Ambient on/off

Join the new world

 

[URM] Ataskaita iš Bulgarijos.

Day 1,791, 09:43 Published in Lithuania Lithuania by ZygaLTU
Sveiki tautiečiai,

Muzikinis fonas.


Kažkaip per vadavietės susitikimą Rygoje nusprendžiau, kad kol dar turiu laiko visai reiktų pabandyt pagelbėti su užsienio reikalais. Dėl tos priežasties tapau ambasadoriumi Bulgarijoje. Kaip turbūt visi žinote dėl mūsų karo su Rusija, buvusios draugystės su Ukraina, o po to ir dėl karo su Švedija mes neturime MPP su Bulgarija, nors teoriškai esame vienoje pusėje ir turėtume būti sąjungininkais. Jau seniai šis klausimas sprendžiamas, tačiau be rezultatų. Pasistengsiu, kad tą MPP turėtumėme. Jau kalbėjau tiek su Bulgarijos URM, tiek su jų KAM. Abu jie teigė, kad yra draugiškai nusiteikę Lietuvos ir viso ABC atžvilgiu. Mum sutarus su Rusija ir Švedija nebeliko kliūčių tam, kad galėtumėme pasirašyti MPP su Bulgarija. Bent jau jų vyriausybės nariai žiūri į tai tikrai palankiai. Dabar vyksta apsitarimas jų Seime. Jei ten ši įdėja neužstrigs – po kelių dienų galėsime džiaugtis nauju MPP su tikrai stipria šalimi ir potencialiai artima sąjungininke – Bulgarija. Kaip ambasadorius ten pasistengsiu palaikyti kuo artimesnius santykius, o kaip ABC kovų koordinatorius pasistengsiu, esant reikalui, nuo žodžių pereiti prie darbų ir pagelbėti Bulgarijai karuose.

Tiek apie planus ir darbus, toliau pasistengsiu kiek apžvelgti Bulgarijos spaudą:

Šiame URM straipsnyje yra kalbama apie Bulgarijos ir Rusijos draugystę. Jame ministras džiaugiasi, kad Rusija sutiko pratęsti Kaukazo ir Volgos nuomą Bulgarijai. Taip pat pasidžiaugta, kad Rusija pasirašė MPP su Lenkija, Serbija bei Vengrija - šalimis kurios yra tikrai artimos ir svarbios Bulgarijos sąjungininkės. Teigiama, kad Rusija eina teisingu keliu ir kad jie visada liks draugai. Taip pat, jei vertėjas nemeluoja, kalbama apie tai, kad rusai anksčiau nors ir padarė kelis Bulgarijai neįtikusius sprendimus, tačiau jie dabar taisosi ir eina teisingu keliu (primena Latviją, ane?).Šiame švietimo ministerijos straipsnyje galite pasižiūrėti lenteles su Bulgarijos bei kelių kitų šalių populiacijos kitimu ir žalos darymu. Apie Bulgariją rašoma, kad realiai žmonių mažėja, padaroma žala visose divizijose sumažėjusi. Realiai kovojančių ir bent kartais prisijungiančių žmonių nuo 2664 1782 dieną sumažėjo iki 2587 1788 dieną. Rašoma ir aljansų žala, deje bet mes neminimi. Bulgarijos padaroma žala nors ir sumažėjo 500kk, tačiau ji vis dar padaro daugiau nei pusę viso CoT (aljanso, kurį Bulgarija įkūrė) žalos.

Čia galite gauti tankų už tai, kad pasubinat laikraštį. Visiem su pinigais striuka, penki tankai juk nepamaišys niekam. Tad jei kas norit – pasiimkit juos, tikrai nėra sudėtinga. Kad jau straipsnyje minima, kad straipsnis be merginos – ne straipsnis, tai pasivogsiu iš jo autoriaus vieną nuotrauką. Dar vienos dalybos.Bulgarijoje vyksta ir eMisterio rinkimai. Jei norit pasižiūrėt kas ten kaip atrodo tą galite padaryti čia. Na matyt čia įdomu bus tik keliom mūsų merginom, bet reikia atiduoti duoklę ir joms.

Vieno bulgaro reakciją į ryte susidariusia situaciją, kai nebuvo jokių tiesioginių karų, tik RW.

Bulgarų MU iškeliauja į Meksiką. Rašo, kad tai pirmoji jų stotelė. Kas žino, gal kada pavyktų pasikviest juos pas save?

Bulgaro nuomonė apie Iraną. Straipsnyje jis išsako savo nuomonę apie Irano/Turkijos situaciją ir teigia, kad Irnas yra Bulgarijos priešai. Pabaigia gan gražiai „dabar jie turės pajusti mūsų kumščio galią“.

