تاریخچه مافیا

Day 1,999, 11:36 Published in Iran Iran by Restive


با سلام خدمت دوستان عزیز و مافیای محترم

توی این مقاله لازم دونستم برای تازه واردین و کسایی که درباره مافیا اطلاعات کافی ندارن تاریخچه مافیا رو بنویسم

این مقاله به علت طولانی بودن در 2 قسمت ادامه خواهد داشت

تاریخچه مافیا

مافیا در روز 250 ایرپابلیک به وسیله بلاش و آرشام تاسیس شد

Founded in July 2008
Founding Mafia by Arsham&Blash
Day 250-259 of the New World

Pakistan PTO-1st Mission(Day 300 of the New World)

اولين پروژه مافيا با هدف نابودی دشمن ديرينه ایرانيان، (پاکستان) کليد خورد.
اصلی ترين اهداف این ماموريت:
١. تضعيف بزرگترين دشمن ایران در آن زمان با ایجاد جنگ روانی و حمله به اقتصاد آن کشور
٢.تلاش برای محو آن کشور از نقشه ی جهان با در اختيار گرفتن کرسی رياست جمهوری و این جوابی بود کوبنده به توهين های بی پايان آنها به دين و فرهنگ مردم ايران.
در این مأموريت افراد بسياری به کمک مافيا آمدند و اعضای تيم با شور و اميد وصف ناشدنی مبارزه ميکردند

حزب و کارخانجات بسياری از بودجه گروه ساخته شد و مبارزات سياسی و اقتصادی سرعت چشم گيری داشت. درست هنگامی که مافيا همه شرايط برای حمله به پاکستان را فراهم آورده بود. گروهی از اقتدارگرايان به سرکردگی.... که جايگاه شخصی خود را درخطرمي ديدند شروع به مخالفت های فراوان با مافيا کردند.آنها هيچگاه منافع شخصی خود را بر نفع ملّت و کشور ترجيح ندادند.بالاخره با بدخلاقی های فراوان و سياسی بازی و تشويش اذهان عمومی دولت را از حمايت این گروه منع کردند.بعد از ترس دولت از حمله و بعد از آنکه کمک مالی به گروه نرسيد و انقلابی صورت نگرفت، کشورهای ديگر مانند سوئد هم مافيا را تنها گذاشتند
China PTO(Day 350 of the New World)

پس از گرفتن استقلال کشور چين این کشور تبديل به پايگاه مافيا در آن زمان شد. بلاش رهبر گروه بارها خواستار مذاکره با .... رئيس جمهور وقت شد تا مواضع چين را بر اساس دستورات دولت ایران تعيين کند
امّا ... نه تنها جواب وی را نداد بلکه با گروه خود دوباره تخريب ها و تهمت ها را شروع کردند تا مانع از آن شوند که مافيا ميان مردم محبوبيت پيدا کند.
دولت ایران که بعد از مدّتها به حرف مافيا رسيده بود که پاکستان خالی از سکنه شده
و قدرت دفاع کردن ندارد، با احتياط بسيار و ترس و دلهره که مبادا...! دکمه ی جنگ را فشردند. هنگام حمله به چين، بَلاش و مافيا که نه تنها از دولت ایران کمک نشده بودند بلکه توهين و تخريب های فراوان را تحمل کرده بودند بلافاصله فقط و فقط به خاطر ایران، و نه دولت وقت و نامردمان زشت سيرت آن بلکه به خاطر نام پاک وطن اعلام عقب نشينی کردند و سرنوشت چين را به ایران سپردندJapan PTO(Day 385 of the New World)

مافيا بار ديگر به قصد نابود کردن پاکستانی هايی که به ژاپن فرار کرده بودند و ريشه کنی کامل ديوسم از جهان مجازی، رهسپار ژاپن شد. امّا باز هم از گزند کنج انديشی های عده ای نابخرد در امان نماند ولی علی رقم لو رفتن نقشه مافيا در ژاپن توسط شخصی به نام.... باز هم مافيا توانست 35% از مجلس آن کشور را در اختيار بگيرد و تا حد توان در تضعیف دشمنان خارجی ایران عزیز کوشیدریاست جمهوری بلاش در چین به تاریخ

Balash Presidency(Day 400 of the New World)
December 2008
Dec 6 ,2008-Jan 6,2009
شهادت آرشام فرمانده دلیر مافیا در در جزیره آیوجیمای ژاپن

