Misija + pāris jautājumi

Day 3,546, 23:40 Published in Latvia Latvia by MrAniman2

Labrīt visiem E-pilsoņiem, kā jau no Title var nojaust lūgšu jūsu palīdzību lai izpildītu "25 komentāru" misiju (25 dažādiem spēlētājiem jaiekomentē zem raksta)

Taču pie reizes gribu arī pajautāt vecākajim spēlētājiem: "Kas ir noticis ar eRepu?" (Biju paņēmis pārtraukumu uz 4-5 gadiem) Vai man vienīgajam izskatās, ka spēlētāju ir palicis par 90% mazāk? ..man pat sanāca paņemt 1 BH medaļu ar 1 mil dmg otraja divīzijā, jo ja pareizi sapratu bija tikai 3 spēlētāji situši pa abām pusēm.

Kā arī varbūt varētu saņemt kādus ieteikumus no jums, ko un kā man labāk spēlēt? Strenght tikai 14 000 tādēļ uzsist neko nevaru... esmu sācis karot gaisā un spiest lidotāja ranku augšā, vai turpināt to darīt? Uzņēmumu arī vairs nav, pirms pametu spēli downgreidoju pa lielam visu un gold kaut kur ziedoju laikam. Nācās pat pārdot res ražotnes lai atceļotu uz eLatviju, iekārtotos un dabūtu pilsonību. (nez kapēc pamodos Serbijā ar serba pilsonību, labi ka serbietes pie sāniem vēl nebija 😛) Biju sapircis diezgan daudz wep res ražotnes, taču tagad skatos, ka cena tik zema (+nodokļi) ka varu tos resursus tik pat labi pa logo krāmēt laukā... Training graund tikai q1 uz lvl4 tādēļ spēks arī tik ātri nenāks.

Ceru, ka varat dot kādus ieteikumi kurā virziena man turpmāk spēlēt.
Paldies.

Edit: Paldies visiem par padomu un finansiālo atbalstu.