Про поточну фінансову ситуацію в країні

Day 4,165, 22:13 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine


Шановні українці, цієї ночі в Україні стартував диктаторський переворот, як результат багатомісячних срачів.
Цілком можливо що моя каденція добігає кінця, чому я безмежно радий. Фінансовий звіт за мою каденцію вже готовий і лежить отут: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gVEOlyS9Zdoftpxp0mLcSOPjfkShXbgLPf-5I-Mri5g/edit#gid=0

Нажаль нормального фінансового звіту за попередні каденції, коли я не мав відношення до влади мені забезпечити не вдалося, хоча я старався як міг цьому сприяти. З того що мені відомо у попереднього мінфіга, Вадіка, є непоганий звіт за його каденцію і не дуже хороший звіт за лютневу каденцію. По лютневій каденції не все ясно і Бот зробив тікети до адмінів з цього приводу.
На мої просьби до Вадіка опублікувати наявні звіти і доповнити по мірі нової інфи(результатів тікетів, повернення грошей Кубою, т.д.) Вадік не давав позитивної відповіді, хоча негативної теж і я так розумію планує опублікувати звіт найближчим часом. Я також звертався до Вадіка з пропозиціями передати всю наявну інформацію мені, так як у нього реал і в грі він не дуже активний, та щоб звіти за попередні місяці робив я, відштовхуючись від інфи наданої Вадіком, Аксіором та іншими гравцями які можуть дати яку інформацію, публічної інформації з державної статистики та газет, т.д., позитивної відповіді не отримав.
Також, Куба затримувала виплати ще з лютого і виплатила гроші лише зараз(ймовірно лише за березень) Гріну.

З того що мені відомо як Грін так і Вадік мають певні суми державних грошей. Про те чи є на акаунті Бота держкошти мені не відомо.
Нажаль зайшовши у чат Діскорду я побачив слова МЗС країни, Гріна, які підрозумівають що він може не повернути державні гроші державі. Можливо це жарт(оно Височан ж жартував про такі речі), але це змусило мене задуматись про державні гроші за які відповідаю я. Я проти щоб державні гроші використовувались на політичні конфлікти всередині країни(окрім якщо мова йде про ТО чи іншу фактично зовнішню агресію).

Як видно зі звіту на орзі Банку України накопичилась сума 540к сс. Так як я особисто несу відповідальність за ці гроші, щоб раптом ці 540к сс куди не зникли, я вивід їх на свій приватний акаунт і готовий передати їх будь-якій владі України після завершення диктаторської битви(у разі перемоги диктатури - диктатору Губці).
Просьба не рахувати це крадіжкою чи ще чимось. До орги мають доступ кілька людей і хоча я не можу сказати про цих людей чогось явно поганого(з даної статті наприклад може скластися враження що я якоїсь поганої думки про Вадіка, це загалом не так, хоча звіт це таки факап), якби гроші зникли у поточній непростій політичній ситуації, я б навіть не міг точно сказати куди.

UPD. ДімаСірий повернув 50к по кредиту, загальна сума держкоштів у мене збільшується до 590к сс.
UPD. Відбулось виведення з казни на 400 000 сс, загальна сума держкоштів у мене збільшується до 990к сс.

Ваш недопрем'єр Mike Dreams.