Ambient on/off

Join the new world

 

[VKR (aš dar gyvas!] Apžvalga + Naujas Priešas (?) + Pamokymai

Day 1,785, 08:56 Published in Lithuania Lithuania by radovanas
MF


Sveiki


Pirmadienis, 22:16. Sėdžiu prie kompo ir skubinuosi kurti lenteles ir tekstą. Bet staiga sustojau. Sustojau ir pagalvojau: "Ir kokio velnio aš čia taip skubu?". Viską išjungiau ir nuėjau (ne)amžinojo atilsio.

Mieli skaitytojai, ne aš tikrai ne "dėjau" ant Jūsų. Tiesiog kam rašyt, jei vėlus vakaras, o kitą dieną informacija išvis jau esti pasenus? Be to, tuo metu, vakar vakare, keli mūšiai ėjo į pabaigą, o apie tokius rašyt tiesiog neverta. Bat vis tiek, pasistengsiu, kad daugiau taip nebūtų. O šiandien žiūrėkite...Padėtis nebloga sakyčiau. Kovos iš Lietuvos teritorijos persikėlė į Švediją ir Baltarusiją, estai jau irgi atsitiesę, tik latviukai dar kenčia meškos išdaigas.

Naujas priešas ?

Čia jau turbūt ne naujiena daugeliui, bet jeigu kas netyčia negirdėjot tai skelbiu: Mūsų naujas priešas - Vokietija ir vokiečiai (dar vadinami germanais, naciais, nemcais). Teisingumo dėlei verta paminėti, jog Mūsų naujas priešas ne tiktai Vokietija, o Vokietijos-Danijos federacija, angliškai Germark ar pan. Kaip ir nieko naudingo nepripasakosiu, tik įdėsiu į įtakų lentelę. O dabar, skaitytojau, varyk žemyn ir paskaityk pirmą ir trečią komentarus. Aišku? Man tai visiškai. Naujas Priešas

Mūšių eiga (18:30)

Estija 3:19 Suomija Pohja-Eesti
Lietuva 0:11 Vokietija Smalandas
Lietuva 40:4 Belarusija Gardinas
Latvių RW 31:2 Rusija ŽemgalėĮtakos padarymasAntroj grafoj - kovotojų skaičius, trečioj - padaryta įtaka. Vengrai randasi aštuntoj vietoj su 2,4 tūkst. kovotojų ir 2,25 mlrd. įtakos. Vakar edienos duomenys.


Kaip visada - LEO!

Mūsų didvyriai

Ne, ne tik ne NE!


Vieni nori taikos, o kiti nelabai. Oi, dar toks pastebėjimas: vengrai, šiuo metu niekam neturi NE. Taigi, jei jiems dar rūpi ABC, tai gal reikėtų truputį pabaksnot juos, biškį pajudint?
PamokymaiPastebėjau, kad naujokai truputį nesupranta karo mechanizmo. Va paveikslėlisŽalesnis sakytų: "Ale tas Bezdalius *pypt* kariauja už bulbas! Išdavikas!"

O ne toks žalias sakytų:

Nieko nesakytų, nes čia nėra jokio stebuklo. Suprantat, Jūs mušat ne kokius belarusų karius, o tiesiog automatiškai parinktus panašaus stiprumo tos valstybės gyventojus. Per sukilimus tokių vaizdų galima prisižiūrėti itin daug, nes lietuviai iš okupuotų teritorijų, tokiame "karo lauke" trumpam pavirsta priešais. Nereikia galvoti, jog tautietis kovoja už priešus. Jie tiesiog tuo metu randasi priešo užimtoje teritorijoje. Na, aišku, būna ir, kad ir iš tikro kovoja, bet tai galima pamatyti nebent mūšio statistikoje.
Štai ir visa tiesa
Čia menkniekis, bet mane tai pradžiugino, pakėlė nuotaiką. Malonu kaip apie tave žmonės jau žino...


Tad...


Lietuva - namai Dievų, Lietuva -aukščiau Visų!

 

Comments

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,785, 09:41

vokiečiai nėra naujas priešas, piliečiai galit miegoti ramiai 🙂

jonasgudd
jonasgudd Day 1,785, 10:42

o gaila :🙁(

LS HQ
LS HQ Day 1,785, 12:47

Vokiecei TW. uzdaro siena su svecais ir eisim i rytus vaisiu.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,785, 12:50

pararam sakė poilsio nori, tai darau viską, kad tūsai vyktų toli nuo pararam`o vilos - reik gerbt nusipelniusius ir savo atidirbusius pareigūnus 🙂

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,785, 23:46

pararam kaltas 😉))))

iPSiArt
iPSiArt Day 1,786, 01:23

geras straipsnis, radovanai nestabdyk, taip ir toliau

Ipsiaus fondas "CHaliavinė Ukinių Inovacijų ir Nacionaliniu Investiciju Agentura" jumi skiria paskatinamąją literatūrinę premiją.

Todėl jokių literatūrinių pauzių....

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,786, 01:51

Bezddaliau, CP visada kaltas, nesvarbu buvęs, esamas ar būsimas xD
čia kaip ir "part of the deal" kai jau nusprendi eit į CP 🙂

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.