[Переклад] Напади на Чилі й війна проти Румунії

Day 4,067, 20:02 Published in Ukraine Ukraine by Nazar Sivukha


Хеві метал в кожну хату! Цієї ночі серед шаутів я помітив посилання на лаконічну й цікаву статтю від міністерства закордонних справ еІрландії. Закликаю всіх, хто прочитає мій переклад також завітати на сторінку статті, вотнути, ендорснути й подякувати авторові за роботу в коментарях.

Це дуже своєчасний і стислий опис важливої події еСвіту, що відбувається прямо зараз, і яка може призвести до завершення румунсько-сербської гегемонії, подальшого перерозподілу еГлобальних сил, або ж до повного краху амбіцій країн анти-Астерії. Нас, еУкраїнців, ці процеси стосуються безпосередньо. Пропоную вашій увазі переклад цієї короткої статті:Шановні громадяни еІрландії,Вітаю всіх від імені команди МЗС нового уряду Ірландії. Міністр закордонних справ - Rainy Sunday, а я їй асистуватиму.

Новий рік розпочався з великої війни, розпочатої Астерією. Румунія, Сербія та Болгарія напали на Чилі, а згодом до них долучилася Франція. Крім того, Сербія оголосила війну Венесуелі.

Країни анти-Астерії контратакують шляхом нападу на одну з найбільших держав Астерії, Румунію. Чилі, Туреччина, Угорщина й Аргентина оголосили NE, а Хорватія, Кіпр, Греція, Таїланд та Албанія запустили AS проти Румунії.


Румунія та Болгарія атакували чилійські Нью-Йорк та Массачусетс, де Чилі допомагала США стримувати Астерію від інших регіонів; Сербія напала на Ґуаяну, корінний регіон Венесуели, в якому Чилі проводила TW. Румунія захопила Нью-Йорк і нині збирається атакувати наступний регіон. Сербія й Болгарія також перемагають у своїх перших битвах.

Закони хорватів, кіпріотів і тайванців було прийнято, однак атку ще не здійснено. В Греції, Туреччині, Угорщині, Аргентині й Албанії закони все ще знаходяться на стадії голосування.

Будь ласка, дотримуйтеся пріоритетів союзників і готуйтеся допомагати нашим побратимам у прийдешній війні!Дякую за увагу,

aimeisanТрадиційно, волів би сказати наостанок декілька слів від себе:

По-перше: заклик із самої статті: "Будь ласка, дотримуйтеся пріоритетів союзників і готуйтеся допомагати нашим побратимам у прийдешній війні!" - я дублюю для еУкраїнців, оскільки насуваються дійсно масштабні події, серйозні битви, але в першу чергу - довгоочікуваний фан для тих, хто особливо скаржився на його відсутність.

По-друге: дамаг тих українців, що й досі витрачають свої час та ресурси на безглузді й безплідні спроби ТО Молдови, нині знадобиться еУкраїні, як міжнародному партнерові та союзникові країн Астерії, оскільки на самій тільки Румунії ці дії не скінчаться. У зв'язку з цим закликаю українців повертатися до еУкраїни й полишити свою даремну забавку! Справжній фан прийшов, станьте частиною глобального шухєру, інакше так і зостанетеся варитися у своєму локальному кіпіші!

По-третє: враховуючи, що це просто гра, особисто я вболіватиму не стільки за Астерію чи анти-Астерію, скільки за зміни. В дипломатичній, геополітичній мапах, міжнародних зносинах тощо. еСвіт зміниться, і для того, аби еУкраїна посіла своє почесне місце у оновленому Новому Світі (якщо, звісно, зміни дійсно відбудуться), еУкраїнцям необхідно достойно виступити в якості союзників і партнерів, аби в прийдешніх дипломатичних переговорах з нами рахувалися, а нашою підтримкою жадали заручитися. Адже так і працюють будь-які взаємини, не кажучи вже про дипломатію!

На цім усе, і як завжди бажаю вам добра, ванілі та РОЗПЕЧЕНОГО МЕТАЛУ! \m/Для шаутів:
[Переклад] Напади на Чилі й війна проти Румунії
https://www.erepublik.com/en/article/-1344-2688040