Трьох зайців одним тайтлом

Day 3,526, 11:10 Published in Ukraine Ukraine by GoodDayForDeath
Привіт усім хто з різних причин вирішив прочитати дану статтю

Думаю усі хоч раз чули про вислів " Двох зайців одним пострілом " чи щось в цьому роді. У мому випадку зайців аж 3.


(спеціально обирав милих кроликів посилаючись на пораду автора конкурсу)


1 заєць - це завдання .
2 заєць - це само собою перемога у конкурсі і спосіб заробити голд.
І нарешті 3 заєць. Він уособлює в собі добру справу(можливо мої поради згодяться), досвід який я отримаю за написання статті , за поради в коментарях з приводу розвитку і спосіб виразити все ,що хотів сказати але не було змоги чи руки не доходили.

Почнімо. Висить у мене завдання на написання статті +25 коментарів від унікальних гравців .але щоб написати статтю потрібно створити газету , а це аж цілих 2 голди . А кілька днів тому мені хтось сказав, що за виконання цього завдання дають1 голд і відкривають ще одне завдання на статтю з нагородою в 1 голд .Тобто, я б не лишився в "-". І все б нічого , я б далі чекав слушної нагоди чи музи , щоб щось написати і виконати даний квест , аж раптом тут такий конкурс з винагородою в 3 , 2, 1 голди( за призові місця відповідно).Я пороздумував що якщо переможу то отримаю максимум 3 мінімум 1 голди в "+" , а якщо ні то всеодно , можливо хоч завдання виконаю і в мінус не піду. І так я дійшов до 2 зайця.

 


Що ж до 3 , то він мабуть найважливіший ( хоч я і не відкидаю той факт , що роблю це заради "золотця"), бо у ньому кістяк цієї статті.
Для початку розповім свій шлях у eRepublik. Отже, про гру я дізнався з реклами у інтернеті ( мабуть, як і більшість) і вирішив спробувати . А там щей гасло " Допоможи вивести свою країну на вершину" чи щось на подобі цього , і я просто не міг пройти повз. Зареєструвався , вибрав еНеньку і відправився твори нову історію у вже відомому мені світі . Запам'яталось "початкове привітання" ,здається, від президента , на аватарці якого був чоловік з 1 оком ( до цього я ще повернусь). Річ йшла про те , що я потрібен своїй державі , щоб я прокачувався і допомагав вигравати війни. Далі всім відоме навчання і ознайомлення з грою, низка початкових квестів ,перші битви і так далі. З дня народження у еСвіті пройшо трохи більше місяця і думаю , що можу сміливо назвати себе не просто новачком , а "зеленим". За цей час я побував у UArmy , і перейшов у FAS ( якщо хтось із попереднього загону злиться за те що я його покинув , хоч і не був там знайомий з кимось , то не беріть на свій рахунок . Просто для вступу у FAS потрібно виконати якусь умову, сам факт якої свідчить про те , що туди не попадає абихто і ще я затятий анімешник , хейтерам привіт =Р ), голосував на партійних , президентських виборах, пробував писати в чат і після 2 годин очікування зрозумів, що там ніхто не спілкується , дізнався ,що всі у діскорді тусуються і зрозумів , що це насправді світ , де у кожного є інше життя окрім РЖ ( доречі всіх абревіатур дотепер не розумію).У FAS мав змогу трохи дізнатись про Laurentiu L , здається він легенда еУкраїни але на мене склав враження сердитого , строгого чоловіка (насправді я в деякій мірі його побоююсь). Лаурентій, не будь злюкою :3 .
Я наробив ,мабуть, найбільш типових помилок причиною яких є моя нетерплячість і частково незнання , вину за яке я покладаю на "початкове привітання" ( можливо це лише моя думка і так я виправдовую себе). Чим мені не сподобалось привітання? Все просто . Там досить об'ємний текст більшу частину якого складає заохочувальна промова , яка просто манить тебе піти і поскоріше повоювати , особливо на це купляються новачки. Не знаю чи вона зараз є але я б порадив змінити її . Додайте більше корисної інформації , наприклад : не спішіть воювати , пройди ті і ті завдання , збирай це і те , ось ці ресурси важливі, почни воювати після , припустимо , 500 одиниць сили .
Як же робив я?! А я влупив всю енергію і всі батони в першу ж ліпшу битву за еУкраїну і все . І лише нещодавно наткнувся на статтю котра багато змінила в тому що я робив і роблю зараз( моя провина , я міг би й наполегливіше пошукати як розвиватись правильно). Зараз стараюсь не брати участі у вінах , збирати гроші , які раніше тратив на покупку булок і всаджував все в битви при цьому наносячи кілька тисяч урону , що дуже незначне при порівнянні з тоннами дамагу лідерів і відповідно при переведені мого урону у вплив він не досягав , мабуть, і 0.001%. Завдяки цій ( https://www.erepublik.com/uk/article/-1344-2645156/1/20)та іншим статтям(не пам'ятаю яким саме, бо ця була останньою) я ,хоч і не все, але дещо зрозумів. Тому спираючись на мій досвід і на досвід тих хто своїми газетами поміг мені я можу порадити:
- не витрачайте золото і батони;
- збирайте золото , щоб в першу чергу покращити тренувальний полігон ( сила тут головне);
- звичайна валюта також важлива , її можна обміняти на золото ( шкода що дізнався про це лише тиждень тому завдяки завданню), тому збирайте її;
- покращуйте полігон і тд під час акцій , зекономите силенну купу ресурсів ;
- скачуйте діскорд і заходьте у кімнати своїх військових загонів , там можна швидко поставити купу питань іотримати таку ж швидку відповідь і узагалі дізнатись усе по грі. також допоможе бути в курсі всіх подій;
- терпіння - це шлях до успіху ( хоч і страшно стає коли дивишся на топ-гравців і виявляється що вони грають по 6-9 років)
-шукайте статті в яких пишуть поради і лайфхаки по грі;
- вивчіть усі абревіатури і взагалі усю термінологію гри, згодиться;
- не спішіть нарікати на окупацію, можливо нам вона вигідна в деякій мірі , можливо в нас є план-капкан ( так мені сказали );

Не думаю , що ці поради нові , але ось такий мій досвід, сподіваюсь ніхто дуже не приглядається до граматики (моя перша стаття , до цього ніколи подібно не писав ). Буду вдячний за поширення та коментарі ( потрібно 25 від різних людей).


І на завершення. Бажаю всім еукраїнцям щастя , гарного дня , переможних битв . Сподіваюсь на вашу підтримку і конструктивні поради які допоможуть мені досягти успіху , а я в свою чергу спробую докласти усіх зусиль , щоб наша еБатьківщина була на вершині рейтингу .


І на завершення красива тян (спочатку хотів кинути Тимошенко але подумав , що не всі б оцінили жарт )