Bebras grįžta bei projekto "Mano vizija" pristatymas

Day 1,168, 14:55 Published in Lithuania Lithuania by Ignas Grinevicius


Dienos citatos:

”Garbės troškimas verčia mus elgtis prieš savo polinkius daug dažniau, negu reikalauja protas.” - prancūzų rašytojas Fransua de Larošfuko;

”Tas, kuris pirma laiko manosi esąs genijus, yra žuvęs žmogus.” - vokiečių rašytojas, meno kritikas, fizikas G.K. Lichtenbergas.Po pakankamai ilgo laiko tarpo plunksną savo letenoj ir vėl laikau aš, bebras, dar taip pat plačiai žinomas kaip Ignas Grinevičius.

Dar visai neseniai (berods sausio 14 d.) paskelbiau pasitraukiąs iš Lietuvos liberalų partijos prezidento posto bei rinkimų būdu jį užleidžiąs tam, kurį labiausiai partijos prezidento kėdėje norės matyti LLP nariai. Tuo žmogumi tapo ciucy, o aš ramiai mėgavausi pensininko malonumais - IRC’e su cawx naktimis gėriau arbatą su sausainiais (:>), žiūrėjau serialą “Mentalistas”, netgi pirmą kartą savo eRepublik gyvenime tapau kiek rimtesniu kariu (bent taip sako mano avataras, misijas dažniausiai užmirštu, taisysiuosi, žinoma 😁...

Tačiau vieną dieną dėl priežasčių, kurios nagrinėjamos spaudoje jau antrą dieną, atsitiko taip, kad ciucy neišlaikė išbandymo “partijos prezidentas”, prarado aktyvių partijos narių pasitikėjimą, nusprendė atsistatydinti. Kaip žinome, atsistatydinus partijos prezidentui jo įpėdiniu tampa daugiausiai XP taškų partijoje turintis žmogus. Kadangi man iki to nedaug trūko - partijoje buvau antras pagal XP taškus, Zaibiui (daugiausiai XP turinčiam partiečiui) trumpam pasitraukus iš partijos, LLP prezidentu vėl tapau aš. Nežadu laikytis įsikibęs šio posto daugiau nei iki šios kadencijos pabaigos, tačiau toji pabaiga dar tolokai, o iki jos pasistengsiu padirbėti kaip įmanoma geriau - nežadu atlikti tik būtiniausias pareigas.

Pradėkime nuo pirmojo mano sumanymo - projekto “Susipažinkime su Lietuvos liberalų partija”. Šio projekto idėja mano galvoje kirba jau labai ilgai. Atėjo laikas ją įgyvendinti. Juk LLP - antra pagal dydį virtualios Lietuvos partija, vienijanti daug aktyvių žmonių, turinti daug atstovų kongrese. Manau, jog rinkėjai turėtų kaip įmanoma gerai pažinti tuos, kurie jiems atstovauja. Būtent todėl, manau, visiems ne pro šalį būtų iš arčiau pažvelgti į vieną virtualios Lietuvos partijų, jos narius.

Antrasis sumanymas - projektas “Mano vizija” (ech, kažkodėl tie pompastiški pavadinimai vis ima ir “susigalvoja”). Tai projektas, kurio metu kiekvienas norintis virtualios Lietuvos pilietis bus paprašytas pateikti savo virtualios Lietuvos viziją, išsakyti, kokioje virtualioje Lietuvoje jis nori gyventi. Tai padės mūsų partijai, o gal ir visiems, kurie už tai atsakingi, geriau atstovauti piliečiams. Projektas tęsis neapibrėžtą laiko tarpą - kol tik tų vizijų bus. Geriausios, gražiausios, nuoširdžiausios vizijos (anonimiškai ar kaip pageidausite) bus spausdinamos spaudoje, jų autoriai bus apdovanojami.

Šį projektą pradedame jau šiandien. Nepatingėkite išdėstyti savo vizijos ŠIOJE APKLAUSOJE. Juk ją turite - vienokią ar kitokią. Juk ji gali išsipildyti. Ačiū!Daugelį turbūt taip pat domina prezidento rinkimų klausimas. Jį spręsime taip - susisieksime su visais kandidatais, sužinosime, ar jie nori būti remiami LLP, kodėl mano esą verti paramos, ir tuomet balsavime, prieinamame visiems norintiems partiečiams, nuspręsime, kas bus remiamas.Atleiskite už šį kartą, nežinau kuo, bet kitokį stilių - čia, matyt, cawx sausainiai taip veikia 🙂.


Virtualios Lietuvos IRC kanalas (siųstis nereikia nieko)
Virtualios Lietuvos skype chatasUž gifą Baneriui dėkojantis
Ignas Grinevičius.