Skaitant Bulgarijos spaudą pastebėjau, kad ten beveik visi straipsniai yra pabaigiami merginų nuotraukomis. Pas mus net jų mažiau.

Na, šiam kartui tiek, turėdamas laiko pasistengsiu apžvelgt kaip seksis bendraut su bulgarais.

Už Lietuvos ir Bulgarijos draugystę!Pagarbiai,
Ambasadorius Bulgarijoje ZygaLTU

 

Comments

Lari0x
Lari0x Day 1,791, 09:49

Už Lietuvos ir Bulgarijos draugystę! o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,791, 09:57

Nereik mum MPP su ukrom

gliookas II
gliookas II Day 1,791, 10:07

nemanau, kad tokie paveiksliukai yra normalu is urm straipsnio. kalbu apie SUBINE

nimnul
nimnul Day 1,791, 10:14

voted for pictures!

LS HQ
LS HQ Day 1,791, 10:18

vote uz zygos uzpakaliuka, nezinojau, kad tu moteris...?Gliokai jei zmona neleidzia-neziurek:)

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,791, 10:24

Gliookai, straipsnis mano, kaip ambasadoriaus, spausdintas iš mano laikraščio. Koks tau skirtumas ką aš ten dedu? Taigi ne oficialus URM straipsnis, info tik iš vienos šalies

BlMBA
BlMBA Day 1,791, 10:30

+v +s

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,791, 11:53

Zyganovas nesigincykit ,klausykit vyresnio ..Glusas penki syk CP ,jei sako, kad uzpakalis jusu ,reiskes taip ir yra ....prisidenk uztat ..jausk laika ir vieta ..ne geju kabake randies .

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,791, 13:02

Visom penkiom už MPP su jais, tegyvuoja.

Funnyte
Funnyte Day 1,791, 14:07

Žyga fainas.

*Politinė reklama apmokėta valstybės biudžeto lėšomis. Už reklamos turinį ir joje pasitaikančias klaidas redakcija neatsako.*

iPSiArt
iPSiArt Day 1,791, 14:28

Na vos tik kai kas pralaimėjo rinkimus į CP, pajuto pareigą nuolat komentuoti užsienio politiką, valdžios veiksmus, etc. nesvarbu į temą ar ne 😉 Tik kiek apgailėtinai atrodo visi tie bandymai ieškot prie ko prisiknist...

"Pabrėžtina, kad visiškai nesistebiu, jog atsirado nemažai kritikuojančių valdžią, bet iš tiesu taip daryti reikia, kai joje nesi, taisyklė šioje vietoje paprasta: NEGAVAI – RĖK." ©gliookas

gliookas II
gliookas II Day 1,791, 15:28

Siaip tai ipsi, tu visiskai ne i tema parasei

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,791, 21:50

jis namie zygos uzpakalio prisiziuri:D tai dabar apakes raso;)

iPSiArt
iPSiArt Day 1,791, 23:57

Į temą gliookai, į temą... 😉 Ne į temą tik tavo ciucis HP kiauksi iš hyperaktyvumo - per porą mėnesių 3 partijas pakeitė ir visose galvoja kad prapuls jos jei jis PP netaps... Čia jus abu siejantis bendras bruožas...

"Kaip suprantu, atėjus kitam Prezidentui, kuris nedalyvavo užsienio politikos kūrime, pasikeistų viskas iš pagrindų:
* - žlugtų diplomatiniai santykiai;
** - keistųsi padėti ir ne faktas, kad į gerą pusę;" © gliookas

Praėjo 10 dienų. Kur tas žadėtas smukimas ir žlugimas?

Lari0x
Lari0x Day 1,792, 01:46

> Kur tas žadėtas smukimas ir žlugimas?

Kaip tai kur? Taigi šiknas ambasadoriai pradėjo spausdinti iš savo asmeninių laikraščių! Kur tai girdėta mūsų dorovingoj LLS žemėj?

gliookas II
gliookas II Day 1,792, 02:06

man tai del taves jau geda darosi, vilnieti...

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,792, 02:10

Pagrindinė šios napykantos straipsniui priežastis – moralinė mūsų kolegų degradacija. Galima išvardinti tokius požymius kaip neatsakingumas, egoizmas, siekimas elgtis taip, kaip norisi, nekreipiant dėmesio į kitus. Mulčiai be savininkų, partija be disciplinos, kyšiai už balsus, teisės be atsakomybės ir nusikaltimai be bausmių. Tai tik keletas jų moralinio nuopolio požymių.

