[CP] Pasaulinis karas

Day 4,177, 12:57 Published in Lithuania Lithuania by iPSiArt


Muzikinis fonas

Paskutinę savaitę buvo galybė didelių mūšių, kurių dauguma mūsų sąjungininkai(ir mes) pralaimėjome. Šie pralaimejimai parodė pagrindinis mūsų trūkumas buvo nemažo skaičiaus sąjungininkų šalių nedalyvavimo, bei dalyvavusių šalių pastangų trūkumo. Iš mūsų alijanso pusės(Hydros) dalyvavimas buvo šimtaprocentinis, ir visos šalys idėjo maksimalias pastangas, tad sieksime ir toliau rodyti pavyzdį kitiems sąjungininkams ir padėsime kiek įmanoma judėti link militaristinio aktyvumo.

Lietuvos karai

Lietuvos pagrindinis mūšis buvo prieš Kroatija, kurio pasekoje pavyko neblogai juos išsekinti ir parodyti kad net mažos šalys gali sužeisti milžines. Tuo pat metu Čilė paleido AS į mūsų core regionus, tikėdamiesi nukreipti dėmesį nuo atakos prieš Kroatus, tačiau nusprendėme ignoruoti Čilės ataka, ir vietoj to fokusuotis į Kroatiją, dėl patogios mūsų core padėties, kuri leidžia mums greitai išsilaisvinti nuo priešų antpuolių. Pasibaigus karui su Kroatija, nusikratėme okupantų su mūsų sąjungininkų Lenkų, bei dalinai Rusų pagalba.

Išvados

Ši operacija parodė jog mums reikia daugiau dirbti su sajungininkais, bei padėti jiems būti aktyviais, kad nepasikartotų tokios nevykusios atakos, bei būtų galima pilnai pasitikėti savo sąjungininkais

Mėnesio išlaidos: