جلسه فوق سری آی آر سی

Day 1,556, 11:59 Published in Iran Iran by megahack


راه کار آینده ---- Mehrdad-h

دیروز عصر فریبز گفت که جلسه عمومی برای بررسی وضعیت ایران و البته آزادسازی‌اش ساعت ده شب برگزار خواهد شد که همه ایرانیان می توانند در آن حضور یافته و پیشنهادات خود را مطرح نمایند.
امیدوارم خلاصه ای که از این جلسه حاضر شده خشنودیتان را باعث شود.گزارش یک روزنامه نگار خواب آلودساعت 9 و ربع عصر بود که داخل کانال شدم، چند نفری بودند و بحث تازه تازه داشت گرم می شد. خیلی ساده میشد متوجه شد که جو کاملاً‌ صمیمی و دوستانه هست و مدیریت کانال داشتن یا نداشتن مهم نیست. همه برای هر نوع پیشنهادی آزاد بودند.

ساعت 10 شد و حاضرین بیشتر می شدند.
جلسه همگانی در مورد راه حل آزاد سازی ایران بود و همه اجازه داشتند پیشنهاد مطرح کنند.
جلسه به صورت رسمی شروع شد
مهم ترین پیشنهاد مطرح شده از جانب
Alisdghpr
مبنی بر رفع فیلتر بازی بود. با توضیحاتی که وی داد احتمال زیادی وجود دارد که سایت از فیلتر در بیاید ولی به گفته وی این امر نیازمند پیش زمینه هایی نیز می باشد که همه باید رعایتش کنند.

در کل پیشنهادات به سه دسته کلی تقسیم شد:
1- جنگ (با تمام قوا) 2- دیپلماسی 3- بیبی بوم1- جنگ
ترکیه به صراحت قصد ندارد استانی رو از ایران آزاد کنه؛ پس با توجه به وضع خراب ارتش ها و تانک های کشور که در خارج به سر می برند دو راه داریم، رفتن به ادن و یا جنگیدن.

اکثر حاضرین مخالف خروج از وان بودند. دلیل عمده نیز چهره نازیبایی هستش که وارد شدن به ادن برامون ترسیم می کنه.
با تجربه جنگ قبل به این نتیجه رسیدیم که باید از منطقه ای انقلاب شروع کنیم که مهم نباشد مثل خراسان جنوبی. نرثرن ایران اگه آزاد بشه ترکیه بونوس های زیادی از دست می ده پس منطقه ی بسیار حساسی هستش برای این کشور و شروع انقلاب از این شهر اشتباه است. می توانیم از شهر غیر مهمی مثلا خراسان شروع کنیم و سپس در شهرهای مهم انقلاب های پی در پی داشته باشیم. نرثرن ایران باید آخرین شهری باشد که در انفلابش پیروز می شویم.

برای جنگیدن باید با کشورهای وان، پرو وان و کشورهای دشمن ترکیه هماهنگی شود.
همچنین با ارتشی قوی صحبت شود تا در خدمت آزاد سازی ایران قرار بگیرد و البته از جانب ایران نیز ساپرت شود.
در مورد تامین هزینه های جنگ نیز همچنین گروه از ایرانی‌ها تشکیل شود تا کشور با کمبود مواجه نشود.
درصورت بروز جنگ مستقیم در ترکیه (با بلغار یا لهستان یا جای دگه) ضمن ایجاد روابط قوی با متحدها و با پاکستان و امارات و.. هماهنگ بشیم تا با جنگ مستقیم چندین انقلاب سنگین هم داشته باشیم تا ترکیه نتونه دمیج زیادی مصرف کنه.

و بستن مرز با ترکیه توسط کشوری قدرتمند مثل لهستان و یا بلغارستان تا ترکیه نتواند با ایران مرز مستقیم داشته باشد. سپس آزادسازی مناطق و دادن چند بونوس به متحدها.

