Šiokios tokios blevyzgos prieš partijos prezidento rinkimus

Day 1,151, 14:56 Published in Lithuania Lithuania by Ignas Grinevicius


Dienos citata: “Visą gyvenimą gaudavau daugiau naudos iš savo draugų kritikų negu iš gerbėjų, ypač jei kritika buvo reiškiama mandagia ir draugiška kalba” - Indijos tautinio išsivadavimo judėjimo lyderis, nesmurtinio pasipriešinimo politinės taktikos pradininkas Mohandas Gandis.

Sausio 15- ąją, kaip ir kiekvieno mėnesio penkioliktą dieną, nuo dešimtos valandos ryto partijos rinksis savo prezidentus. Šis procesas, žinoma, neaplenks ir Lietuvos liberalų partijos, kurios prezidentas buvau nuo pat jos susikūrimo.

Šį mėnesį nusprendžiau nekandidatuoti - atėjo laikas pailsėti ir užleisti vietą naujai kartai. Juolab, kad LLP pastaroji - pakankamai stipri. Žinoma, aš toliau pakankamai aktyviai dalyvausiu LLP veikloje, pagelbėsiu su šiuo žaidimu susipažinti partijos ir ne tik partijos naujokams ir pan.

Baigdamas kadenciją, palikdamas postą, į kurį bent mėnesį negrįšiu, noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie Lietuvos liberalų partijos tobulėjimo, visiems, kurie šią partiją palaikė, visiems, kurie ją argumentuotai kritikavo, galų gale - visiems šios priešininkams, vertusiems tobulėti.

O dabar eikime prie reikalo. Šiame straipsnyje, jei dar kam rūpi mano nuomonė, norėčiau išreikšti paramą vienam iš kandidatų į LLP prezidento postą - Napalui. Teneįsižeidžia kiti kandidatai, tačiau Napalas šiuo metu yra tas, kuris labiausiai stengiasi dėl partijos - palaiko forumą aktyvų, laiku inicijuoja tarybos rinkimus, nuolat yra kupinas idėjų, kaip galima padaryti partiją geresnę, taip pat neturi praeities dėmių, nėra kontraversiška ar potencialiai atgrasi asmenybė, geba pasverti argumentus, būti objektyvus.

Būtent dėl to noriu pakviesti Lietuvos liberalų partijos narius rytoj atiduoti savo balsą Napalui. Žinoma, tai tik mano prašymas, ir jūs neprivalote jo vykdyti - balsuokite savo nuožiūra, pagal savo sąžinę.


Virtualios Lietuvos IRC kanalas (siųstis nereikia nieko)
Virtualios Lietuvos skype chatas

Jūsų bebras🙂
Ignas Grinevičius.