[УДК] Литва. Огляд

Day 3,926, 11:41 Published in Ukraine Romania by Foreign Affairs of eUkraine

*в подальшому цей банер буде заміненим на персональний банер УДК*
Вітаю,громадяни еУкраїни.Маю нагоду вам представити на огляд таку державу як еЛитва.

В цьому огляді ви дізнаєтесь : історію еЛитви, спільне минуле еЛитви і еУкраїни,географічне положення,аналіз державних програм розвитку і підтримки, громадян еЛитви, моя особиста думка щодо цих програм,розглянемо політичне життя еЛитви,а також внутрішню і зовнішню політику.


Географічне положення

еЛитва це держава в північній Европі,одна с країн Балтики,розташована на східному узбережжі Балтійського моря,також займає невелику частку території в скандинавських країнах,та пролягають на сучасній території США і Канади.


Історія еЛитви

Розглянемо минуле еЛитви за останні 4 роки.

Історію я дізнався завдяки допомозі громадянина еЛитви,на посаді президента IPSIart,за що я йому дуже дякую.

4 роки тому назад,еЛитва потерпала от виснажливої війни з скандинавськими країнами,після чого еЛитва вирішила приєднатися до про Сіріус,далі майбутні події цього періоду невідомі.

Перейдемо до періоду війни між еЛитвою і еПольщею.

В цій війні еЛитва втратила всі свої регіони,еПольща напала відразу після ресурсних війн,громадяни еЛитви відчайдушно боролися з поляками ,навіть перемагали в декількох битвах,але результатом війни була повна окупація регіонів і бонусів еЛитви. В період окупації,громадяни еЛитви боролися за свободу,але вони зазнавали поразки,с цієї причини більшість громадян еЛитви зневірилися,і скажемо так “вимерли”. Також в цей період еЛитва бере курс на про Астерію.

Після року окупації,сторони конфлікта вирішили підписати мирний договір,за яким еЛитві полягаюсь звільнення 1 регіону від окупації.

Протягом часу після настання нової ресурсної війни,еЛитва і еПольща підписали новий договір,який зазначав що 4 регіони звільняються від окупації.

В той час еЛатвія вирішила скористатися нагодую,і напала на еЛитву,оскільки еЛитва не мала MPP, то перші битви були не вдалі,але після цього отримали MPP,і перейшли в контр-наступ,і тримали регіони еЛитви протягом декілька місяців,це була дуже дорогою війна для обох сторін конфлікту.

Після чого еЛитва приєдналася до альянсу Оріона,і почала активно проводить бойові операції.

еЛитва приймала участь в кампаніях в Південній Америці ,проти таких країн як Аргентина,Бразилія,Болівія,Парагвай та Кіпр в Європі після чого отримали АС від Італії,і по закінченню першої кампанії в ПД , еЛитву прийняли до Астерії.

Після того як еУгорщина напала на небагатьох астерійских союзників,еЛитва вирішила приєднатися до війни с Угорщиною, результати цієї війни невідомі.

Спільного між еУкраїной і еЛитвой дуже мало,точніше взагалі немає,тому потрібно посилювати співпрацю між країнами,еЛитва дуже сильно потерпала от всяких війн,і все ж таки стала сильною країною,тому може нам цей досвід пригодится.Політичне життя еЛитви


В цій сфері в еЛитви проблеми.

Громадяни не приймають участь в політичних дебатах своєї країни, не спостерігається що громадяни еЛитви цікавляться цією сферою.

В конгрес еЛитви пройшли такі партії :
Як бачимо найактивніша партія це :
Lithuanian Nationalist Party (LNP)Більш менш активна партія це :
Solidarumas
Зовнішня та внутрішня політикаПоговоримо про зовнішню політику еЛитви.

Зовнішня політика держави базується на альянсі “Астерія”,тобто яка буде політика альянса,такую буде політика і еЛитви.
Керівництво еЛитви більшість уваги приділяє альянсу і друзям еЛитви.

еЛитва має ТВ з багатьма країнами,серед яких це : Латвія,Куба,Саудівська Аравія і так далі. Є також з Швецією,але призупинена по внутрішніх причинах Швеції.

