Ambient on/off

Join the new world

 

[VRM] CP Pararam kadencijos antrosios pusės auditai

Day 1,905, 02:21 Published in Lithuania Lithuania by KAM Logistika 5


eLietuvos Konstitucija
VRM statutas

Sveiki eLietuvos žmonės!

Sveikinuosi su Jumis paskutinėmis CP Pararam valdymo valandomis ir norėčiau pateikti auditorių ataskaitas apie šį prabėgusį mėnesį. Mėnesis karo atžvilgiu buvo ramus, tačiau veiklos pagal ataskaitas matosi kad buvo tikrai daug.. Labai norėčiau padėkoti visiems dirbusiems ir prisidėjusiems auditoriams, kurie šį mėnesį buvo ypač punktualūs ir laiku pateikė ataskaitas, kuriomis galite ir pasidomėti.

Kviečiame susipažinti:
1. Lietuvos Taupomasis bankas
2. Naujokų ministerija
3. Krašto apsaugos ministerija
4. Kultūros ministerija


VRM Pantera7VRM komanda

VRM - Pantera7

Pilietybių suteikimas - Miestiete

Auditoriai
KAM - miestiete
LK - Gliookas II
URM - ipsiArt
NM - Boruzele
TR - Pantera7
KM - nanuks
LTB - Mindziuss
Lietuvos Taupomojo Banko auditas

LTB valdytojas – pokstasq

Šį kartą kiek džiugesnė, nei mėnesio vidurio, ataskaita. Apžvelgsime, kaip per pastarąją Prezidento pararam kadenciją pakito šalies finansai. Šaliai – tai pakankamai ramus laikotarpis – nevyko joks tiesioginis karas, labiau koncentruotąsi spręsti vidinius klausimus. Šį nagrinėjąmą laikotarpį, Sausio 6 - Vasario 3 diena (tradiciškai 28 dienos), buvo pasirašyta 15 MPP (3MPP mažiau nei per ZygaLTU kadenciją), 10 tūkst. litų skirta Kultūros Ministerijai, bei gauta 1675 litai įplaukų už Lithuanian Shadows nuomojamą organizaciją bei 6,5 aukso pervedė BullseyeLT prieš metant žaidimą. Detaliau apžvelgkime LTB ir valstybės biudžetus.

LTB biudžetas

Kadencijos pradžioje, Sausio 6 dieną, LTB sąskaitoje gulėjo 189‘674 litų ir 500 aukso , o po 28 dienų – vasario 3-ąją, jame buvo kur kas daugiau - 248’463 litų bei 507 aukso. LTB per mėnesį papildė Lithuanian Shadows sumokėtieji 1675 litai už organizacijos nuomą bei 6,5 aukso pervedė BullseyeLT prieš metant žaidimą, tuo tarpu Seimo nutarimu iš LTB biudžeto buvo skirti 10’000 litų Kultūros Ministerijai. Pirmąją mėnesio pusę pradėjęs ramiai bei uždirbęs tik porą tūkstančių litų pelno, LTB valdytojas antrojoje mėnesio dalyje pasinaudojo kilusia sumaištimi valiutų rinkoje ir gerokai papildė biudžetą. MM rezervas per šį laikotarpį išliko pastovus ir nepakito.

Tradiciškai galime žvilgtelėti šio mėnesio valdytojo nuopelnus. Per pirmąsias dvi savaites valdytojas buvo uždirbęs 2’268 litus pelno, tuo tarpu per 3-4 savaitę buvo uždirbta dar 64’846 litų. Puikiai mūsų LTB valdytojas pasinaudojo padėtimi MM, kai buvo kirsta litų-aukso 1:0.003 riba ir aukso kaina krito nuo ~340 iki ~260 litų. Taigi, bendras šio mėnesio valdytojo pelnas siekė 67’114 litų.

Nereiktų pamiršti ir džiugios naujienos – BullseyeLT paliko savo turtą LTB – netrukus LTB turėtų papildyti 103’436.36 litų (95’036 litų + 20 Gold [x280 Lt] + 792 Q6W [x3.3 Lt] + 2668 Q3 maisto [x0.07 Lt]). Dėkojame jam!

