persboy گزارش پایانی دولت

Day 4,005, 11:00 Published in Iran Iran by Persboy
با سلام خدمت شهروندان ایران مجازی

اول از همه تشکر ویژه ای دارم از دوستان عزیزم که ماهی که گذشت تو دولت بودن و بهم کمک کردن. چه دوستانی که تو کابینه بودن و چه دوستانی که تو کابینه نبودن ولی بدون هیچ منتی از هر تلاشی دریغ نکردن.

گزارشی مختصر رو از فعالیت های دوره ای که گذشت خدمتتون ارائه میدم

تو ماژول نظامی طبق برنامه ای که تو مقاله کاندیداتوری بود کرواسی رو کاملا از ایران کیک کردیم و جنگ های تمرینیمون با چک و مالزی رو مججدا شروع کردیم. همچنین پینگ پنگمون با پاکستان .
کار دیگه ای که انجام شد این بود که با توجه به بالا رفتن دتر مناطق چک ، سواپ مناطقمون با لهستان بود که با هماهنگی با کشور های لهستان ، روسیه ، چک ، بلاروس، رومانی انجام شد و ما به بلاروس رفتیم و جنگ تمرینیمون رو شروع کردیم . ( چک تا یکی دو روز دیگه تخلیه میشه)


برنامه هامون تو قسمت وزارت امور خارجه صحبت کردن برای اضاف کردن جنگ های تمرینی مون بود ، که پینگ پنگ با لهستان و روسیه این ماه اضاف شد. همچنین قبل از سواپ مناطقمون تو چک ، صحبت هایی هم با اسلوونی شده بود که تو مرز اتریش با اونا پینگ پنگ شروع بشه که بعد از تصمیم برای سواپ این تصمیم اجرایی نشد.


تو ماژول اقتصادی با توجه به پس گرفتن مناطقمون مالیات به حالت عادی برگشت و روزای اخر به رکورد 426 کا رسید. چند مورد ستیزن هایی بودن که به دلیل جنگ های تمرینی مون مشکل کار کردن تو کارخونه هاشون رو داشتن که بهشون راه کار های مناسب داده شد و کارخونه هاشون تو ایران رو جا به جا نکردن.
درضمن مالیات مناطقی که رنت کردیم گرفته و به رییس مجلس فرستاده شد که به ارگ منتقل شد.


تو قسمت کاراموزی
این ماه یه پلیر فعال و خوب استعداد یابی شد.
m.safari عزیز
اول فرماندهی ارتش بهش سپرده شد و خیلی عالی کارا رو انجام داد و نشون داد که توانایی های زیادی داره و این دوره وزیر دفاع شده و پله های ترقی رو یکی پس از دیگری داره میره بالا :دی ارزوی موفقیت روزافرون براش دارم


طرح لجند که تو برنامه هامون بود این ماه با توجه به اینکه نحوه دقیق اجراش به نتیجه نرسیدیم متاسفانه اجرایی نشد که ایشالا این ماه اجرا شه .


و در آخر با توجه به اینکه آدمیم که دوست ندارم با کسی دشمنی و مشکلی داشته باشم ، اگه این دوره به هر دلیلی کسی از دستم ناراحت شد از همینجا عذرخواهی میکنم

زنده باد ایرانpersboy