Ambient on/off

Join the new world

 

[URM] Situacija užsienyje ir URM reforma

Day 1,788, 13:20 Published in Lithuania Republic of Macedonia (FYROM) by Uzsienio reikalu ministerija


Sveiki, brangūs piliečiai,

Su jumis sveikinasi naujoji URM komanda ir ministras Lariox iš savo laikinosios vadavietės Rygoje, kur gerinami santykiai su ABC kaimynais neformalioje aplinkoje. Šiandien norėčiau jus informuoti apie paskutinių dienų įvykius užsienio politikoje, pristatyti reformą bei naujuosius komandos narius.Dabartinė situacija2012-10-06

Kadencijos pradžioje Lietuva buvo pusiau ištrinta, turėjo frontus su Švedija, Baltarusija bei dėl užimto Scania regiono laukė frontas su Vokietija. Todėl pirmiausia teko imtis veiksmų siekiant sumažinti aktyvių karų. Kadangi vokiečių santykiai su Švedija paskutiniu metu ne per geriausi (švedai prisidirbo spjovę savo gelbėtojams į veidą ir negrąžinę žadėtų 250 gabalų), su vokiečiais pavyko susitarti tik dėl nedidelio TW, sudarančio jiems galimybę atlikti misijas. TW praėjo be jokių komplikacijų, vokiečiai ištęsėjo duotus pažadus. Negana to, minėtas TW padėjo mums nutraukti karą su Švedija (pavyko panaikinti sieną tarp Lietuvos ir Švedijos). Taip buvo eliminuoti iš karto du frontai iš trijų turimų.

Vėliau su Švedijos ir Baltarusijos prezidentais buvo aptartos tolimesnio bendradarbiavimo perspektyvos. Švedai gana geranoriškai sutiko nebeskelbti mums NE, na o Baltarusijai pasisekė mažiau – jų laukia džiuvesėliai su vandeniu ir privalomi lietuvių kalbos kursai. Šiuo metu visi Lietuvos regionai sugrąžinti, o Baltarusija ištrinta. Tokią situaciją stengsimės ir išlaikyti neribotą laiką.

Estijai kare su Suomija sekasi neblogai – šiandien kovos persikėlė į Suomijos teritorija. Po Latviją keliavo rusai, tačiau su jais susitarta, kad jie pasitrauks ir kaip tik šiuo metu abejose šalyse yra paleisti susitaikymo įstatymai. ABC santykiai su Rusija tampa vis labiau neutralūs. Šaltasis karas aprimo ir judama draugiškų santykių link.

Taigi, kaip matote, ABC laikosi OK. Dabartiniai tikslai – išlaikyti Status quo, papildyti turimą MPP paketą (dar vis neturime Bulgarijos MPP) ir atimti kuo daugiau MPP iš švedų. Švedijos agresijos atveju (gana tikėtina agresija prieš Latviją) – gynyba bei darbas su sąjungininkais.2012-10-12URM reforma

N mėnesių per paskutinius metus esu buvęs URM pareigose, ir visada susilaukdavau to paties pagrindinio priekaišto – URM yra ataskaitų kepėjų būrelis. Ta sistema nusistovėjusi jau labai seniai ir jos pakeitimui buvo seniai ruošiamasi. Mūsų vizija – turėti URM, susidedančią iš diplomatų, kokios yra normaliose kaimyninėse šalyse, o ne rašančią ataskaitas, kurių niekas neskaito (vote skaičius tik nežymiai viršydavo URM darbuotojų skaičių, o commentų dauguma buvo „o7“).

Visų pirma, pakeisti šalių ambasadoriams skirstymo prioritetai. Turbūt niekas nesiginčys, kad svarbiausi mums yra santykiai su artimiausiomis šalimis – Latvija, Estija, Lenkija, Rusija, Baltarusija, Švedija, Suomija, Ukraina. Būtent šios šalys ir bus labiausiai prioritetinės. Į kitas šalis ambasadoriai bus skiriami tik esant ypatingam jų pageidavimui (pvz. kai žmogus moka tą kalbą ir niekur kitur dirbt nenori) arba URM poreikiui.

Ataskaitos tampa nebeprivalomos. Pripažinkim, kai ambasadorius ataskaitas rašo iš pareigos, atitinkama būna ir jų kokybė. Todėl ataskaitos bus leidžiamos savanoriškai per ambasadorių asmeninius laikraščius. Dėl jų būtinumo ir periodiškumo spręs patys ambasadoriai. Vietoje to, ambasadoriai bus skatinami užmegzti santykius su savo atstovaujamos šalies piliečiais, sekti įvykius šalyje, stebėti spaudą, rinkti URM reikalingą informaciją. Tokie ambasadoriai mūsų šalyje, kuri nepriklauso dideliems aljansams ir dažnai yra už borto nuo pasaulinių įvykių ir informacijos, būtų labai svarbūs.Šalys, kuriose atstovaujami Lietuvos interesai

Į ambasadoriaus pareigas bus priimami nebe bet kas, o žmonės su patirtimi. URM naujokai stažuosis pas esamus ambasadorius, bus jų amokomi, kol įgis pakankamai patirties ir kompetencijos, kad patys galėtų vadovauti ambasadai. Bus skatinamas visų ambasadorių glaudesnis bendradarbiavimas tarpusavyje ir apsikeitimas informacija. Šiandien nuspręsta daryti kasdieninius susitikimus, kuriuose ambasadoriai trumpai pristatys savo šalies naujienas ir turės galimybę sužinoti kaimyninių šalių svarbiausią informaciją.