Valstybės biudžetas

Kadencijos pradžioje, Sausio 6 dieną, Valstybės biudžete buvo 528’273 litų ir 176 aukso, tuo tarpu Vasario 3 dieną, jame buvo 528‘046 litų ir 176 aukso. Per mėnesį, dar labiau sumažintos išlaidos MPP pasirašymui su sąjungininkais - iki 150’000 litų, Per mėnesį biudžetas iš mokesčių surinko 149’773 litų*, ir tai reiškia, kad jis per mėnesį sumažėjo dar 35%. Visiems matyt aišku, kad valstybės biudžetas buvo deficitinis ir sumažėjo 227 litais. Jau ne pirmą mėnesį iš eilės mūsų biudžetas skambina pavojaus varpais o lyginant Rugsėjo ir Sausio pararam kadencijas – mokesčių surenkamumas smuko 3 kartus! Kad vaizdingiau pamatytume šią problemą, paruošiau lentelę, kurioje matysite mokesčių surinkimą per paskutines 5 kadencijas** (litais):*Reiktų pridėti sumą x, išleistą, kai nauji piliečiai prisijungia prie eRepublik. Šios sumos apskaičiuoti beveik neįmanoma.

**Pirmosios pararam kadencijos bei Tautis_LT kadencijos mokesčių surenkamumas pateikiamas 30 dienų, tuo tarpu dviejų ZygaLTU bei pararam antrosios kadencijos mokesčių surnkamumas – 28 dienų, tad vertinant visiškai tiksliai reiktų 25-30 tūkst.Lt mažinti pararam ir Tautis_LT kadencijų mokesčių surenkamumus.

***Skaičiuojama, kad buvo pasirašyta 19 MPP sutarčių, 200 tūkst. pervesta į LTB – duomenys paimti iš Administration skilties. Galimi minimalūs netikslumai

Mėnesio apibendrinimas

Per šį mėnesį bendras LTB ir Valstybės biudžeto prieaugis siekė beveik 67 tūkst.Lt – kur kas geriau nei per prieš tai buvusią kadenciją. Šį mėnesį vertėtų padėkoti LTB valdytojui pokstasq, kurio dėka išvengėme didelio valstybės finansų sumažėjimo. Šį mėnesį LTB biudžeto valdymą vertinčiau puikiai, tuo tarpu valstybės biudžeto valdymą – patenkinamai, kadangi Prezidentas sumažino MPP kiekį, bei taip išvengė didesnio biudžeto deficito, tačiau nebuvo stengiamasi didinti biudžeto surenkamumo. Mano pasiūlymas kitai kadencijai – ieškoti būdų kaip padidinti tragiškai mažėjantį mokesčių surenkamumą.

Iki kito karto!
Mindziuss
Naujokų ministerijos audito ataskaita
2013-02-03

Per paskutines pora savaičių Naujokų ministerija išliko ištikima savo užsibrėžtiems tikslams ir deda nemažas pastangas jų įgyvendinimui. NM ir toliau reguliariai ministerijos laikraštyje pateikia informaciją naujokams, organizuoja šventines misijas. Per paskutinę savaitę užsiregistravo 12 naujų žmonių, kurie sieks už misijas pažadėtų apdovanojimų.

Šią kadenciją Naujokų ministerija gali pasigirti, kad eLietuva pridėta į oficialią eRep mentorių programą, kurioje šiuo metu dalyvauja du oficialūs mūsų mokytojai: Bimbagalvis ir danisltu. Laikui bėgant tikimasi, kad šioje programoje dalyvaus ir daugiau emokytojų. Plačiau apie šią programą ir jos tikslus tutėtume sužinoti atskirame oficialiame straipsnyje.

