Niecodzienna gazeta

Day 3,700, 14:39 Published in Poland Poland by Damio22

Witam w numerze 8. Tym razem wydanie bardziej organizacyjne.

O gazecie

Gazetę założyłem w roku 2016. Wtedy ukazały się 3 artykuły, potem była ponad roczna przerwa i kolejne 2 artykuły w 2017 roku. Możnaby wtedy nazwać to miesięcznikiem - artykuły były raz na miesiąc (albo wcale). Od 2018 roku postanowiłem zwiększyć częstotliwość i bardziej się udzielać, produkując od 1 do 3 artów tygodniowo. Teraz to już taki ni tygodnik ni dziennik... W przygotowaniu mam kolejne dwa wydania, które pojawią się w przyszłym tygodniu.

Nie stawiałem sobie za cel zdobycia 1000 subów. W Polsce jest 2300 obywateli, z czego ponad 90% to dwukliki i nieaktywni (tak mi się wydaje). Zatem zdobycie tysiąca subskrybentów wymagałoby szukania ich wśród społeczności innych krajów, a dla tych paru gold nie warto 😉 Aktualnie zadowoli mnie osiągnięcie 20.

Po wyborach

Jak wiecie, Kherehabath wycofał się z polityki i nie wystartował w wyborach prezydenckich. Komisja liczy wyniki, podium przedstawia się dość ciekawie:
I miejsce, 62%, Prophet009. Gratulacje, plany bardzo jasno nakreślone, życzę powodzenia w nowej kadencji!
II miejsce, 17%, PawelHusarz. Niezły wynik.
III miejsce, 13%, Donald Tusk. Pechowo, ale też nieźle.

Ogłoszenia

Trwa konkurs. Przypominam: wymyślcie motto, którym warto się kierować w grze eRepublik. Szczegóły i zasady w poprzednim arcie. Prośba: postarajcie się, żeby to motto miało więcej niż jeden wyraz 😛