ВИПУСК №3 БРОНЕТЕХНІКА УКРАЇНИ: БОЙОВІ МОДУЛІ УКРАЇНИ (РОЗДАЧА ТАНКІВ)

Day 2,812, 07:01 Published in Ukraine Ukraine by Keptan

РОЗДАЧА ТАНКІВ КУ7
ОБОВЯЗКОВА УМОВА
- Вказати номер воту та номер сабу (наприклад v1/s22)
- Мати егромадянство України
НЕПРАВИЛЬНО ВКАЗАНІ ДАНІ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ
Сума роздачі на одного егромадянина 3 ТАНКИ КУ7
Всього буде роздано 75 танкув ку7, тобто 25-ти егромадянам України

ВИПУСК №3
БРОНЕТЕХНІКА УКРАЇНИ: БОЙОВІ МОДУЛІ УКРАЇНИ
БАУ 23х2 (модуль)

БАУ 23х2 — новий одномісний дистанційно керований бойовий модуль розроблений і випробуваний ДП "ХКБМ ім. А.А. Морозова". Він призначений для ведення вогню по живій силі і броньованих цілях - як наземних, так і повітряних. Встановлюється на легкоброньовану гусеничну і колісну техніку з метою модернізації раніше випущених бронетранспортерів типу БТР-60, БТР-70, БТР-80.

Основне озброєння бойового модуля - дві 23 мм автоматичні гармати 2А7М, що забезпечують швидкострільність 850 пострілів за хвилину кожна, з дальністю стрільби 2000 м і боєкомплектом 200 снарядів. Додатково встановлено кулемет КТ-7,62 (ПКТ) з боєкомплектом 2000 пострілів.

Управління модулем - ручне. Забезпечується наведення по горизонталі 360 градусів, а по вертикалі від -4 до +55 градусів.

Модуль забезпечує надійний захист стрільця від зброї калібром до 12,7 мм. Він знаходитися всередині корпусу, а з верхньої півсфери його захищає крім броні ще і розташоване зверху озброєння. Додатковий захист забезпечує система постановки завіси, яка включає в себе шість гранатометів калібру 81 мм, по три з кожного боку модуля. Завіса встановлюється в напрямку наведення гармати.

Гром (модуль)

Гром — універсальний бойовий модуль з винесеним озброєнням для легких бойових броньованих машин, призначений для ураження живої сили, боротьби з броньованою технікою, вогняними точками і низьколетячими, малошвидкісними цілями противника. Озброєння стабілізовано у двох площинах за допомогою сучасного стабілізатора озброєння СВУ-1000.

Встановлюється на легкі бойові броньовані машини (БТР-60/70/80, БТР-3Е, МТ-ЛБ, М-113, БМП-2 та ін.), забезпечуючи підвищення їх вогневої потужності.

За рахунок застосування винесеного озброєння забезпечено підвищення захищеності екіпажу, знижена маса бойового модуля і поліпшені умови населеності в бойовому відділенні (відсутність загазованості при стрільбі). Модуль був встановлений на український БТР-4, а також на модернізовані варіанти БТР-70 і МТ-ЛБ. Модуль був розроблений ХКБМ ім Морозова.

Інгул (модуль)

«Інгул» — бойовий модуль розроблений Київським КП "Науково-технічний центр артилерійсько-стрілецького озброєння" (КП "НТЦ АСО") для модернізації існуючих зразків бойових колісних і гусеничних машин. Відмінними рисами модуля є його висока компактність при великій вогневої потужності, що дозволяє встановити його на машини легкого класу аж до БРДМ-2.

Модуль може встановлюватися на БТР-70, БТР-80, БТР-7, БРДМ-2, БРДМ-2М а також патрульні катери з малим водотоннажністю.

Парус (модуль)

БМ-7 «Парус» — український дистанційно керований бойовий модуль, що встановлюється на легких бойових броньованих машинах (БТР, БМП тощо). Призначений для ураження з місця і на ходу на швидкостях до 10 км/год живої сили, нерухомих і рухомих броньованих об’єктів, вогневих точок, а також малошвидкісних повітряних цілей, що низько летять. Завдяки дистанційному керуванню і винесеному боєкомплекту забезпечується підвищена захищеність екіпажу.

У модулі встановлена ​​30-мм гармата КБА-1, 30-мм автоматичний гранатомет, 7,62-мм кулемет КТ-7,62 та комплекс керованого озброєння «Бар'єр» з двома ракетами. Куты вертикального наведення від -13° до +45°.

Дистанційно-керований бойовий модуль «Парус», за характеристиками схожий на «Штурм». Основна конструктивна відмінність полягає в тому, що «Парус» не займає місця всередині корпусу базової машини.

Шквал (модуль)

Шквал — український універсальний бойовий модуль розроблений КП «НТЦ АСО», що включає 30-мм гармату ЗТМ-1 або ЗТМ-2, 7,62-мм спарений кулемет КТ-7,62, 30-мм автоматичний гранатомет і протитанкове кероване озброєння. Конструкція бойового модуля «Шквал» дуже гнучка, що дозволяє легко замінити наявне озброєння на інше.

Універсальний бойовий модуль «Шквал» також встановлюють на модернізовані БМП-1У «Шквал», на бронетранспортери МТ-ЛБМШ, БТР-3У і БТР-4.

Штурм (модуль)

БМ-3М «Штурм» — український одномісний бойовий модуль із стабілізацією блоку озброєння у двох площинах. Озброєння модуля забезпечує ураження броньованої техніки, живої сили і вертольотів противника. Бойовий модуль «Штурм» розроблений конструкторським бюро ім. А.А. Морозова під керівництвом М.Д. Борисюка є одним з найбільш компактних і разом з тим найбільш потужним з існуючих модулів даного класу. Ще одна його відмітна риса - невеликий займаний внутрішній обсяг бойового відділення.

Модифікації:
- БМ-3М «Штурм-М»
- БМ-3С «Штурм-С»


УКРАЇНСЬКІ ДІВЧАТА НАЙГАРНІШІ

Попередні випуски:

ВИПУСК №1. БРОНЕТЕХНІКА УКРАЇНИ: ТАНКИ УКРАЇНИ[/url

ВИПУСК №2. БРОНЕТЕХНІКА УКРАЇНИ: БОЙОВІ МАШИНИ ПІХОТИ УКРАЇНИ