Ilgai laukta Bimbagalvio organizuojama olimpiada ir pažadėtasis Baby Boom tebelaukia tinkamo momento, t.y. karo. Šių planų įgyvendinimo rezultatų dar teks palaukti 🙂

Šiomis savaitėmis pagaliau startavo žaidimas „Užduok klausimą arba gauk tankų nemokamai“. Prieš tai iškilusios problemos dėl naujokų registracijos forume buvo išspręstos ir dabar naujokams belieka aktyviai reikštis užduodant klausimus ir reikalauti tankų 🙂 Tačiau, kaip matome, naujokai šiame žaidime dar nėra labai aktyvūs, todėl belieka juos paskatinti naudotis gera proga sužinoti atsakymą į rūpimą klausimą bei apsirūpinti karine technika 🙂

Įdomus ne tik naujokams, bet ir senbuviams, miestietės pradėtas publikacijų ciklas apie medalius. Šįkart ji grėsmingai skambančiame straipsnyje „Už 1250 lavonų - 5 auksiniai“ nušvietė Mercenary medalio gavimo sąlygas, o ypač įdomus buvo interviu su žaidėjais, turinčiais daugiausiai šios rūšies medalių. Straipsniuose apie medalius žadama kiekvieno eRep medalio apžvalga ir keletas komentarų iš TOP5 Lietuvos pilietybę turinčių žmonių apie konkrečius medalius. Šalia profesonalių medalių gaudytojų pasisakymų bus pateiktas NM komentaras, kuris garantuos, kad naujokams pateikta informacija būtų visiškai aiški.

NM biudžetas yra toks: 1) Suaukotas turtas: 2971,71 Lt (prieš tai buvo 1026,67 Lt ir 12 aukso) 2) Organizacijoj yra 21105,5 Lt ir 1,5 aukso. Organizacijoj laikomi pinigai jau ilgą laiką nejudinami, nes NM gyvena ir savo veiklą vykdo iš suaukotų pinigų.

Šiuo metu eLietuvoje yra 2132 aktyvūs gyventojai, vienu metu šis skaičius jau nesiekė 2000, o dabar po truputį auga. Tikimės, kad augimo procesas nenutrūks, tad belieka rasti veiksmingų būdų, kaip išlaikyti žaidime naujus žmones 🙂

Noriu palinkėti šiai šauniai ir puikiai organizuotai komandai sėkmės įgyvendinant savo idėjas, nes gerų norų jai tikrai netrūksta 🙂 Naujokai – mūsų ateitis ir mūsų gerovės garantas, todėl ačiū už nuoširdų jų mokymą ir pagalbą bet kokioje situacijoje 🙂

NM auditorė BoruzeleKrašto apsaugos ministerija (KAM)

Ministras - M'anvydas
vice - MoGoM


CoT
Antroje kadencijos pusėje dominavo keli esminiai kariniai frontai: Bulgarijos-Turkijos, Čilės-Argentinos bei Graikijos-Makedonijos mūšiai. Manvydas išskiria Graikijos-Makedonijos mūšį kaip pagrindinį, kuris pareikalavo daugiausia CoT resursų. Lietuvoje taip pat šis karas buvo prioritetinis.
CoT vyko keli esminiai narių susitikimai, buvo priimtos naujų narių priėmimo taisyklės. Prioritetiniai mūšiai visada buvo operatyviai atnaujinami. Šiuo metu nurodymai siunčiami ir per eRepublik privačias žinutes visiems KAM bei CP, o tai leidžia daug greičiau sureaguoti į naujais prasidėjusį mūšį bei imtis atitinkamų veiksmų.

Nurodymai
Nurodymai buvo spausdinami, tačiau ne visada juos buvo galima rasti „Battle orders“ skiltyje. Manvydas pasakojo, kad nemato reikalo juos kasdien po kelis kartus atnaujinti, nes nelabai kam jie įdomūs. Jis tai sprendžia iš surinktų vote skaičiaus. Ministras teigia, kad tie patys nurodymai yra įdedami į LK vadų pokalbių kambarį, o iš ten automatiškai nurodymai keliauja į būrius. Ir tai Manvydas daro kelis kartus per dieną. Kaip pats pasakojo, jam tai atrodo daug paprastesnis būdas informuoti apie prioritetinius mūšius nei kaskart vis atnaujinti nurodymų straipsnį spaudoje, kurių mažai kas skaito.
Mano kaip auditorės patarimas būtų įnešti naujų vėjų į karinius nurodymus, kad jie būtų informatyvesni. Galbūt įtraukti trumpus aprašymus, kas ir kaip vyksta bei kodėl vienas ar kitas mūšis yra toks svarbus.

