Lietuvos liberalų partijos susikūrimas

Day 1,056, 11:53 Published in Lithuania Lithuania by Lietuvos liberalu partija


Sveiki!

Daugeliui jūsų aukščiau išvystas logotipas, ko gera, dar nėra pažįstamas, tačiau būtent tam ir skirtas šis straipsnis - susipažinti su Lietuvos liberalų partija.

Tai nėra nauja partija - tai Gerovės sąjungos bei Lietuvos liberaldemokratų sąjunga. Žinoma, kai kam ši sąjunga galbūt ir kelia nuostabą, tačiau atsitiko taip, kad Gerovės sąjunga neturėjo aukso partijai atkurti ir pasiūlė mums, turėjusiems reikalingą sumą, jungtis. Kadangi abi pusės buvo nusiteikusios kompromisui, susitarti pavyko. Kaip sakoma vienoje dainoje:

Off again, on again
Like a flickering flame
That dies in the wind
And lights up again


Abiejų prieš okupaciją egzistavusių partijos narių apklausoje buvo išrinktas partijos logotipas, kurį matėte aukščiau bei partijos pavadinimas, kuriuo iš trijų variantų: Lietuvos progresyvūs liberalai, Lietuvos liberalų partija bei Lietuvos liberalų aljansas - tapo Lietuvos liberalų partija.

Pačiu artimiausiu metu bus sudaryta partijos taryba, kurią sudarys trys buvę GS nariai bei trys buvę LLD nariai. Ant nosies esančiuose partijos prezidento rinkimuose taipogi varžysis vienas buvęs GS kandidatas, vienas buvęs LLD kandidatas, o pralaimėjęs taps partijos viceprezidentu.

Taipogi pačiame pirmajame tarybos posėdyje bus priimtas partijos statutas, aptarti įvairūs potencialūs projektai.

Banerio žodis - turėčiau aš irgi pasireikšti, todėl išsikovojau sau pastraipą - vietelę po saulę. Norėčiau perteikti, perduoti savo mintis, kodėl Gerovės sąjunga (toliau - mes) jungiamės su Liberaldemokratais? Tai nebuvo vien finansinis spyris, tai labiau buvo susivienijimas dėl liberalizmo žodžio vertingumo, kad politikos arenoje ji skambėtų aiškiai ir turėtų svertą politiniams sprendimas, nes būdami atskirai esam silpni, o tų pasisakančių liberalais buvo net keturios partijos: “Sąjūdininkai”, Liberaldemokratai, “Geroviečiai” ir “Laisvėnai”. Todėl manau, kad šitas politinis žingsnis buvo geras apsisprendimas. Laiminam partiją ir jos siekius. Amen.

Tad kviečiame visus jus, liberaliai mąstantys ar liberalizmui prijaučiantys Lietuvos piliečiai, jungtis prie Lietuvos liberalų partijos. Čia visuomet esate laukiamas.

Pagarbiai,

Lietuvos liberalų partijos vadovybė.