Publiskā apspriešana likumprojektam #1 (Pilotu prēmijas)

Day 3,780, 11:45 Published in Latvia Latvia by MrAniman2

Labs vakars visiem!


Kādu laiku atpakaļ kongresa discord čatā pacēlu ideju par prēmiju izmaksu pilotiem... (līdzīgi kā Accipiter privātais projekts kurš diemžēl tika atcelts)

Ideja būtu pilotiem izmaksāt prēmiju, kad tiek sasniegts noteikts ranks.Ieguvumi/zaudējumi
+Nauda galvanokārt nonāktu aktīvāko spēlētāju rokās, kuri to ieguldītu savā attīstībā tādējādi veicinot eLV spēku/ekonomiku.
+Radītu tādu kā "milestone" (mērķi, kas jasasniedz) un iespējams paceltu spēlētāju aktivitāti.
+eLV spēks gaisa kaujās pieaugtu. Jau šobrīd ir redzams, ka pilotu apgādes programma ir nesusi augļus, jo katru nedēļu paskatoties topā varam redzēt, ka gaisā izdarītajā dmg esam krietni priekšā eLT...reizēm pat par 50% neskatoties uz to, ka iedzīvotāju (spēlētāju) ziņā eLT ir pat mazliet vairāk.


- Vēl viena programma, kas tērē budžeta naudu.
- Radītu mazliet vairāk darba ministriem/prezidentam.

Kongresa discord čatā neviens nebija pret šo ideju, taču jāpiemin fakts, ka discord čatā apgrozās salīdzinoši maz kongresmeņu un spēlētāju kopumā, tādēļ nolēmu izveidot šo rakstu, lai vairāk cilvēku varētu izteikties...

Sākotnējā ideja būtu šāda:
Sasniedzot ranku: Chief Master Sergant spēlētājs saņemtu 5000 lvl prēmiju no valsts līdzekļiem.
Sasniedzot Wing Commander - 50000 LVL
Domāju, ka vajadzētu ieviest arī līmeņa ierobežojumus... piemēram, virs 100 līmeņa spēlētājs vairs nekvalificējas pirmās prēmijas saņemšanai - virs 300 līmeņa spēlētājs nevar saņemt ne pirmo, ne otro prēmiju.

Gribētu aicināt ik vienu izteikt savu viedokli komentāru sadaļā vai ideja ir laba un virzāma tālāk? Kādas naudas summas piešķiramas un kādi ierobežojumi varētu būt piemērojami?

P.S Paturam prātā, ka summām būtu jābūt saprātīgām, lai valsts kase netiktu iztīrīta, taču tai pat laikā sabalansētām, lai spēlētājiem būtu stimuls tiekties pēc balvas.

Paldies visiem par ieteikumiem! Ir pāris idejas palikušas prātā, taču par cik vairumam no jums nebija lielu pretenziju, tad esmu nolemis projektu virzīt tālak bez īpašām izmaiņām, lai redzētu kā tas dzīve darbosies. Ja jutīsim, ka nepieciešamas izmaiņas, tad ar kongresa balsojumu to var ierosināt jebkurš kongresmenis. Domaju, ka sākumā mums jāpavēro kā šis viss dzīvē strādās un tad būs skaidrs vai ir kas japamaina.

Likumprojekta "Pilotu prēmijas" apraksts.

Katrs eLV pilsonis kurš ir sasniedzis zemak minēto ranku var pieteikties uz prēmijas saņemšanu. Pieteikumi jāsūta governor vai Prezidentam, kuri šo info nodos tālāk kongresam balsošanai. Kongress ir tiesīgs balsot pret, ja ir iemesls (spēlētājs izmanto vairakus kontus vai nodarbojas ar eLV kaitniecīgām darbībam utml.)
Prasības:
Lai pretendētu uz 5000LVL prēmiju:
- Spelētāja līmenis nedrīkst pārsniegt 100 (ieskaitot)
- Spēlētājam pieteikuma brīdī ir jābūt ar Chief Master Sergant lidotāja ranku

Lai pretendētu uz 50,000LVL prēmiju:
- Spelētāja līmenis nedrīkst pārsniegt 201 (ieskaitot)
- Spēlētājam pieteikuma brīdī ir jābūt ar Wing Commander lidotāja ranku

Projekts tiek īstenots ar mērķi veicināt eLatvijas gaisa spēku attīstību. o7