„Brėkštanti aušra“
Turbūt visi girdėjo apie „Brėkštančią aušrą“. Šiuoje karinėje operacijoje dalyvavo ir KAM. Jo tikslas buvo stebėti mūšį ir žiūrėti kaip dirba LK vadas. Manvydas mūšį stebėjo ir išsakė savo nuomonę apie LK vado darbą. Ministras mano, kad „operacija labai skambiu pavadinimu, tačiau ji buvo visiškas fail‘as. CP šiek tiek santūresnis.“ Anot Manvydo operacijos pabaigoje buvo matoma, kad kariuomenės nėra, tai tiesiog buvo „eilinė TU-LS misija už samdymą. Nei LEO nei LK neturėjo noro dalyvauti. LK vadas nebuvo tinkamai pasiruošęs“ Manvydas taip teigia, kadangi formos buvo paruoštos likus vos kelioms valandoms iki operacijos. Daugiau informacijos čia: http://tinyurl.com/brekstanti-ausra

Papildoma informacija
Antra kadencijos pusė buvo pakankamai rami. Prie ministerijos darbo prisijungė MoGoM, kuris Manvydą pavaduodavo leidžiant karinius nurodymus, taip pat būdavo CoT kanaluose.
Latvijai bei Estijai dėmesio skiriama buvo mažiau, kadangi prioritetiniai mūšiai visada išlieka CoT.
Bendrai visos kadencijos darbą vertinu labai gerai.

su šypsena
miestieteKultūros ministerija

Ministrė – EmuSV

Darbai

Per kadenciją buvo suorganizuoti ir pabaigti šie konkursai:


►eLietuvos muzikinio klubo viktorinos. Konkursą organizavo Archi tektas. Labai daug dalyvių sulaukęs konkursas (sklinda kalbos, jog sausio 13-tosios vakarą 35 žmonės klube viktorinos metu). Šios kadencijos metu buvo surengtos iš viso 4 viktorinos: „Sausio 13-tosios patriotiškas vakaras“, „Back to 70‘-80‘s“, „Devinto dešimtmečio dainos“ ir „Rokenrolas!!!”. Kiekvienam dalyviui, atspėjusiam vakaro dainas, buvo skiriama 10 Q7 tankų. Iš viso atspėtos 32 dainos, taigi, konkurso prizams išleista 320 Q7 tankų iš ministerijos sąskaitos.
Šlovės salės rinkimai. Konkursą organizavo tomukas111 ir Akviliutte. Buvo išrinkti 3 labiausiai per paskutinius 9 mėnesius nusipelnę eRepublik piliečiai. Nugalėtojai buvo apdovanoti ne tik šlove, bet ir piniginiais prizais. Prizų suma siekė 10 000LTL.
eLietuvos Muzikovizija Konkursą organizavo WolfLT. Viso užregistruota net 8 grupės, pasiryžusios sukurti “šlagerius” vienai iš 5 pateiktų temų. Deja, vieni turbūt patingėjo, kiti nepatenkinti garso takeliu pasitraukė ir buvo įrašytos tik 2 dainos. Kultūros ministerija šio konkurso nugalėtojams skyrė 16g ir 1700 batoniukų. Taip pat 4g skirti Merkui, kurio žmona atliko kūrinius.
Hyperis Pacas pažadėjo būti KM siurprizų rengėju Deja, tokų nebuvo.

