Hungry for Love [Переклад]

Day 4,104, 00:34 Published in Ukraine Ukraine by Nazar Sivukha


Хеві метал в кожну хату! Нині стартував новий івент, і адмінське пояснення до нього я вирішив нашвидкоруч перекласти. Без зайвих слів, почнімо!Від 00:00 4,104-го еДня і по 23:59 4,106-го еДня, за кожну одиницю енергії, яку ти спожиєш у грі, у якості винагороди ти отримаєш особилвий подарунок під назвою "Love Hungry". Подарунки періодично додаватимуться до твого складу залежно від твоєї активності.

Даруючи "Love Hungry" іншому громадянові, ти збільшиш голод отримувача (кількість енергії, яку він зможе відновити) на 100 одиниць.
Кожен громадянин може отримати до 100 подарунків протягом івенту, однак ліміту на отримання подарунків за споживаня енергії немає.

Наприкінці івенту можна отримати до трьох декорацій. Для того, щоб їх отримати, тобі буде потрібно надіслати 100, 400 та 1000 подарунків відповідно.

Кнопка "Love"

Під час натискання кнопки "Love", дамаг не наноситиметься, а натомість, якщо битва не епічна, надаватиметься додаткове очко престижу. Хороша можливість для всіх наших хардкорних гравців виявити трохи любові казуалам (прим. пер. - ору в голосяндру як скатіна з цієї частини), яким не перепадає з епіків.

Всі подарунки зникають наприкінці івенту, о 23:59 4,107-го еДня.

На тому бажаю всім успіху під час івенту як у грі, так і в РЖ (але й не забуваймо, що то міф 😉), а також не зраджую своїй традиції бажати добра, ванілі та РОЗПЕЧЕНОГО МЕТАЛУ \m/

P.S. Користуючись нагодою, прошу на мене гіфтів не витрачати, цього місяця я в битвах не фігурую. Хіба тільки якщо ви просто хочете заробити декорацію та подарувати більше подарунків.

Няшка номеру: пісня про любов )


Для шаутів:
Hungry for Love [Переклад]
https://www.erepublik.com/en/article/hungry-for-love--2690730