінансів;
- держава залишає за собою право відмовити в заяві, якщо еукраїнець помічений в битвах проти союзників, або проти наказів міністерства оборони.

Для участі у програмі, вам потрібно заповнити форму
Також оновлені правила для отримання компенсації вартості для будинків:

- участь в програмі можуть брати авіа та граунд (для отримання компенсації Q2 та Q3):
- для авіа - більше 50% участі в НАКЦ;
- для граунду - 5к пп на аккаунті.
- учасник повинен мати громадянство еУкраїни ;
- працювати тільки на еукраїнського роботодавця;
- учасник повинен надати скріншот активованих будинків Q1, Q2 і Q3, для отримання компенсації Q2 і Q3 ( компенсації за Q1 не має, але він повинен бути активований)
- учасник повинен надати скріншот з набитими 5к пп на аккаунті (ТІЛЬКИ ДЛЯ ГРАУНДУ);
- держава залишає за собою право відмовити в заяві, якщо еукраїнець помічений в битвах проти союзників, або проти наказів міністерства оборони.

Для участі у програмі, вам потрібно заповнити форму