[TGS] Rekrutacja — Sukcesy — Zmiany wewnętrzne

Day 2,433, 00:50 Published in Poland Poland by Gregoric

Witamy ponownie w Tygrysiej gazetce !
Co prawda z powodu związanej z wakacjami zmniejszonej aktywności nie planowaliśmy wydawać artykułu w tym miesiącu, jednak jest on przed wami. Jego wydanie zawdzięczamy Maxiemu, który napisał większość treści. Mija ponad miesiąc od kiedy czytaliście naszą poprzednią publikację oraz dwa miesiące od kiedy świętowaliśmy cztery lata.

O czym dziś przeczytacie w gazetce? Parę ogłoszeń wewnętrznych, znowu trochę gratulacji dla Tygrysków, standardowo wiadomości dla zainteresowanych rekrutacją.


Zapraszamy w szeregi Taktycznej Grupy Szturmowej!
Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Zwracamy 100% tanków użytych podczas zbiórek MON
• Wysyłamy powiadomienia SMS/email o zbiórkach
• Aktywność nagradzamy dodatkowym zaopatrzeniem otrzymywanym od Zbrojowni TGS
oraz różnymi premiami w goldzie, chlebkach i broni (więcej informacji)
• Nie wymagamy uczestnictwa w zbiórkach czy ciągłego siedzenia na czecie IRC, lecz wysoka aktywność gwarantuje dobre profity

Nie zwlekaj, im wcześniej dołączysz, tym lepiej dla Ciebie!
Dywizja pierwsza znowu w czołówce!

Miesiąc temu Tygrysy z dywizji pierwszej zajęły trzecie miejsce w rankingu wbitego influence, lecz w poprzedniej kadencji MON wynik okazał się jeszcze lepszy. Dziewięciu żołnierzy zdołało awansować na drugie miejsce w rankingu! Są to Kostkowaty (21 dni zbiórkowych), Gregoric (15), Lukowa (15), pen!u (11), Sarandir (10), Helldarr (7), Synolek (7), JackHammers (3), Thwer (3).

W nagrodę powyższe osoby dostaną premię 300hp w chlebkach za każdy dzień bicia. O odbiór prosimy zgłaszać się do Gregorica na IRC. Gratulujemy i życzymy podobnego sukcesu w lipcu.

300 HPPodziękowania

Taktyczna Grupa Szturmowa chciałaby podziękować dowództwu Polish Armed Forces za udostępnianie rozkazów, które pojawiają się na naszym forum oraz Marynarce Wojennej za pożyczenie bota (marynarza), który wkleja rozkazy na nasz kanał. Dziękujemy Wam za to, że po awarii Stryjka wyciągnęliście do nas pomocną dłoń i pozwoliliście TGS normalnie funkcjonować. Jeszcze raz wielkie dzięki!
Ogłoszenia wewnętrzne

TGS przypomina o premiach dla członków naszej bojówki za wykonane zadania. Pełna rozpiska oraz nagrody znajdują się pod tym linkiem. Zachęcamy do korzystania z przywilejów wynikających z bycia żołnierzem TGS.


Znalazła się ekipa trzech Tygrysów (WojtusieQ, Maxiu i Kostkowaty), którzy będą współpracować przy tworzeniu nowego bota dla naszych kanałów IRC. Za chęci serdecznie dziękujemy. Bot zostanie umieszczony na serwerze Sierrana, któremu za udostępnienie go jesteśmy równie wdzięczni!

Na forum otwarty został tematy dotyczący funkcji, jakie chcielibyście znaleźć w bocie oraz konkurs na nazwę dla niego. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia go po zalogowaniu się na forum!
Przejdź do tematu na forum
O Tygryskach

Taktyczna Grupa Szturmowa to nie tylko bojówka dla młodych osób, którzy chcą uzyskać pomoc materialną i bić na zbiórkach MON, ale także dla ciekawych działania mechaniki gry.

Do TGS należy wielu doświadczonych graczy, którzy swą radą pomogą raczkującym graczom, a także kilku członków rządu, byłych i obecnych. Szczególnie w ostatnich miesiącach nasi żołnierze za swój główny cel upatrzyli sobie Ministerstwo Obrony Narodowej, gdzie do dzisiaj dominują tam Tygrysy. Obecnie nasza grupa bojowa w tym ministerstwie ma 3 przedstawicieli. Funkcję głównego ministra (a także prezydenta) pełni Sarandir. W maju pierwsze kroki w MON stawiał Kostkowaty, który mimo krótkiego w pobytu w tym resorcie właśnie w tamtym miesiącu wykazywał się jedną z największych aktywności ustępując tylko ówczesnemu MONowi, Spikusowi. Oczywiście nie mogło go zabraknąć w Ministerstwie Obrony Narodowej w czerwcu. W jego ślady poszedł dość świeży członek naszej bojówki - synolek, który w lipcu zgłosił się na staż. Szybko stał się on bożyszczem dowódców PGB, którzy sami naciskali na CP w sprawie jego awansu. Z powodzeniem.

Innymi reprezentantami TGS w MON byli także tymek oraz maxiu (przebywający również na stanowisku vMON w chwili obecnej), a dodatkowo staż w MEN odbywa aktualnie Lukowa.
Obecność Tygrysów w rządzie zdecydowanie jest atutem naszej bojówki, tym bardziej że z chęcią oni, tak jak reszta naszej ekipy, podzieli się szczególnie młodym graczom swoją wiedzą i doświadczeniami.
Zmiany w TGS

W ostatnich dniach doszło do zmian we władzach TGS. Nowym kierownikiem Zbrojowni TGS został PwneD, ktory od kilku tygodni zajmował się tą instytucją. Zastąpił na tym stanowisku Gregorica. Natomiast nowym Głównym Dowódcą TGS został właśnie Gregoric, któremu władzę przekazał kamerol (Hababala). Obejmie on teraz stanowisko Głównego vDowódcy TGS. Awans na stanowisko vDowódcy otrzymał również Kostkowaty. Nowym członkom zarządu gratulujemy i życzymy powodzenia, a kamerolowi dziękujemy za władanie Tygrysami przez ostatnie parę dobrych miesięcy.

Ponadto informujemy, że zmienił się system zgłoszeń dotyczący Zbrojowni. Więcej informacji znajdziecie na forum i u jej nowego szefa.
Zapraszamy do dołączenia!

Główny Dowódca TGSGregoric
Główny vDowódca TGSKamerol
vDowódca TGS ds. Kadr i RekrutacjiKostkowaty