2009 metų balandžio 8 diena...

Day 1,966, 06:16 Published in Lithuania Serbia by TheUnit H. Pacas
Laba diena,


Kas žinot kokia šiandien diena? a?


Ogi ketvirtas mūsų mažos, mielos eLietuvos gimtadienis!

Kas? - eLietuva
Kur? - eRepublik
Kada? - Lygiai prieš 4 metus(2009 04 0😎

Truputis istorijos:


"2009 m. balandžio 8 d. - diena eLietuvai, prilygstanti vasario 16-ajai RL Lietuvai.
Tą dieną į eRepublik pridėtos trys naujos eRespublikos: eLatvija, eEstija ir... eLietuva.
Kaip naujoms valstybėms adminai į jų biudžetą perdavė stambią sumą-1000 gold!!!
Ši stambi suma buvo gardus kąsnelis kitiems ePasaulio gyventojams, ir pirmosiomis tada čia prigužėjo pilna įvairiausio plauko užsieniečių norėjusių pagrobti auksą ar pasipelnyti kurdami grūdų įmones Sudovijoje.
Lietuvių būrelis iš eUK ir kitų pasaulio kampelių greitai paliko jas ir išsikėlė į eLietuvą ,tačiau čia jie rado užsieniečius.
Pirmoji partija eLietuvoje (Lithuanian Freedom Party) buvo įkurta amerikiečio Josh Frost . Įkurta ji dėl nežinia kokių priežasčių , iš pradžių manyta ,dėl valdžios užgrobimo ,tačiau vėliau Josh pasitraukė iš partijos vadovybės ir padėjo lietuviams prieš kitus užsienio grobikus.
Tuo metu eLietuvoje nebuvo nei seimo ,nei prezidento ,nei kokios kitos valdžios. Ją reikėjo iškovoti rinkimuose. Bet pirma turi įvykti partijos prezidento rinkimai. Tada buvo bandyta padaryti pirmąjį PTO (political takeover), į vienintelės eLT esančios partijos, Lithuanian Freedom Party prezidento postą išsikėlė 9 kandidatai, bet pagrindiniai varžovai buvo: Lietuvių iškeltas kandidatas: Stebėtojas ir kolumbiečių būrio kandidatas: Aguante_Fortin.
Lietuviai su tarptautine pagalba, vieningai balsavo už Stebėtoją ir nugalėjo kolumbiečius rezultatu 65 balsai : 54 balsai...
Tai buvo pirma, mūsų jaunos šalies ir bendruomenės pergalė."
(Petras Pirmasis, 648 erep diena, eLT pradžia)

Toliau sekė Seimo rinkimai kur mums ne taip gerai sekėsi...

Pirmieji seimo rinkimai

"Lietuviai nujautė, kad partijos rinkimai buvo dar ne pabaiga. Svarbiausia buvo kongreso rinkimuose užtikrinti Lietuvių daugumą. Iš pradžių atrodė,kad rinkimus laimės mūsų bendruomenė, kuri valdė vienintelę partiją eLietuvoje - Lithuanian Freedom Party, kuri tuoj pat buvo perkrikštyta į Sąjūdį. Lietuvą perimti organizavosi airiai, tačiau lietuviams ir mūsų draugams užsieniečiams pavyko juos neutralizuoti - pranešti airių valdžiai per jų forumą.
Tačiau prieš pat kandidatų į kongresą paskelbimą, šalyje suskėsčiojo nauja partija, šįkart vengrų(taip taip VENGRŲ) - Agnostics. Anot pačių vengrų, tai buvo ne PTO, o anti-PTO būrys siekęs apsaugoti mus nuo rumunų, kurių eLietuvoje lyg ir nebuvo. Be abejo tai buvo tik jų propaganda. Atėjus kongreso rinkimų dienai, nors mūsiškai ir labai susitelkę buvo, su kitų užsieniečių pagalba, vis dėlto pralaimėjome kiekybe mus lenkusiems vengrams rezultatu : 43% : 57%(17 ir 23 vietos atitinkamai)
Mūsų jauna šalies valdžia buvo užgrobta vengrų, kurie nieko nelaukdami permetė 1000 gold į savo sąskaitas."
(Petras Pirmasis, 650 erep diena, eLT istorija)Labai geras straipsnis apie įvykdytą PTO: Kralikai-sünitai užgrobė seimą! (daniochas)
"Derybos..vengrai pasitraukia..

Pasirodo ,kad vengrai buvo suorganizavę PTO be Vengrijos valdžios žinios ir pritarimo. Tai sužinojusi eVengrijos valdžia pradėjo spausti tuos valdžios grobikus trauktis, privertė lietuvius suorganizuoti savo vyriausybę ir pradėjo su ja derybas dėl Lietuvos aukso. Derybose mums atstovavo tuometinis užsienio reikalų ministras - cawx, vengrams jų prezidentas - Feherlofia Koppany, o jos vyko vengrų IRC kanale. Derybos buvo sunkios, bet vengrai supratę, kad Lietuviai gerai susiorganizavę ir vieningi, nusprendė pasitraukti, pasiimti 100 gold + 5 gold x23 gauta už kongresmenų medalius ir grąžinti Lietuvai 800 gold + 3 naujokų įmonės (gamyba,žemės ūkis ir statyba) + jų partija."
(Petras Pirmasis, 650 erep diena, eLT istorija)

Lietuva tapo laisva...

Pirmuosius CP rinkimus laimėjo vienintelis kandidatas cawx, eLietuviai pradėjo valdyti savo valstybę...Švenčiam gimtadienį!!!

Visi komentaruose rašom palinkėjimus eLietuvai, vote ir sub numerius ir gausit dovanų 10 Q7 tankus!

p.s. jei negausit, tai nesat to verti😛
Tankų liko - 1500


Garbės lenta - dovanų steigėjai:
1. Hyperis Pacas 500 Q7
2. Lietuvos Laisvės Partija 500 Q7
3. Lietuvos Moderatų Sąjunga 500 Q7