نوع دیگر جنگ مطرح شده هم جنگ های چریکی بودش!
با جوجه کشی در حد تیم ملی ترکیه را فلج کنیم و ناخودآگاه بهش بفهمونیم اگر استانهامونو پس ندی خاک‌هامونو از زیرزمین برمیداریم تا زیر پات خالی بشه؛ یعنی تخریب اقتصادی! البته خطر بن شدن رو هم برای بعضیابوجود میاره.در مورد دیپلماسی

چون فعلا نه پول داریم نه قدرت نظامی اول دیپلماسی باید کار کنیم.
خروج از وان نه به منزله ورود به ادن بلکه رفتن به موقعیت ماه های قبلی (حضور در پرو وان) و مذاکرات با کشورهای مختلف دوست و دشمن. ضمن انکه ام پی پی با بلغار بسیار به نفع ما خواهد بود.
درضمن با حضور در ادن فرقی با ترکیه نخواهیم داشت. ضمن آنکه با حضور در این اتحاد همانطور که در وان با ما رفتار می شد در اتحاد جدید هم همانطور خواهیم بود، چرا که بازیکن فعال زیادی نداریم.


بیبی بوم اساسی

با این کار خزانه پر می شود ولی لازمه اش خارج شدن از سایت از " با استناد به قانون جرايم رايانه ای" می باشد. مدتی توی حذف می مونیم ولی با جمعیت جدید قدرتمون بیشتر میشه.

### Log session terminated at Wednesday 22 February 2012 23:27:08 ###
چشمهامو که باز می کنم می بینم چنان با آرامشی سرمو روی کیبرد گذاشتم انگار راحت ترین بالش دنیاست. نمی دونم چرا اینطور خواب هایی که آدمو غافلگیر می کنن خیلی می چسبن، مثل سربازی که سر پست چند ثانیه چشمهاشو میبنده و حاضره همه داراییشو بده تا بذارن چندساعت همونطوری بخوابه!
به لوگ جلسه دسترسی نداشتم تا گزارش کامل بنویسم، امیدوارم عذرم را پذیرا باشید.


جزئیات کامل در مقاله ذکر نشده و در صورت اجازه یافتن نشر خواهد شد، ضمن آنکه مقالات دیگری از سایرین نیز در این زمینه شاید به چاپ رسیدند.


IRC
رجیستر کردن، تغییر رمز و رجیستر کردن کانال

آی آر سی یک سیستم اینترنتی برای چت کردن آنی هستش که عمدتا برای برای بحث های گروهی در کانال های مختلف استفاده می شود.
آی آر سی در سال 1998 میلادی (حدودای سال 1377) ایجاد شده است.

برای اینکه در دنیای آی ار سی یوزرنیم مخصوص خودتونو داشته باشین باید یوزرنیم‌تونو رجیستر کنین، برای این منظور باید با یوزرنیمتون وارد یه کانالی بشین، سپس با داشتن یک ایمیل کد زیر رو وارد کنین

/msg nickserv register password your@email.address.com

به جای پسورد پسور خودتونو بنویسین،‌سپس کدی به ایمیلتون فرستاده میشه اونو دوباره تو کانال وارد کنین،‌ یوزرنیمی که باهاش ورود کرده بودین الان رجیستر شده است

برای تغییر رمزتون دستور زیر رو می تونین اجرا کنین البته پسورد رو بدون آکلادها [ ] بنویسن

/msg nickserv set password [NewPasswordGoesHere]

اگه رمزتونو گم کردین...
/ns resetpass

اگه رجیستر کردین و وارد کانالی میشین که مدیریتشو قبلا داشتین ولی الان ندارین و یا سرور می گه که این کانال مخصوص رجیستر شده هاست با دستور زیر خودتونو به سیستم معرفی کنین

/msg nickserv identify PASSWORD

برای داشتن کانالی مخصوص برای خودتان دستور زیر را وارد کنید

/msg ChanServ register #Channel Password Channel_description

اول باید وارد چنل بشین، بعد به جای چنل در دستور فوق آدرس کانال خودتون، پسورد خواستین بذارین خواستین نذارین و به جای چنل دسکریپشین توضیحات کانالتونو وارد کنین

اگه قبلا ثبت نشده باشه به اسم شما ثبت میشهمگاهک، روز 1556 دنیای مجازی
megahack, Day 1,556 of the New World © (2/23/2012)


میگن درد رو از هر طرف بخونی میشه درد...ولی درمان رو از آخر بخونی میشه نامرد...مواظب باش واسه دردت به هردرمانی تن ندي