[MinFin] Звіт за жовтень 2018

Day 4,003, 16:21 Published in Ukraine Hungary by Bank Of Ukraine


Вітаю друзі. Порадувати вас мало чим я сьогодні зможу, цей місяць пройшов слабо кажучи хреново. Перша причина - мій низький онлайн, який не дає мені можливості займатися нічим більше крім розподілу коштів. Робота, універ і все таке, в мене бажання взагалі покинути МінФін, але певні люди мені цього не дают, тому я шукаю собі помічника. Друга причина - постійні помилки під час роботи цього місяця.
Якщо казати про программу компенсації ферм, то цього місяця я її не проводив через дорогу ціну золота, але чому я не взяв до уваги ку4? не знаю(( помилка один.
Щодо авіапрограми, я не маю достатнього онлайну, аби моніторити битви і писати звіт на битву щодня. Також, я не зміг скоординуватись з президентом, щодо виявлення битв для цих авіадесантів. Самостійно вирішувати, де краще провести авіадесант я не можу. У військовому ділі, кажучи прямо, я повний нуб.
Також серед тих сильних авіаторів, кого я опитував , лише 4 дали свою оцінку моєї програми, а 13 проігнорували моє повідомлення. Прийнявши думку чотирьох до уваги я опублікував статтю, де було багато критики. Помилка номер два.
Серед того, що я встиг робити за це місяць можна виділити лише те, що я скуповував дешеву харчову сировину і продавав її на укр ринку, за такою ціною, аби максимально виходи в нуль. Державні кошти на це не використовувались. Всього було продано 13736 сировини за цінами від 10.18сс до 11.66, в різний період. Але це не дало результату і український ринок сировини так і залишився з високими цінами. Я думаю, що певні еукраїнці скуповували виставлену мною сировину і продавали її за більшу ціну...
А тепер можно поговорити про те, що я хочу зробити на наступний місяць
... Я хочу поміняти політику вирішення проблеми нашого ринку. Якщо в мене вийде налагодити автоматичний моніторинг українського ринку сировини, то я буду слідкувати хто і за якими цінами виставляє на продаж сировину. І ті, хто буде ставити цінник максимально наближений до світового мінімуму отримуватиме державну допомогу у вигляді компенсації купівлі ферм. Сподіваюсь, що це допоможе нормалізувати наш ринок продажу сировини.
Що до авіапрограми, то я не можу нічого обіцяти. Онлайн в мене все той же. Я шукаю працівника, з яким ми розподілемо обов,язки в міністерстві. Також мені треба людина з аргументовано іншим баченням фінансових програм, аби я мав альтернативну думку, на яку б спирався при вирішені питань.
Також мені сподобалась ідея Лаврентія - конкурс на декілька турів, виграшем в якому буде пак. Поки що, ідей, що це буде, в мене немає, чекаю ваші пропозиції.
А тепер поговоримо про фінансовий звіт жовтня, який я сьогодні офіційно закрив:

- цей місяць закрився з профіцитом в 1 434 079 сс. Така висока сума в першу чергу через відсутність затратних програм. В цю суму НЕ входить 700000сс, які повернув екс-президент Мяу, вони зараховані в той місяць, коли він був Президентом, аби не путати загальну фінансову статистику.

- На ко було витрачено 253 295 сс

- Румунія виплатила 355 166 сс податків і 100 000 сс за орендним договором.

- Чорногорія ще НЕ виплатила 225 142 сс, які я все ще чекаю.

- За договором з Сінгапуром, про оренду ресурсів на 150 000 сс, ними було повернуто зайвих 121 285 сс.

- На Хеллоуінську роздачу було використано 26000сс на купівлю енергії, на складі залишилось 16540 енергії.

А тепер картинки:
З повагою до вас, міністр фінансів еУкраїни, МортуусСпонджіа