Šiuo metu vis dar vyksta:

Ar žinai viską apie Erepublik (portmūšis) Konkursą organizavo merkasz ir tomukas111. Viso užregistruota 12 dalyvių, 8 jų pasirodė pirmojo etapo metu, 6 iš jų pateko į finalą, kuris numatomas trečiadienį - 1,905 dieną. Klausimų kūrėjams jau išdalinti 300 q7 tankai, o nugalėtojams apdovanoti numatyta 3 000LTL.
► 8ball pool TURNYRAS! Konkursą organizavo Pijust1. Šioje kadencijoje iš vis vyko 3 turnyrai. Pirmasis tunyras buvo pradėtas dar praėjusioje kandencijoje, bet užbaigtas jau šioje. Viso buvo užsiregistravę 16 dalyvių, bet 4 iš jų taip ir nedalyvavo. Nugalėtojai pasidalino 3 000LTL ministerijos lėšų. Antrasis ir trečiasis turnyrai surinko taip pat po 16 dalyvių ir šįkart nei vienas nepasitraukė be kovos. Antrojo turnyro nugalėtojams ministerija skyrė 3 000LTL ir 1g. Trečiasis vis dar vyksta, bet nugalėtojai turėtų paaiškėti artimiausiomis dienomis. Nugalėtojams numatyta 2 000LTL.
Counter-Strike 1,6 turnyras. Konkursą organizuoja Mygatukas. Techniškai sudėtingiausias turnyras, sulaukęs itin didelio susidomėjo: užsiregistravo 6 komandos, kurias sudaro po 3-4 žaidėjus. Būtent dėl to šis turnyras ir užsitęsė ilgiau nei planuota – sunkoka susirinkti tokiam skaičiui dalyvių vienu metu, o ir susirinkus ne visi gali prisijungti prie serverio įvairiausių techninių detalių. Numatomas biudžetas: 360 Q7 tankų.

Biudžetas

Kadenciją pradėjus EmuSV, KM biudžetą sudarė 56 337LTL ir 27g. Tiesą pasakius neturiu informacijos iš kur tie 27g atsirado, bet jis padidėjo keičiantis ministrams.Kaip žinia, šios ministerijos kadencijos metu Seimas skyrė 10 000LTL tam tikriems konkursams/renginiams. Neįvykdoma tik “5) NM ir KM projektas naujokams BB metu 2000 cc” dalis, kadangi šį mėnesį nevyko joks karas. Pinigai lieka KM numatomame biudžete.
Kadencijos metu buvo išleista 16 000LTL, 21g, 620 Q7 tankų, 1700 batoniukų.
Kadencijos metu buvo surinkta: 16 500LTL, 11g, 980 Q7 tankų, 1700 batoniukų(įskaičiuota ir valstybės parama).
Šiuo metu biudžete yra: 56 837LTL, 27g, 360 Q7 tankų bei 12LTL ir 5g esantys organizacijoje, kuri šią kadenciją nebuvo naudojama.
Nesibaigusių konkursų numatyti prizai: 7 000LTL ir 360 Q7 tankų.(įskaičiuota ir BB projektas).

Papildoma informacija

Kadencijos metu dėl nesutarimų pasitraukė ilgametė KM aktyvistė ir buvusi ministrė Akviliutte. Nesutarimai prasidėjo, kai ji buvo paprašyta perduoti KM organizaciją esamai ministrei. Tai buvo padaryta tik su CP pagalba, o kodėl ji negalėjo perduoti organizacijos ir įtikinėjo to nedaryti, kaip ir išėjimo priežastis, žino tik pati Akviliutte.

Apibendrinimas

Kultūros ministerija buvo itin aktyvi šį mėnesį – buvo suorganizuota daug įvairių konkursų, kuriuose kiekvienas galėjo smagiai praleisti laiką. Puikiai atliktas darbas.
Sekančiai kadencijai siūlyčiau biudžeto apskaitą vesti nuosekliai. Taip pat siūlau suplanuoti konkursus taip, jog kadencijos metu jie būtų pabaigti.

