Ambient on/off

Join the new world

 

نخ اين دانه‌ها را پيدا كنيد---->اعتماد ملی

Day 2,097, 11:02 Published in Iran Iran by Persia Joker
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه برنگذرد
دوستان همین ابتدا فقط وت(رای) بدید به مقاله بیاد بالا لطفا ساب(اشتراک) نکنید این مقاله رسمی از طرف حزب اعتماد می باشد پس ساب نکنید و فقط وت(رای) بدید

در اين فكر بودم كه چه چيزي مي‌توان نوشت كه هم خواندن آن خسته‌كننده نباشد و هم اينكه نكاتي قابل طرح در آن يافت شود؟ در نهايت به ذهنم رسيد به‌جاي آنكه به طرح يك موضوع بپردازم، درباره چندين نكته مستقل از يكديگر بنويسم، شايد در پايان يادداشت، براي پيوند دادن اين نكات و دانه‌هاي مستقل، توانستيم نخي پيدا كنيم، شايد هم نتوانستيم.
مدت هاست در بازی نامه ها یا مقالاتی با این متن میبینیم که به حزب ایکس بیایید تجهیز روزانه یا به حزب فلان بیایید سرگرمی ها جذاب نمیدانم بیست سوالی داریم با جایزه، ساندیس میدیم به اعضا حتی بعضی از احزاب کوته فکر دست به شرمسار ترین کارها برای جذب افراد دارن که خوشبختانه چنین مورد هایی خیلی کم در ایران رویت میشود.
آخر یکی به من بگوید معنی حزب چه می شود؟حزب یعنی بیا اینجا با همدیگر بخندیم و خوشبگذرانیم یا بیا بهت ساندیس خواهیم داد فقط در حزب بمان این همان حق السکوت دادن یا به اصطلاح باج دادن نیست که بعدا همان را هم نمیدهند برای چه؟ نامی بهتر سراغ دارید و یا اینکه حزب یک جریان سیاسی می باشد تا جهت پیشبرد اهداف یک کشور کمک کنید یک سیاست خاص را دنبال کند و....
حزب های ایران فقط دو نوع معرف را یدک می کشند یا چپ گرا هستن یا میانه رو پس معنی راستگرا چه می شود؟
اعتماد ملی حزبیست که با احترام کامل به اصول اولیه دموکراسی درون حزبی و برون حزبی برای بهبود و اصلاح امور گام بر می دارد. حزبی مستقل از نظر سیاسی
این هم یک نوع هدف برای یک حزب هست
اما آنچه که اعتماد ملی برای بهبود و اصلاح امور گام خواهد بر داشت چیست؟ لطفا تا آخر متن را بخوانید. من و تو با همدیگر این اهداف را بررسی خواهیم کرد.
یکی از مسائل مهم پیش روی اعتماد ملی وضعیت نابسامان ایران که باید بخش های زیادی ترمیم شود، تنها راهی که پیش روی سیاست مداران ما است بازگشت به روندی است که دنیا درخصوص توجه به حزب آن را تجربه کرده و به عنوان یک دستاورد بشری ما باید آن را محترم بشماریم وبا مطالعه دقیق زمینه اجرایی شدن آن فراهم کنیم .
وقایعی که در ماه های قبل پیش آمده از جمله حمایت نکردن سی پی ایران یا نداشتن مجلسی قدرتمند بخش عمده آن به علت نبود فرهنگ حزبی و جدی نگرفتن احزاب بوده است، امروز به ظاهر بیش از 10 یا 15 حزب ثبت شده داریم که این تعدد عملا لوث شدن فرهنگ تحزب در کشور را به دنبال دارد.
امروز بیش از هر زمان نیاز به احراب فراگیر با حضور شخصیت های برجسته ایران داریم که بتوانند با حضورشان به حزب اعتماد ملی یا هر حزب دیگر وزن ببخشند و اعتماد مردم را جلب کنند، حضور این اشخاص باید قانونمند، به دور از رانت خواری و مبتنی بر رقابت هایی باشد که مردم بتوانند در زمان هایی چون انتخابات تصمیمی بر پایه حزب بگیرند.
آماده کردن چندین گروه برای فعالیت های درون حزبی و برون حزبی؛ اولین و مهترین گروهی فعالیت درون حزبی و برون حزبی خود را انجام خواهد داد تیم آموزشی اعتماد ملی می باشد جهت پیش برد اهداف سیاسی ایران به آموزش تازه واردین بپردازند تا استعداد های ایران شناخته بشوند. تیم تبلیغات اعتماد ملی بار دیگر کارش را بطور اختصاصی برای جذب افراد به بازی و حزب اعتماد ملی شروع کرده که باید توجه داشت که اولویت این تیم جذب افراد به بازی می باشند و آموزش انها تا اینکه کورکورانه به حزب بپیوندند بدلیل اینکه مقاله طولانی نشود باقی گروه ها و معرفی انها باشد در مقاله بعدی.
حزب اعتماد ملی در نظر دارد تا تعامل بیشتری را با دولت آینده و دولت های بعد تر ایجاد کند و این روابطی که مدت ها می باشد که همکاری احزاب با دولت کمرنگ شده است را جانی دوباره بدهد. مطمنن هر کسی دوست دارد کشوری مدرن داشته باشد پس با شعار اعتماد ملی حزبیست که با احترام کامل به اصول اولیه دموکراسی درون حزبی و برون حزبی برای بهبود و اصلاح امور گام بر می دارد. حزبی مستقل از نظر سیاسی
اما در پایان مقاله دوست دارم که این نکته ها را نیز بخوانید.شاید توانستید نخ این دانه ها را پیدا کنید

