[MinFin] Програма "Повернення до Батьківщини"

Day 4,055, 03:03 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine

"Програма "Повернення до Батьківщини"

Вітаю друзі, хтось місяць назад хотів прийняти участь в Компенсації купівлі ферм, але не було можливості, бо його холдинг розташовувався в іншій країні.
Тому я подумав провести цього місяця замість компенсації ферм, програму, основною метою якої є повернення українських холдингів до регіонів еУкраїни.

Спершу ми проведемо опитування, скільки є бажаючих перенести свої холдинги. Тому пишіть мені в приват, який у вас холдинг, де розташований і куди хочете його перенести, які маєте заводи/ферми і на яку суму порахували перенос. Пріоритетом для переносу поки що є ферми/заводи харчової продукції. Після цього, я підведу результати і тоді стане зрозумілим, чи давати старт такій програмі, чи ні. Поки що, я не можу сказати, чи отримає ця програма продовження.
Далі я вам розкажу, як правильно порахувати ціну переносу, які регіони еУкраїни найбільш пригодні для розташування вашого холдингу і які бонуси ми маємо.

1. Спершу треба буде купити новий холдинг в еУкраїні, коштуватиме він 25 золота. Формула - ціна холдинга = кількість існуючих холдингів * 25.
Скоріш за все ми будемо компенсувати лише 25 золота за новий холдинг. Тому якщо у вас є 2 і більше холдингів, то новий в еУкраїні буде коштувати 50, 75 і так далі. Тому вам вирішувати як вийти з цієї ситуації, або ви переносите всі заводи в один холдинг і ліквідовуєте другий, таким чином ціна нового холдингу знову буде 25 голди. Або витрачаєте додаткову суму на новий холдинг за власні кошти.
2. Тепер треба порахувати ціну переносу. Формула така - 4% від ціни заводу/ферми/шахт + 1% ціни за кожні 1000 км переносу. Максимально можлива ціна за перенос 20% від ціни заводу/шахти/ферми.
Тоді складається така таблиця по харчовому виробництву виробництву

3. Треба дізнатися відстань до нового холдингу. Це дуже просто: знаходячись в регіоні старого холдингу, перейдіть у першій вкладці - ""Моя власність"" -> ""Подорож"" і виберіть один з регіонів еУкраїни, одразу напише скільки кілометрів до нього.
Тепер ви маєте всі данні для підрахунку ціни переносу виробництва до України. Покажу на прикладі переносу 10 заводів хліба ку2 з Джорджії, еСША, до Донбасу, еУкраїна. Новий холдинг - 25*506,3 = 12657,5 сс, далі 10 ку2 на відстань до 10000 км - 10*2126,46 = 21264,6 сс. одже загальна сума переносу виходить - 33922,1 або 67 золота.
Які ж регіони еУкраїни є пріоритетними для розташування холдинга.
1. Донбас(ресурсний регіон на додаткових 15😵 - 103,89% бонуса для харчової сировини, 90% бонуса для виробництва ку1-2 хліба, 101% бонуса для виробництва ку3 хліба
2. Слобода(безресурсний регіон) - 99,28% бонуса для харчової сировини, 99,38% бонуса для виробництва ку1 хліба, 96,8% бонуса для виробництва ку2 хліба 100% бонуса для виробництва ку3 хліба

На останок, бюджет даної програми розраховано на 800 000. Чи дійсно буде така програма, я дізнаюсь лише після того, як бажаючі прийняти участь в неї напишуть мені в приват зі своїми розрахунками, або скріншотами холдингів і я допоможу підрахувати суму. На це виділю два-три дні, після чого я оголошу рішення. Також прошу писати коментарі, подобається вам така ініціатива чи ні, з чим ви не згодні і які пропозиції пропонуєте, я все прочитаю і обдумаю.
З повагою до вас, міністр фінансів, МортуусСпонджіа