KM auditorius
nanuks

Galiojantys įstatymai:

eLietuvos Konstitucija
VRM statutas
Seimo statutas
LTB statutas
URM statutas
EM statutas
KAM statutas
IM statutas
LK statutas
KM statutas
NM statutasNoriu padėkoti visiems perskaičiusiems šias ataskaitas, jūsų klausimų ir nuomonių, pastabų visada lauksime komentaruose.

Geros dienos,
VRM komanda

 

Comments

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,905, 02:59

votado

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,905, 03:34

vote

EmuSV
EmuSV Day 1,905, 03:43

o7 Puikus darbas.

auris0
auris0 Day 1,905, 04:29

o7

Funnyte
Funnyte Day 1,905, 04:29

O kur LK, URM ir TR ataskaitos, jei jau auditoriai šį mėnesį tokie punktualūs?🙂

Dar Manvydui pareplikuot norėčiau. Asmeniškai aš darbo metu Skype nenaudoju, taigi LK vadų pokalbių kambaryje pateikiama informacija man būna pasiekiama tik vėlai vakare. Dienos metu, kai neleidžiami nurodymai, tenka pasikliauti kapitonų sprendimais, kurie, beje, visi tame chate taip pat nėra. Todėl raginčiau labiau atkreipti dėmesį į informacijos sklaidą įvairiais kanalais. Taip pat nelabai supratau, kodėl audituojant Krašto apsaugos ministeriją yra pateikiamas ministro vertinimas apie kitą organizaciją, kuri šiuo atveju nėra audito tikslas (tą daryti turėtų LK auditorius). Ar KAM darbo produktyvumas yra susijęs su tuo, kokia ministro nuomonė apie LK? Čia akmenėlis į auditorės daržą.🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,905, 05:20

Manvydai sms zinutemis kita karta nurodymus ponams siusk:)) matai pyksta zmones:) laikrastyje nurodymai atnaujinami stabiliai buvo, chate irgi, lieka tik sms, dar gali bandyt karveli siusti ir dumais zenklus...

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,905, 05:28

Gaila, kad KAM auditoriai nepasidomėjo ir nepaviešino LK vado nuomonės apie rengtą operaciją, neparanku matyt nušviesti visuomenę iš visų pozicijų - pasirenkama tik viena pusė. Kaip paskui pavyks formuoti visuomenės nuomonę, tokią kokia "reikalinga".

Funnyte
Funnyte Day 1,905, 05:48

Ne pyksta, o motyvuoja žmogų, kuris nusivylęs mano, kad jo darbas niekam neįdomus.😉

miestiete
miestiete Day 1,905, 05:56

@Funnyte, "Brėkštanti aušra" operacijoje dalyvavo KAM. Man buvo įdomu ką jis ten turėjo daryti - vadinasi tai buvo KAM kažkoks darbas, o darbus aš audituoju.
Atsakymas: KAM turėjo stebėti ir komentuoti kaip viskas vyksta. Tokią informaciją ir pateikiau.
O kodėl ir kas sugalvojo tokį KAM darbą, va čia jau gal ir akmuo į mano daržą, nes nežinau 😉

LS HQ
LS HQ Day 1,905, 08:10

„eilinė TU-LS misija už samdymą. Nei LEO nei LK neturėjo noro dalyvauti. LK vadas nebuvo tinkamai pasiruošęs“

Tai tokiu misiju mes beveik kasdien bent po viena rengiam kartais pasitaiko ir dvi ar net trys.😁. Na o del Lk vado, gi dar gruodi siuliau jam ateit padirbet LS MU. Mums patiems visad pravers sviezias entuzaistingas karininkas uzsiimantis misiju organizavimu ar bent jau vedimu. Taip. kad kvietimas vis dar galioja:). Juolab, kad per sausi del lesu stygiaus Lk misiju nebuvo ne vienos o mes ju turejom kokia 30, o gal ir daugiau nes buvo kaip kada laisva diena o kada ir dvi misijos in a day

neriustLT
neriustLT Day 1,905, 21:14

o7

Akviliutte
Akviliutte Day 1,906, 02:54

Na Gintas nevisiskai tiksliai aprase priezasti del ko as isejau is KM, Oganizacijos perduoti Emi as neatsisakiau, tik jau nebeturejau prisijungimu prie organizacijos, o nieko neitikinejau jos nenaudoti, tik issakiau savo nuomone, kodel ji mums nenaudinga ir kodel organizacija yra mums per daug sudetingas reikalas, ir vargo vakariene...

