[BabyBooM] Yeni Kaydoldun Ne Yapacaksın?

Day 889, 03:27 Published in Turkey Turkey by 4Berkan
http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Bu Günlerde Çok yeni oyuncu gelecek düşüncesiyle daha önce yayınladığım makalemi aynen yayınlıyorum.

http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Öncelikle Selamlar Makalemi Sohbet Tarzında Yazmaya Çalışacağım.Şimdi Size Resimlerle Açıklayayım Neler Yapmanız Gerek.Öncelikle Oyuna Kesinlikle Anasayfadan Üye olmayın,Bir Arkadaşınızın Linkinden üye olun Neden Diye Sorarsanız? Siz 6 Level Olduğunuzda Referans Linkini Kullandığınız Arkadaşınız 5 Gold Kazancak.Oyuna Başlarken Az Bir Miktarda Olsa Türkiye Ekonomisine Katkınız Olsun.
http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Oyuna Kayıt Oldunuz ve Girişinizi Yapdınız Şimdi yapmanız gereken ilk şey kendinize .JPG uzantısında bir resim seçmek ve bu resimi aşağıdaki gibi Profil resminiz olarak seçmekdir.
http://www.hizliupload.com/img/747848Yerlerim.JPG">
Üstteki Menüden Yerlerim->Profil Seçilmeli,Daha sonra Gelen Profil Sayfasında ise Sağ üstte Bulunan Profili Düzenle butonuna Tıklayarak Yeni Bir avatar Seçilmelidir.
http://www.hizliupload.com/img/966224Profil-Duzenle.JPG">
NOT😒eçtiğiniz Avatar .JPG olmalıdır!
http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Seçdiğiniz Resimi Avatar(Profil Resmi) Olarak Belirledikten Sonraki adımda kendinize uygun bir iş Bulmanız gerekir.İş Sektörü 3'e Ayrılır.Bunlar ;
İmalat --> Gıda,Silah,Hediye,Bilet Şirketlerinde Çalışabilirsiniz.
Hammadde --> Buğday,Demir,Odun,Elmas,Petrol Şirketlerinde Çalışabilirsiniz.
İnşaat --> Ev,Hastane,Savunma Sistemi Üreten Şirketlerde Çalışabilirsiniz.
Bu 3 Sektör Arasında Seçim Yaparken Geleceği Düşünerek seçmelisiniz.Bu Yüzden iyi Düşünün.Kararınızı Verdiyseniz Bir iş bulabilirsiniz kendinize.
http://www.hizliupload.com/img/308335Market.JPG">
Bu Resimde Gördüğünüz Gibi Üst Menüde Markete Geldikden Sonra İş Piyasasına Tıklayarak İş ilanlarına Ulaşabilirsiniz,Seçiminizi Yaparken iyi Düşünün.
http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Şimdi Bir İşe'de Sahipsiniz işe girdiğiniz Şirkette Her Gün Çalışmalısınız ve Çalışırken Solda Profil Resminiz ve Altındaki Türk Bayrağının Altında Wellness(Sağlık) Olacak 100 ile Başlayacaksınız Oyuna. Her Zaman 90 Wellness üstünde Çalışınki Şirket'de Sizde Karlı çıkın.Nasılmı Çalışacaksınız?
http://www.hizliupload.com/img/656623Calis.JPG">
Gördüğünüz Gibi Yerlerim-->Şirket'e Tıkladıkdan Sonra Gelen Sayfada Çalış butonuna Basarak Çalışabiliyorsunuz.Her gün 1 kere Çalışabilirsiniz.30 Gün Arka Arkaya Çalışırsanız Çalışkan işçi Nişanı Alacaksınız.Çalışmayada Başladığınıza Göre Artık Asker Olma Zamanıda Gelmişdir.
http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Nasıl mı Asker Olacaksınız? Yerlerim--> Eğitim Alanları'na Tıkladıkdan Sonra
http://www.hizliupload.com/img/341879Egitim-Al.JPG">
Gördüğünüz Gibi Eğitim Seçenekleri var Siz Altına Sahip Olmadığınız için 1. Seçeneği Seçeceksiniz.Her Gün 1 Kere eğitim almalısınız iyi bir asker olmak istiyorsanız.Peki Karakterimin Düşen Sağlığını Nasıl yükselticeğim mi Diyorsunuz?
http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Düşen Sağlığı Yükseltmek için Ev,Yiyecek,Hediye Kullanılır.Ev Pahalı olduğu için başlarda Alamazsınız.Hediyeyide Başkasının Atması Gerekir.Sizin Yapmanız gereken Ekmek almak.Ekmek Almak içinse Market--> Market'e Tıklayıp Aşağıdaki Menüyü Bularak Ekmeği ve alacağınız Kaliteyi seçerek size uygun bir Şirketten ekmeğinizi Alabilirsiniz.
http://www.hizliupload.com/img/41862Ekmek-Al.JPG">
Karakteriniz Her Gün Çantanızdaki En yüksek Kalite Ekmeği Kullanır.
http://www.hizliupload.com/img/844487anadolununsesi-250.jpg">
Bu Söylediklerimi Yapdınız ve Seviye 3 oldunuz.Artık e-Türkiye için Savaşabilirsiniz! Ama Çok Önemli Bir Ayrıntı var Hastane Olan Yerlerde Olmalısınız e-Türkiye 2 adet q5 hastaneye Sahip Bunlar ise Akdeniz ve Marmara Bölgelerimiz.Bu 2 bölgede olmalısınız.
http://www.erepublik.com/tr/newspaper/tsk-mecmuasi-211609/1
Milli Savunma Bakanlığı[MSB] bu Gazete aracılığıyla Her gün Nerelerde Savaşmanız Gerektiğini Yazacakdır Düzenli Olarak Takip Ederseniz.Ülkeniz için daha iyi şeyler yapabilirsiniz.

MSB'nin Belirttiği Cepheye tıklayarak Orada Savaşabilirsiniz.
http://www.hizliupload.com/img/728423Savas.JPG">
Cephe'ye Tıklayınca Bunun Gibi bir sayfa açılacak.Savaş Butonuna Basmalısınız Savaşmak istiyorsanız.Daha Sonra Tekrar Savaşa tıklayarak Yeniden Savaşmalısınız.Savaşmak istiyorsanız Sağlığınız 40'ın üzerinde Olmalı,Ben yeni başlayıp Sağlığınızın Çalış ve Eğitim Al'dan Sonra 98 Olduğunu düşünüyorum ve 5 kere savaşdıkdan sonra Her Saldırıdan Sonra 10 Can Gider Canınızın 48 Olduğunu Düşünüyorum. Daha sonra wellness'i yükseltmek için Hastane Kullanmalısınız.Bunun için başdada Dediğim gibi Hastanesi Olan bölgelerimizde olmalısınız.Muharebe Alanına(Cephe sayfasına) Yeniden Döndüğünüzde Şöyle bir yazı olacak.
http://www.hizliupload.com/img/173011Hastane.JPG">
Tıklayarak,Gideceğiniz sayfada Açılan Hastane,Savunma Sistemi Yazar.Hastane'nin Yanında iyileştir Olacakdır Ona Tıklarsanız 50 wellness Gelir ve Tekrar 98 Wellness'e Ulaşırsınız.Unutmayın 5 Kere Savaşmalısınız.1 Kere savaşıp tıklarsanız 10 welness gelir.Her Gün 1 Kere Hastane Kullanabilirsiniz.

Devamı Diğer Makalede...


e-Türkiye Portalı -> http://www.erepublik.gen.tr/
e-Türkiye Forumu -> http://www.erepublik.gen.tr/forum