[Początek gazety] Wcale nie chcę ukończyć pewnej misji...

Day 3,721, 11:23 Published in Poland Poland by Autistico Bambino
Witajcie!
Jeżeli tu dotarliście to znaczy... ŻE JEST Z WAMI ŹLE. KTO NORMALNY BY SIĘ TU ZAPUSZCZAŁ?! A zresztą... mniejsza z tym. Gazetka i artykuł powstały z potrzeby wykonania misji miłości do was. Podejrzewam, że i tak połowa z was tego nie czyta, a druga połowa przy tym przysypia, więc nie będę się zbytnio rozpisywał... ŻARTOWAŁEM! Chciałbym od razu w tym (pseudo)nagłówku (jak ktoś chce to może to nazywać "PÓŁGŁÓWKIEM") zaznaczyć, że wystarczy wasza szczodrość w obsypywaniu tego "dzieła" komentarzami. Możecie napisać cokolwiek - imię wielkiego francuskiego wodza (mylonego czasami z ciastkami), ciekawe historie z życia wzięte, śmieszne żarciki (to znaczy... te nieśmieszne też mogą być... nie dyskryminuję... także... ten, no...), czy odpowiedzi na to, dlaczego nadal nie mam dziewczyny (swojej twarzy wam nie pokażę, bo za bardzo by to wam ułatwiło). Możecie także wklepać na klawiaturze konstruktywną krytykę pod moim adresem. Ta niekonstruktywna też może być, ale bez obrażania moich rodziców 😛 (może nawet kiedyś ogłoszę konkurs na "najlepsze kalumnie" pod moim adresem? Któż to wie... - dobra... JA TO WIEM) Nie przedłużając zapraszam do głównej części arta, która tak właściwie jest krótsza od prologu i nie musicie jej czytać.


Wiem, że nie posiadacie dostępu do zakładki "WYBORY", więc chciałbym udostępnić wam tajemne dane, które zostały tam skrzętnie skryte przez ludzi, którzy nie chcą byście znali prawdę. Bardzo dużo pracy kosztowało mnie dostanie się tam i zdobycie tych informacji, więc zróbcie z nich pożytek.

5 Partia Dobrych Ludzi (PDL) | 74 GŁOSY (11,69😵, 5 KONGRESMENÓW
4 Partia Wolnych Ludzi (PWL) | 77 GŁOSÓW (12,16😵, 5 KONGRESMENÓW
3 Narodowa Demokracja (ND) | 96 GŁOSÓW (15,17😵, 6 KONGRESMENÓW
2 Polska Partia Patriotyczna (PPP) | 108 GŁOSÓW (17,06😵, 7 KONGRESMENÓW
1 Partia Imperialna (PP) | 278 GŁOSÓW (43.92😵, 17 KONGRESMENÓW
ŁĄCZNIE: 633 ODDANE GŁOSY


Mam nadzieję, że wiedza zdobyta w tym artykule przyda wam się w walce z elitami, które karmią was zakłamanym obrazem e-świata, aby móc was zmanipulować i użyć w swojej chorej grze! Nie dajcie się!PS. Jakby co to chętnie przyjmuję gotówkę 😃

PPS. - Polska Partia Socjalistyczna, została założona z inicjatywy J. Piłsudzkiego w 1892 r.

PPPS. Proszę się nie słuchać pierwszego post scriptum

PPPPS. Gazeta niestety będzie działała także po wykonaniu misji. Na wasze szczęście dodam, że będzie to nieregularnik (jak to nazwać? nie wydawany regularnie, a więc nie miesięcznik, tygodnik, dziennik, nocnik. A więc co to kurde jest?)

PPPPPS. Chyba za dużo tych "PePeeSów"