gliookas II
gliookas II Day 1,906, 03:02

Idomu, o kur dingo prisijungimai prie organizacijos, jeigu sakai, kad nebeturejai? Ta prasme buvai davusi pasaliniams zmonems prisijungimus, ar kaip? Nes keista, kad tik su CP pagalb ji buvo perduota

iPSiArt
iPSiArt Day 1,906, 12:12

pararamai, nustok š... malti. Informacija apie operaciją šeštadienį buvo paskelbta naktį iš penktadienio į šeštadienį, po vidurnakčio. Daugelis normalių žmonių tuo metu jau miega, arba ne Erepe sėdi, taigi daugelis žmonių info pamatė šeštadienį ryte, t.y. operacijos dieną, kada paprastai normalūs žmonės savo savaitgalį planuojasi iš anksto.

Jei pezi apie švedų puolimą, primenu, kad paskelbus NE, pats balsavimas trunka 24 val., tai jei net puolimas prasidėtų iš karto, švedai eLT duotų 3 kartus daugiau laiko pasiruošti puolimui, nei davė gerbiamas CP.

Kuriam ta operacija didžiausias šiknaskausmis, nes Čilei buvo pažadėta sukalti daug inf susitarus dėl samdymo iš anksto, ir eilinį LS/TU samdymą paverčiant "visos Lietuvos karine operacija" kur tankai bus dalinami "iš prezidento kišenės" (kad ne iš tavo kišenės pagaliau prisipažinai tik po mano komentaro). LOL. Bet fignia iš kur tie tankai yra - svarbu piliečiams sudaryta galimybė pašaudyti ne savo atsargų saskaita. Nu bet kaip tai padaryta...? gerbiamasis CP neįvertina, kad čia - nera eilinis nuosavo MU misijos organizavimas, o visos eLT operacija, ir tam kad pavyktų, reikia ir normaliai organizuoti, ir laiku pranešti.

O ne ieškoti kažkur atpirkimo ožių dėl nuosavo failo...

Kitą kartą dar prieš 15 minučių pranešk ir verk kokie visi blogi. Tu rimtai tikiesi kad šeštadienį visi iš ryto pamatę netikėtą naujieną mes viską, ką turi RL suplanavę ir sėdės visą dieną prie PC? Vardan ko? Kad to reikia eLietuvai? Ar vis dėlto to reikėjo tau asmeniškai nesufailinti dėl pažadų, kitai šaliai kuriuos detaliai paaiškinai tik tą patį šeštadienį.

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,906, 13:03

Ipsi birzelio 2diena, 20val bus organizuojama LK misija, ruoskis

Akviliutte
Akviliutte Day 1,906, 13:56

Prisijungimai buvo tiesiog pamirsti... Bet nereikia cia man kabinti ivairiu etikeciu gliokai

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,906, 21:07

vilnieti, nuo kada taip gryba pjauti pradejai, eik pas Giedriu arba Dariu pasiklausk kaip ten tie samdymai buna, kiek kartu mes jau diena pries bunam susitare del ju:)) samdyma kai randi tai ir randi 5 minutes pries musi. Siuo atveju apie operacija buvo paskelbta vakare. Taigi eilini karta melagystem apsiimi. Tiesiog pasinaudojau proga sutaupyti tanku, bet zinau kad jums ten lk fanams tokie dalykai nesuprantami, jums bele saudyti ir belekur. kazkodel TU ir LS kariau sugebejo sudalyvauti ten, kad ir kaip nakti buvo paskelbta, o kiti ne. ir tuo labiau nereikejo cia 100 proc. dalyvavimo, ne toks tikslas buvo. koks jis buvo, jeigu nebutum toks besmegenis pamatytum.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.