Norint permainų LLS troliai turi pajusti ir suvokti, kad būdami kenkėjais, jie užsitikrina blogą elgesį su jais pačiais.

auris0
auris0 Day 1,792, 05:26

Už Lietuvos ir Bulgarijos draugystę!

Lari0x
Lari0x Day 1,792, 08:20

Nu va. Troliai trolina, o Bulgarijos MPP jau yra. Ačiū, Žyga o7
Glušui to per visą menesį nepavyko padaryt...

patriciackleinman
patriciackleinman Day 1,792, 08:45

fake boobs or not? http://goo.gl/3kEZr

gliookas II
gliookas II Day 1,792, 10:23

as nelabai suvokiu, kur cia izvelgta neapykanta straipsniui? straipsnis geras, subine ne i tema ir ne vietoje. ir jusu organizuotas apsigynimas ne vietoje, nes niekas cia jusu nepuola. atsigaukit, vaikai.

LS HQ
LS HQ Day 1,792, 10:53

Gliookai, tematau viena isseiti is visos sios situacijos. Turi nufotografuot savo uzpakali ir ideti savo asmeniniame straipsnyje apie ka nors. Zmones prabalsuos kieno uzpakalis grazesnis-tas ir bus teisus.

Funnyte
Funnyte Day 1,792, 11:01

Giedriau.:DDD +1

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,792, 11:36

"Glušui to per visą menesį nepavyko
padaryt..."

Gal del to kad visa menesi kariavom su
svedais?

Giedriau savo potraukius vyriskiems
uzpakaliams laikyk anoj ekrano pusej;)

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,792, 11:40

Hyperi, o tai su švedais taip neįmanoma sutart? Tada kodėl dabar sutarta?

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,792, 12:37

zyga, su svedais buvo neimanoma susitart jie ten
latviu ar musu regionu norejo, dar pinigu, o
dabar susitaret del to kad jie vokietukams
pagailejo 250k uz pagalba, o vokieciai juos
pasiunte ..., svedai neteko savo sargo, ka jus
manet jie darys?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,792, 13:00

-->HP:

"Gal del to kad visa menesi kariavom su svedais?"
......
Kad kariavom gali nepasakot, patys prisiminam. Nepagalvoji kodėl dabar su jais nekariaujam? Pagal tave -staiga stebuklas įvyko kurio nesugebėjo gliookas sukart per savo URM kadenciją? 😉

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,792, 13:01

Hyperi, na nejuokink. Tereikia mokėt tartis. Kažkaip patapau BG amba ir per dieną sutarėm. Kažkaip pasikeitė URM - su Švedija ramu. Tai čia pas juos kažkas labai pasikeitė, ar ką?

iPSiArt
iPSiArt Day 1,792, 13:03

"zyga, su svedais buvo neimanoma susitart jie ten latviu ar musu regionu norejo, dar pinigu, o dabar susitaret del to kad jie vokietukams pagailejo 250k uz pagalba, o vokieciai juos pasiunte"
.
...

Prajuokinai... Poezijas rašai... Tiek Lietuva tiek Švedija tankų dalyboms per tą karą milijonus išleido, tai dabar 250 k. CC pagailės... LOL Tiesiog vyko intensyvus diplomatinis darbas tiek su švedais ir voikiečiais tiesiogiai tiek per aplink, tam kad paskatint pakeist poziciją. Kas pavyko.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,792, 13:10

--> HP, paskutinis komentaras. Berniuk, jei kažko nežinai klausinėk o ne aiškink pievas. Pagal tave Švedija pagailėjo 250 k. CC ir todėl Assguard ramiai susitaikė su tuo, kad Lietuva ištrins Belarusiją, kuriai niekas nepadeda grįžt į žemėlapį, o Estija pergalingai žygiuos per Suomiją švedams tyliai sėdint po lapais - ir dėl tų 250 k. CC jiems jau viskas pofik kad pusė aljanso pratrinta? Tipo ėmė ir 250 k. CC stebuklingai apvertė situaciją ko nesugebėjo mūsų genijus URM praeitą kadenciją padaryt

gliookas II
gliookas II Day 1,793, 01:45

Nelabai suprantu as priekaisto del Bg.

Gal atsiminkime nuo ko prasidejo ir kas kaltas, kad jau norite? KAS SUMASTE MPP SU UKRAINA - tas ir kaltas, kad bulgarai atsisake su mumis draugauti.

ir tai yra vienintelis atsakymas. O dabar, kai sutuacija pasikeitusi pradedama isputus krutine lakstyt. Plunksnas susirinkit

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,793, 06:01

Ipsi bent vokieciu mofos straipsni skaitei?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.