چرا اشرافیت دنبال دامن زدن به اختلافات بین ما ایرانیان است؟

Day 2,028, 10:51 Published in Iran Iran by M.A.S.T.E.R
چرا اشرافیت دنبال دامن زدن به اختلافات بین ما ایرانیان است؟

هموطنان من، ایام تلخی رو میگذرونیم. کشورمون چپ و راست و راه براه میزبون چکمه اجنبی ها شده. چندین دورهء پیاپی هست که قدرت دولتی تو دست گروهی محدود قبضه شده. هر ماه دارن بین خودشون نوبتی قدرت رو دست به دست میکنن.

تو جلد شناسنامه بعضی ها شون زدن:
عضو خانواده سلطنتی
یکی نیست بپرسه تو این دنیای ساخته شده از جمهوری ها، کی اومده نظام سلطنتی رو انتخاب کرده که حالا تو بخوای عضو رویال فامیلی بشی؟ اونم تو ایران؟

هی ادا اطوار در میارن که نقشه داریم. تئاتر بازی میکنن که گویا خیلی از خودشون مایه گذاشتند. آدم اگه بهتر ندونه فکر میکنه جدی جدی موشک هوا کردن تو میهنمون. گام اول و دوم و سوم میزنند تو نقشه های عجق وجقی که هیچکی حتی خودشون هم اول و آخر اون نقشه رو نمیدونه. هدف چیه؟


من به شما رک و راست میگم. مافیا به شما میگه چرا اینهمه داستان سر هم میشه.
هدف فقط حفظ و قبضه کردن قدرت تو دستای خودشونه. یک گروه کوچولوی اشرافی که خودشون رو سرآمد روزگار میدونن ملت ما رو گوسفند فرض کردن و میخواند هی از این چراگاه به اون چراگاه ببرن و مشغول نگه دارن که اموراتشون بگذره.


اما دیگه دارن به آخر راه نزدیک میشن. بعد چند ماه دست بدست کردن دولت بین خودشون پلنی به اجرا گذاشتن که بقول خودشون قدمت چند ماهه داره. چند تا دولت برخاسته از خودشون گویا چند ماه روی این پلن کار کرده.
حالا نتیجه چی شده برا میهن؟

من به شما میگم. مافیا حقیقتی رو که جلو چشم همه هست فریاد میزنه.
کوه موش زائید. آره چند ماه پلن کردند و به اینجا رسیدیم که اجنبی رو آوردن تو کشور میگن منجی ایرانه.
کشورهای دیگه از متحدینشون کمک میگیرند که تو جنگها پیروز بشند. این اشرافیت خاک وطن رو به این و اون میده که خودش رو در قدرت نگه داره.
حتی بدون قرارداد اجاره، میگن بعضی مناطق ما رو دادن اجنبی. یکیشون حتی خجالت نمیکشه قبل ترک خاک وطن به مقصد اروپا توصیه میکنه که مناطق بیشتری به اجنبی بدیم که امنیتمون بیشتر شه.
تو مطبوعات هم سیاهی لشکر بسیج میکنند که به چنین توصیه هائی هورا بکشه و آفرین بگه.

ساده گفته باشم اینقد آقتابه لگن هفت دست، شام و نهار هیچی کردن که دیگه گندش جلو مردم در اومد.
متوجه شدن که دیگه موقع واگذاری قدرت رسیده.
حواسشون جمع شد که بعد از پاک شدن مولتیها تو چند ماه اخیر مافیا هنوز قدرتمندترین حزب ایرانه. این چیزی نیست که ما ادعا کنیم، مطبوعات خودشون تحلیل جمعیت ایران رو به خاطر پاک شدن مولتیها توجیه کردند.

فهمیدن مافیا کافیه یکی دو متحد سیاسی قدرتمند جلب کنه که با آرای متحد مردم، دایره سلطهء اشرافیت رو بشکونه.

برا همین رفتن یه مرده رو از قبر در آوردن که گرد و خاک کنند. این رو هم ما نمیگیم، خودشون تو مطبوعاتشون گفتن که فلانی اومده مافیا رو سر جاش بشونه.
طرف هم نیومده نیومده شلنگ تخته کرده که من آنم که رستم بود پهلوان و رو همین حساب مافیا هیچکاره است.

یه نفر هم نیست به این جوون بگه، اون موقع که تو یکی بین گنده های ایران بودی، کرور کرور پول مفت و طلای مفت رو میز بود. هر کی همت میکرد بدون هزینه زیاد برا خودش غولی میشد. الان گنده تر از تو، تو همین دولت وامونده که کجای کار رو بگیره که وضع از این بدتر نشه والا لازم نبود امثال تو رو از تو قبر در آرند.

طرف رو آوردن فقط واسه دعوا. از اونطرف پند و اندرز میدن که خوب باشیم و با هم متحد باشیم و از این حرفها.


نه آقایون و خانمهای اشرافی، مافیا رو دست کم گرفتید، ملت خودتون رو دست کم گرفتین.
اینکه آدم بیارید بندازین به جون ما یا اینکه احزاب متحد مافیا رو از داخل خراب کنین واضحه برا کی منفعت داره.
برا خودتون و حفظ قدرت خودنون.

تا دیروز اشک تمساح برا ملتهای دیگه میریختید که چرا مافیا میره پی.تی.او میکنه. حالا طرف رو آوردین و آشکار تهدید میکنه که میخواد حزب سبز که میتونه در اتحاد با مافیا نقش کلیدی تو خاتمه انحصار قدرت شما داشته باشه رو پی.تی.او کنه و شما هم اعضا میفرستید به حزب سبز که رای بسازید اونجا برای کودتا.

مردم ما این چیزا رو میبینن و بهتر میفهمن که کی دنبال دعوا و اختلاف و گرد و خاک بین ایرانیها هست و چرا.
مردم ما بهتر میفهمن چرا به مافیا نیاز هست بعنوان تنها آلترناتیوی که میتونه به این تئاتربازی کردنها و انحصار قدرت پایان بده.


مملکت و مردمش به راه اندازی آتش سوزی و زنده کردن دعوای کهنه نیاز ندارند. به کسائی نیاز دارند که از بین خودشون بپا خاسته باشن و صادقانه برا منافعشون مبارزه کنن.

من به شما میگم. مافیا این رو به شما نشون میده. ما از بین مردم، از پائینیها هستیم و حق مردم رو از شما میگیریم.

سرمایه گذاری اشرافیت برای شروع دور جدیدی از درگیریها ضرورت این امر رو ایجاد کرده که تفاوتهای آشکار مافیا با احزاب دیگر رو به هم میهنان یادآوری کنیم. در مقاله جداگانه نشان میدیم که به اعتراف دوست و دشمن، مافیا حزبی پویا و متفاوت هست. حزبی که عضویت در آن دستاوردهای بیشتری برای میهن و شما هموطن مجازی داراست

زنده باد ایران
زنده باد مردم ایران
زنده باد مافیا