URM komanda

URM – Lariox. Tai yra aš.

vURM (Rusijai, Ukrainai ir Baltarusijai) – iPSiArt. Visiems žinomas Lietuvos politikas, Šlovės galerijos laureatas, derybininkas, buvęs vURM, ambasadorius Ukrainoje, daugelio CP patarėjas.

vURM (administracinis) – zDunz. Daugkartinis Lietuvos vURM, puikiai atliekantis savo darbą. Buvęs ambasadorius Rusijoje, Bulgarijoje.

Latvija – 1salakahs1. Buvęs CP, daugkartinis URM, ne taip seniai prisikėlęs iš numirusių.

Estija – EstRannu. RL estas, buvęs Estijos URM, EM, ABC vBC. 1salakahs1 – buvęs Lietuvos CP, URM, dabartinis ABC vBC.

Lenkija – Daniochas. Buvęs Lietuvos CP, URM, LTB įkūrėjas ir šiaip legendinė asmenybė. Djpacuk – buvęs URM, vURM, KAM, ambasadorius Lenkijoje, Ukrainoje, Čekijoje, derybininkas.

Rusija – bimbagalvis. Ilgalaikis ambasadorius Rusijoje, jums gerai žinomų Rusijos spaudos apžvalgų autorius.

Baltarusija – Giedrius-Wraith. Daugiausiai URM dirbęs ambasadorius, ilgalaikis ambasadorius Slovėnijoje, daugelio CP ir URM patarėjas. Somic – stažuotojas.

Ukraina – zDunz. Daugkartinis Lietuvos vURM, puikiai atliekantis savo darbą. Buvęs ambasadorius Rusijoje, Bulgarijoje.

Švedija – miestiete. Talentinga žurnalistė, aktyvi visuomenės veikėja, ilgalaikė Naujosios Zelandijos ambasadorė.

Suomija – freshas. Žurnalistas, pasaulio karo apžvalgų autorius.

Slovėnija – Mindziuss. Ilgalaikis ambasadorius Slovėnijoje, aktyvus Lietuvos politikos veikėjas.

JAV – Monkey D. Luffey (a.k.a. Dariukas). Buvęs Lietuvos CP, KAM, URM, vURM, ABC BC, vBC, daugelio CP patarėjas, derybininkas ir užsienio politikos korifėjus.

Talentų ieškotojas * - Migasss. Buvęs Lietuvos CP, aktyvus Lietuvos politikas, jau eilę mėnesių iš eilės atvedantis į URM naujokus.

Reklama

URM reikalingi ambasadoriai. Patirtis – nebūtina. Nauji ambasadoriai bus apmokomi. Algos šiuo metu yra panaikintos Seimo, todėl darbas savanoriškas. Bet funas, užsienio kalbos praktika ir galimybė prisidėti prie Lietuvos gerovės – garantuota.

Taigi tiek žinių šiam kartui. Iki kitų susitikimų,

Lariox
Lietuvos URM
 

Comments

EstRannu
EstRannu Day 1,788, 14:02

o7

Udra
Udra Day 1,788, 15:05

Šaunuoliai! Puiki pradžia - pusė darbo.

Miracle
Miracle Day 1,788, 21:33

o7

Buthek Kuchel
Buthek Kuchel Day 1,788, 22:03

o7

Buthek Kuchel
Buthek Kuchel Day 1,788, 22:04

sub 907

lets bring to 1k subscriber

irvan permana
irvan permana Day 1,788, 23:11

english? : D

zDunz
zDunz Day 1,788, 23:25

o7

LS HQ
LS HQ Day 1,789, 00:13

Geriau butum manes Lariox neminejes. Dabar vel nuo Second time velniu gausiu, kad per mazai laiko skiriu buriui ir per daug pasaliniams dalykams.Dam.it.

havajai
havajai Day 1,789, 01:02

Pagaliau bus daroma tai kas reikalinga.Asmeniniai kontaktai gali žymiai daugiau nei titulas prie pareigų.

auris0
auris0 Day 1,790, 00:48

o7

BlMBA
BlMBA Day 1,790, 03:29

+v

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,790, 09:08

AGNE.. jus talentinga žurnalistė, aktyvi visuomenės veikėja, ilgalaikė Naujosios Zelandijos ambasadorė,komjaunuole ,LTSKP nare.... ir Lario ezmona(nereikejo trint ,mes maza bendruomene,vieni apie kitus viska zinom) ..kaip dabar cia .. ? .. jusu evyras atvirai raso straipsnyje jog yra erep impotentas(zydras) ir mato tai ,ko normalus neizvelgia...jus mane vis labiau stebinat ir zavit !!!.... tokia mergina.. tokia moteris !!!! ... kuniska malonuma pamynusi vardan meiles!

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,790, 09:57

KiD +1kkk XD

Sharass
Sharass Day 1,809, 22:54

Ne visada taip liūdna buvo URM'e:) http://www.erepublik.com/mk/article/-urm-ataskaita-2012-06-01-2049549/1/20
Gera iniciatyva, tik reikia puoselėti tą kultūrinį aspektą ir karts nuo karto priminti ambasadoriams, jei palaipsniui vis nutrūktų šių ataskaitų tradicija;)

o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.