Arsham's Death(Day 395 of the New World)
December 2008


Norway Mission(Day 415 of the New World)
January 2009


جنبش بعد از دست دادن عزيزان زيادی در ژاپن که در رأس آنها آرشام فرمانده عمليات قرار داشت، با روس ها وارد مذاکره شد و برای کمک به هم پيمانان پيس و کمک به وجهه ایران در ميان کشور های عضو پيس رهسپار نروژ شد تا سرزمين های روسيه را به آن کشور بازگرداند و يکی از کشور های عضو آتلانتيس که از دشمنان ایران بودند را ضعيف و محدود کند.
بعد از آن بَلاش از سلامير درخواست کمک کرد.سلامير و مجتبی هم با جمعيتی حدود 80 نفر از مردم ایران به نروژ رفتند و 3 حزب اوّل کشور را در اختيار گرفتند.
چند روز قبل از انتخابات مجلس سلامير و بلاش شهيد شدند
شهادت مظلومانه امام بلاش در نروژ
Balash's Death(Day 423 of the New World)
February 2009Singapore(Day 470 of the New World)
May 2009


مافيا با از دست دادن رهبر قديمی و مدير جديد خود کم کم انسجام سابق را از دست داد و هر يک از اعضا به نحوی پراکنده شدند و از گروه فاصله گرفتند و این همان بود که صاحبان و عاشقان هميشگی قدرت در ایران خواستار آن بودند.چندی بعد تعدادی از اعضای قديمی با تلفيقی از نيرو های جديد خارجی دوباره گردهم آمدند. از آنجا که مطلع شده بوديم رومانی برای گلد های خزانه سنگاپور دندان گرد کرده است به آنجا رفتيم تا مانع شويم و در حالی که تا ساعات پایانی انتخابات بیش از 50 در صد کرسی های مجلس در اختیارمان بود با کمکی که از طرف کشور رومانی صورت گرفت و از آنجا که گروه قدرت کافی در مقابل رومانی را نداشت رومانی موفق شد به هدف خود برسدIndia Mission(Day 719 of the New World)
November 2009
November


گروه مافيا به رهبري امام بلاش و با نفوذ مزدور مافيا شخصي به نام
kebritini
سيتيزن هند را براي اعضاي خود بگيردتوانست

December
در پي خيانت کبريتيني بعضي از بچه ها شهيد ميشوند و امام بلاش از بازي خداحافظي ميکند و
رهبري گروه مافيا را بر عهده ميگيردM.A.S.T.E.R
ماه اول مجلس هند به تصرف مافيا درميايد اما به دليل حظور آمريکايي ها در هند مافيا موفق به گرفتن رياست جمهوري نميشود.
ماه بعد با صرب ها قراردادي بسته ميشود و مجلس به تصرف مافيا درميايد ولي اينبار مافيا با اختلاف آراي کم در رياست جمهوري موفق نميشود.
April
توافقي بين مستر کي سي و رييس جمهور وقت بسته ميشود که طي آن قرارداد مافيا با دريافت 300 گلد با ارزش آن زمان قبول ميکند که هند را به حال خودش بگذارد پس از پيش پرداخت اول سايت بازي فيلتر و گروه مافيا متلاشي ميشود و دسترسي به بازي قطع ميشود.
تا رسيدن اشکان جيوه مستر کي سي در مقام پدرخوانده باقي ميماند و دورادور هماهنگي هاي لازم براي رييس جمهور شدن را اشکان انجام ميدهد.
پس از رياست جمهوري اشکان رهبري گروه مافيا به دست اشکان جيوه ميرسدBalash Returns(Day 749 of the New World)
December 2009


امام بلاش بعد از مدتی ک مجددا به بازی اومدن اعلام کاندیداتوری کردن برای ریاست جمهوری اما با توجه به جو خراب و بدی که درست شده بود نسبت به مافیا و بلاش,متاسفانه با 364 رای که آورد نتونست رئیس جمهور بشه
Mafia Presidency in Iran(Day 809 of the New World)
February 2010

در این دوره اشکان جیوه کاندیدای مافیا تونست با 532 رای به ریاست جمهوری برسه اما متاسفانه به دلیل برخی مشکلات نتونست ادامه بده و بعد از مدتی استیضاح شد.

Fade of Mafia Activities
August 2010


تقریبا از این تاریخ به بعد مافیا فعالیتش رفته رفته کمتر و کمتر شد و دیگه به اون صورت فعالیتی نداشت
amirandamir
هر چند در یک مقطع کوتاه تلاش کرد که دوباره مافیا رو شکل بده اما بعد از مدتی بازی رو ترک کرد و در نهایت بن شد

Renewal of Mafia(Day 1600 of the New World)
April 2012


مافیا که تقریبا 2 سال بود دیگه فعالیتی نداشت و یک گروه فراموش شده به حساب میومد با همون سیاست های قبلی توسط
Restive
El Senso
مجددا شکل گرفتادامه دارد


صفحه فیسبوک مافیا

https://www.facebook.com/IranMafiaErepublik