1ـ به ياد دارم وقتي در سال 1380 امريكا به افغانستان حمله و حكومت طالبان را سرنگون كرد، عده‌يي با ساده‌لوحي تمام مي‌گفتند كه افغانستان و كابل در فرصت كوتاهي چنان خواهد شد كه خيلي‌ها هوس رفتن به آنجا را بكنند. گمان كنم كه در يك يادداشت وجود اين ساده‌انگاري را نقد كردم و به ريشه‌هاي آن نيز پرداختم. اكنون و پس از گذشت 12 سال از آن حمله بد نيست بدانيم كه طبق آخرين اطلاعات، حدود 40 درصد ديپلمات‌هاي افغاني پس از پايان ماموريت خود به كشورشان باز نمي‌گردند و پناهندگي مي‌گيرند. بسياري از روزنامه‌نگاران، ورزشكاران، دانشجويان و دانش‌آموزان كه براي انجام برخي برنامه‌ها به خارج مي‌روند، از بازگشت خودداري مي‌كنند. ساده‌انگاري قضيه در اين است كه برخي‌افراد مشكلات را فقط به وضعيت ساختار قدرت ربط مي‌دهند و توجه كافي به ساير ساختارها ندارند. البته وقتي هم براي حل مشكلات نگاه‌مان معطوف به بيرون باشد نتيجه‌يي بهتر از اين نخواهد داشت.
2- خرافات مخصوص دنياي كهن نيست، در دنياي جديد و حتي در پيشرفته‌ترين حوزه‌هاي آن هم ديده مي‌شود و حتي بازار و خريدار هم دارد. چندي پيش كه سوار هواپيما بودم، متوجه شدم كه رديف 13 ندارد، و پس از رديف 12، نوشته است، رديف 14!! بعد پرسيدم، اينكه همان رديف 13 است، فقط روي آن نوشته 14!! ‌ميهماندار گفت مردم به همين حد قانع هستند، دوست ندارند در رديفي بنشينند كه به عدد 13 مزين است! خب اين هم نوعي بازار براي خرافات است.
حالا نخ این دانه ها را پیدا کردید؟
بیایید با اعتماد ملی به صلاح امور گام برداریم


Persia Joker
Day 2,097
 

Comments

Lord.jax
Lord.jax Day 2,097, 11:27

عالی
بار دیگر به پا میخیزیم برای ایرانی سربلند و سرافراز در جامعه بزرگ مجازیمون
با همان ارمان های اصیل حزب اعتماد ملی

