[РЕЗУЛЬТАТИ ОГОЛОШЕНІ] Я і моє ЖЫВТОНЕ

Day 3,982, 05:20 Published in Ukraine Ukraine by UkrainianGuerrilla
РЕЗУЛЬТАТИ:


[Підсумки] Я і моє ЖЫВТОНЕ
https://www.erepublik.com/en/article/-1344-2682019


Imternational edition coming soon...


Що ж, як і обіцяно, розпочинаємо голосування. Охочих взяти участь виявилось більше ніж я очікував, більше того, приємно було побачити нові обличчя у цій грі, щиро сподіваюся що цей конкурс вмотивує їх до більшої активності. Особисто мене це вмотивувало продовжувати влаштовувати культурні заходи.Та перейдемо до справи. Нижче будуть пронумеровані фотографії з домашніми улюбленцями учасників конкурсу(як виявилось, еУкраїнці переважно кошатники). Голосування відбуватиметься у коментарях. Ви можете обирати до ТРЬОХ тваринок, які вам найбільше сподобались. Улюбленець публіки отримає 25'000 CC, друге місце - 10'000 CC, третє - 5'000 CC.

Також, нижче буде поданий список учасників, і шановні глядачі можуть спробувати відгадати хто чий, адже кажуть що тваринки схожі на своїх хазяїв. МОЖНА СПРОБУВАТИ ВГАДАТИ НІКНЕЙМ "ХАЗЯЇВ" МАКСИМАЛЬНО 5-И ДОМАШНІХ УЛЮБЛЕНЦІВ

Той хто вгадає найбільше - отримає 7.500 CC, друге місце - 2500'CC. Додатково, наявний заохочувальний бюджет із 3000 ку1 булок, які будуть розділені між непризерами які дадуть принаймні 1 правильну відповідь.

Ще раз нагадую, якщо існують меценати, охочі збільшити призовий фонд - із задоволенням прийму ваші внески.


А, наполегливо не рекомендую власникам улюбленців "відгадувати" своїх власних підопічних, з цілком гадаю очевидних причин. За таке буде налічено штрафні бали.


Підсумовуючи, коментар має виглядити приблизно так:

Голосую за: 14, 228, 88

88 - NateHiBBers
19 - HughMongous19mm
6,02*10^23 - AVOGADRO_B14
8.314 - EAT_MY_GASSS
-273 - *NERN ST.* НЕДОСЯЖНИЙ


Як ви здогадались, числа і "нікнейми" підібрані не просто так, хто побачить якийсь зв*язок між ними, і пояснить чому - отримає 5000 СС

Так, про всяк випадок: учасників 10(9 + я), по 1 фотографії на кожного. Учасники теж мають право, а точніше - зобов*язані проголосувати за 2-х улюбленців крім свого власного, якщо не всі зголосяться в коментарях, бомбитиму в ПМ 🙂))

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10
Учасники:
jar4yk
Racoon Voha
Aulinde
Pavlik7ua
Redvis Sai
Oarsmans Dream
Lemish.
Ditro
Perunych

І ваш покірний слуга,
UkrainianGuerrilla


Голосування триватиме не менше як 2 доби від часу публікації цієї статті.

Не відмовився би від решаутів та вотів, адже таким чином більше людей матимуть можливість проголосувати. Нічого не можу обіцяти, але імовірно що спробую підняти рівень цього конкурсу на міжнародний, в такому випадку усі учасники будуть повторно номіновані на голосування, і матимуть можливість ще більше збагатитись призами.