Ambient on/off

Join the new world

 

2-HA damage per Shqiperin

Day 1,980, 09:40 Published in Albania Albania by jonkastrioti
 

Comments

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,980, 09:42

Na jena pra keto burra qi dum me ja zbardh faqen Shqiperis me pune e me vepra falemendreoj te gjith kto djemt qe msimet ju kan vyjt shum e po na e zbardhin faqen e nji merit e ka edhe bordi drejtus me ne kry LiLo1 per punen qe po bajn

LiL Serxhio
LiL Serxhio Day 1,980, 09:46

UNITED WE STAND \o/
edhe njehere faleminderit burra me teper skam c'te theme sepse jua thash ne artikull . HAIL 2HA - HAIL ALBANIA .

Zzo0mlesS Day 1,980, 09:46

Comment deleted

Zzo0mlesS
Zzo0mlesS Day 1,980, 09:47

Na jena pra ita qe shihni 😛.....mas pak kohe kena me ken ma shum 😃 edhe ma te fort se kaq

LiLo1
LiLo1 Day 1,980, 09:49

Ju lumte burra e djem se na keni nderu e ju kena tregu tanve se per ne flasin faktet e jo fjalet si do persona
Hail 2-HA UNITED WE STAND

Cordelio
Cordelio Day 1,980, 10:26

o7

LiLo1
LiLo1 Day 1,980, 10:31

thnx bro

The Gunnerss
The Gunnerss Day 1,980, 10:41

BIG vote

armando.aka.Zamiri 7
armando.aka.Zamiri 7 Day 1,980, 11:02

v

zamzon
zamzon Day 1,980, 12:30

V

1Albania
1Albania Day 1,980, 12:32

nuk prisni tiu thone te tjeret : " Bravo"
por ia thoni vetes.

1Albania
1Albania Day 1,980, 12:33

gjthsesi te bera Sub

AlbanianPitbull
AlbanianPitbull Day 1,980, 12:34

Ahaha

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,980, 13:26

Ne jemi nje EKIP! Ne Ekip kur mbaroon ndeshja japim doren shokut dhe i themi te LUM PUSHKA VLLAQKO!

NEse ne MU-ne tate nuk ndodh keshtu, nuk jeni nje Ekip siç jemi ne 🙂

Faleminderit per leximin tend!

1Albania
1Albania Day 1,980, 23:30

po pra ju jeni cdo gje
nuk e kuptoj jeni per te luajtur ne kete loje apo per ti dhene doren njeri tj aq me pak kur ndeshjen e humbem

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,981, 05:56

1Albania Ndeshjet humben ose fitohen, ne kemi hup eshte e vertet por kur jep gjithçka edhe prej humbjes del krenar, sepse e din qe ki dhan ç'pate!
Ne sjemi askush, thjesht bej rrolin ton ushtarak dhe nese najkush thot qe nuk po e bejm, te dali me prova!

1Albania
1Albania Day 1,981, 11:33

kete pjesen : "Ne sjemi askush, thjesht bej rrolin ton ushtarak dhe nese najkush thot qe nuk po e bejm, te dali me prova! "
nuk duhet ta kishe thene nuk e kuptoj cfar doje te tregoje me kete
qe di te besh ironi apo ndonje gje tj

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,980, 12:56

Modest nuk jeni tregu,por ndonjehere modestia e tepert eshte shenje mendjemadhesie...

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,980, 12:57

Se harrova : Ju lumte dhe suksese te metejshme...

Punisher.JR
Punisher.JR Day 1,980, 13:38

Proud To Be Member Of 2HA

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,980, 23:48

Ska nevoj per komente,shifrat dhe fotot flasin vete...lart e me lart ju pafsha djema

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.