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 11:45

Etemad Melli

mehran.s
mehran.s Day 2,098, 13:57

بیشین بابا بزار باد بیاد، شوما لازم نکرده بپاخیزی:دی

Lord.jax
Lord.jax Day 2,098, 20:06

😛 😛

Lord of Alamut
Lord of Alamut Day 2,097, 11:31

v

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 11:44

tnx

S H E L D O N
S H E L D O N Day 2,097, 11:37

عالی بود

موفق باشید 🙂

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 11:39

ممنون

Persian Wonder
Persian Wonder Day 2,097, 11:39

موفق باشید

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 11:42

ممنون عزیزم امیدوارم در حزبی که بیشتر به نظریاتت نزدیکه باشی و موفق باشی

Persian Wonder
Persian Wonder Day 2,097, 11:45

ممنون عزیز

little baby Day 2,097, 11:40

Comment deleted

little baby
little baby Day 2,097, 11:41

موفق باشید
خیلی مقالتم خوب بود

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 11:43

خواهش می کنم عزیزم

mosipilot4
mosipilot4 Day 2,097, 11:41

حفظکم الله

خیلی خوب

وت ساب

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 11:44

مرسی
عزیزم مقالات رسمی ساب نشه به هرحال مچکریم 😃

Izad2
Izad2 Day 2,097, 11:44

خیلی خیلی عالی !
دستت درد نکنه

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 11:57

ممنون ایزد جان

emam janati
emam janati Day 2,097, 13:04

این مقاله توسط رییس شورای نگهبان خوانده شد

Persia Joker
Persia Joker Day 2,097, 22:18

پسر دوست نوح با بدان بگشت شد وزیر کشور:D

vahid ki4ni
vahid ki4ni Day 2,098, 00:43

موفق باشید

o/

Lord.jax
Lord.jax Day 2,098, 00:47

سینا قرار بود توام باشیا

vahid ki4ni
vahid ki4ni Day 2,098, 00:54

هییییی

: |

از چی بگم برات؟

Delbaranii.Alone
Delbaranii.Alone Day 2,098, 00:52

Marshal Toto
Marshal Toto Day 2,098, 03:35

ممنون خوب بود

l a n e r o n
l a n e r o n Day 2,098, 05:14

محسن کابل الان جای محشری شده برای خودش .. هم برای تجارت و هم برای تفریح ...باور کن .

Lord.jax
Lord.jax Day 2,098, 07:35

سینا کی بریم ؟؟

l a n e r o n
l a n e r o n Day 2,098, 11:58

فعلا چون های ریسک حساب نمیشه بعید میدونم دوباره بفرستنم اونجا ... عوضش اگه از خانمای خوش صورت ولی یه نمه چاق خوشت میاد سوریه در خدمتتون باشم ...

Persia Joker
Persia Joker Day 2,098, 08:59

عده‌يي با ساده‌لوحي تمام مي‌گفتند كه افغانستان و كابل در فرصت كوتاهي چنان خواهد شد كه خيلي‌ها هوس رفتن به آنجا را بكنند.

Persia Joker
Persia Joker Day 2,098, 09:01

ممنون که تا آخرش رو خوندی

l a n e r o n
l a n e r o n Day 2,098, 12:22

امار افغانیهایی که از طریق دفتر ما تقاضای کشور سوم میکردن الان بخ نسبت سه سال پیش 34 در صد و به نسبت پارسال هم هجده درصد کم شده .. این نسبت بقیه جاهای دنیا به خاطر تعداد کمتر مراجعه کننده با در صدهایی بسیار بیشتری کم شده .... الان نه تنها تو گرین زون کابل که بلکه تقریبا همه جای شهر میتونی با خیال راحت گشتت رو بزنی و لذت ببری .. تقریبا تمام برندهای معتبر ایرانی چنوین شعبه دترن اونجا و بازرگانان ایرانی هم بطور مرتب و پر سود دارن نجارت و رفت و امد میکنند .. دفاتر مهندسی بییار زیادی هم ار طرع ایرانیان اونجا مشغول کار هستند ... اینا جدا از کنتراکت های دولتی بین وزارت نیرو و جهاد کشاورزی و وزارت راه هستش .... کابل هم مثل اربیل عراق نه تنها امن بلکه بسرعت دتره مدرنیزه میشه .. البته اربیل بسیار جلوتره .. احیانا تمارت رو از روزنامه کیهان کپی نکردی ؟ میخوای مثال بزنی یه مثالی بزن که به موضوعت ربط داشته باشه ... ور انتها ..نمیدونستم اسم تو هم محسنه .

Persia Joker
Persia Joker Day 2,098, 12:40

خودت پاسخ خودت رو میدی نسب به سال های قبل کم تر شده خب معلومه بخاطر تحریم های اقتصادی و هیچکس دوست نداره تو کشوری که از چهار طرف تحریم باشه حتی خود ایرانیا دارن میرن چه برسه یه افغانی خودش گرفتار تحریم کنه در ضمن کابل پیشرفت آنچنانی نداشته که بگیم تا چند سال دیگه فلان میشه این شهر و کشور فقط دارن از موقعیت محدودی که پیش اومده اونم از طرف ایران که تحریم شده و همه مجبور شدن حتی همین بازرگانان رفت امد داشته باشن که مطمنن اگه تحریم از بین بره کابل به روال سابق بر میگرده اون متن رو چرا کپی کردم اگه دوباره بخونی و با متن های که بالا نوشتم رو بخونی میفهمی یعنی چی و اسم من احمده

A..2
A..2 Day 2,098, 11:58

زنده باد

mehran.s
mehran.s Day 2,098, 22:55

GL

Pahlevaan
Pahlevaan Day 2,098, 22:55

بسیار حرف های درست و بجایی بود

Aphr0dite
Aphr0dite Day 2,099, 02:52

😃
lol

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.