еЛитва має МПП с такими країнами :


Нажаль,між еУкраїною і еЛитвою немає MПП.

Вибачайте,я не володію інформацією щодо міжнародних відносин,тому не можу це коментувати.

Питання було таке “Чому між Литвою і Україною немає МПП, і чи може воно з'явитися в майбутньому? “

Відповідь :
Внутрішня політика еЛитви.Раніше керівництвом еЛитви орієнтувалися на військову сферу,але с часом почали більше приділяти увагу суспільству,допомогу в розвитку,заохочення громадян еЛитви не покидати гру і так далі.

Ну,що тут сказати,ця політика увінчалися успіхом,збільшення кількості гравців,а також онлайну,і збільшення паків у гравців.Державні програми еЛитви

Ну що же,саме цікавіше,про програми розвитку і підтримки громадян еЛитви.
Раніше в еЛитві державні програми були розділені,але громадяни еЛитви почали реформування цієї системи,спочатку було створено нове МЮ “Армія Литви” , на якому було засновано програми розвитку і підтримки громадян еЛитви.

Реформи цього сектора об'єднало наземну і авіаційну програми.

Основні цілі цього проект є : фінансове забезпечення громадянина еЛитви,заохочення громадянина до гри,допомогти зрозуміти механіку гри та ефективного використання ресурсів, підвищення соціальної активності та спілкування громадян.

Також цей проект був націлений на отримання коштів від фонду “Plato”,і ось на днях вони отримали це фінансування від фонду “Plato”,але в першу чергу фінанси на проект виділяється з уряду еЛитви.

Вимоги до учасників програми для авіації :
- Наявність громадянства еЛитви
- Перебувати в МЮ “Армії Литви”
- Мати силу менше чим 150 тисяч
- рівень не має перевищувати ніж Chief Master Sergeant

Система винагород :

- Виконання щоденних завдань
- Перебувати в п'ятірці за кількістю вбивств у військовому підрозділу
- За перший тиждень участник отримає будинок q1 (безкоштовно,надалі гравець повинен купувати будиночки),другий тиждень будинок q2 (якщо є в наявності будинок q1,якщо його немає,то будинок q2 не видадуть).
- Якщо гравець набив більше всього вбивств за тиждень,він отримає 1000 сс,якщо кількість вбивств буде перевищувати кількість на попередньому тижні,то громадянин отримає 1000 q1 їжі,якщо наступного тижня кількість вбивств збільшилася,то громадянин отримає 2000 q1 їжі.
- Участник який найактивніше приймає участь у житті суспільства,отримає 3000 сс,координатор проекта визначає найбільш активного гравця.
- Участник с найбільшим ураженням,отримає 10 000 в кінці місяця.
- Досягнення кожного рівня в авіації участник отримає такі нагороди :

]


Вимоги до учасників наземної програми :
- Наявність громадянства еЛитви
- Перебувати в МЮ “Армії Литви”
- Мати силу більше чим 150 тисяч
- Використовувати танки q7

Система винагород :

- Щоб отримати винагороду потрібно входити в п'ятірку з найбільшою кількістю вбивств :
1 місце - 10 000 сс
2 місце - 5000 сс
3 місце - 3000 сс
4 місце - 2000 сс
5 місце - 1000 сс

- 3 сс за кожне вбивство
- За будь яке підвищення рівня участник отримає 10 000 сс
- Участник який найактивніше приймає участь у суспільстві,отримає 3000 сс,координатор проекта визначає найбільш активного гравця.Думаю всі ознайомленні з державною програмою еУкраїни,я як новенький в цій грі,відав би перевагу Литовській програмі,на мою думку,в еЛитви більше спрямовані на налагодження прокачки для кожного громадянина,тобто громадянин отримає кошти на руки,а не командирам МЮ,які можуть ці кошти розпілити,а решту відати як хлібні крихти,я не знаю,може є облік цих коштів,хто на що витрачає,а може і немає,як я прочитав в одній статті “Держава не несе відповідальності,після виплати на МЮ”,для мене це дивно xd
Ви скажете що є КО,але ці ваши КО зїдают більш прокачені гравці,і то останнім часов я не спостерігав КО,чи просто не встигав.

Ось таке,панове.


Посол еУкраїни в Литві ProphetxN7