[ROZKAZY | ORDERS] 2 marca 2011, 1198 day, 04:30 erep time EDIT3

Day 1,196, 15:17 Published in Poland Poland by Minister Obrony NarodowejDziękujemy ludności cywilnej, "koksom", "tankom" oraz PGB (tym które się stawiły) za pomoc i wsparcie podczas ataku "mastercardów" w South Dakocie.

Minister Obrony Narodowej poleca:

Ciekawostki od MON:
Czy wiesz, że najaktywniejszą PGB w zeszłym tygodniu była Marynarka Wojenna? Stawili się na 16 z 20 zbiórek zadając średnio 102589.38 dmg na każdej z nich.
Instrukcja bicia zgodnie z rozkazami Ministerstwa Obrony Narodowej:
1.Gdy mur w najważniejszej bitwie (z największą liczbą gwiazdek, zazwyczaj pierwszej od góry), jest poniżej 52% należy tam spożytkować swoje uderzenia.
2.Gdy mur w najważniejszej bitwie jest powyżej 52% należy otworzyć kolejną bitwę lub bitwy o mniejszym priorytecie i spożytkować swoje uderzenia w bitwie z najmniejszym murem.
Ad.2.Gdy w bitwach z mniejszym priorytetem mur jest powyżej 52% należy poczekać na rozwój sytuacji.

Zalecenia, do których należy się stosować:
1.Pamiętaj, aby w miarę możliwości, bić w końcówkach mini bitew.
2.Gdy w rozkazach zamieszczone są bitwy typu powstanie, należy stosować się do podpisu pod takowymi bitwami (join resistance - przyłącz się do powstania, join Poland - przyłącz się do Polski).

Ministerstwo Obrony Narodowej bardzo prosi o bicie według rozkazów. Każda walka niezgodnie z rozkazami szkodzi państwu ePolskiemu.

WAŻNE INFORMACJE:
- nie walcz i nie kupuj broni na samym początku gry - wstrzymaj się do momentu, gdy będzie Cię stać na odnowienie zdrowia
- walcz tyle razy, aby było Cię stać na odnowienie zdrowia do 90 -100 pkt
- ZAWSZE "dobij" przeciwnika, tylko wtedy Twój influence zostanie doliczony.

MON: staruszek
vMON: tomekfaszcz, Soldier from Poland, wapGO, Mr.Dibi, Drizzt Do Urden 2010, ka_ga

Ministerstwo Obrony Narodowej pragnie polecić państwu Wielki Podręcznik MEN który wysiłkiem wielu graczy tworzony był przez kilka ostatnich miesięcy.

Wersja dla ludzi z naprawdę szybkim łączem internetowym i mocnym komputerem (156 stron tekstu):Poszczególne rozdziały ( dla ludzi ze słabszym łączem i gorszym komputerem)

Rozdzial I Pierwsze Dni
Rozdzial II i III Militaria i Prasa
Rozdzial IV i V Polityka i Monetary Market
Rozdzial VI i VII Ekonomia i Społ‚eczność
Rozdzial VIII i IX Historia Polski/Świata i Ewolucja Erepublik
Mlody graczu, Twoj mentor na Ciebie czeka!

Projekt Mentor to akcja prowadzona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej [MEN] mająca na celu pomoc nowym graczom w pełnym i prawidłowym poznaniu zasad i mechanizmów istniejących w eRepublik. Aby otrzymać osobistego mentora, kliknij w link poniżej: