Ambient on/off

Join the new world

 

[upDate] Lojë shpërblyese / FITO 50 TANKE q7

Day 1,980, 10:40 Published in Albania USA by Kriegsgott aKa Cyanide

Përshëndetje!
Si unë, besoj që edhe jeni mërzitur nga ' LUFTËRAT, OKUPIMI, POLITIKA, PËRÇARJE, LUFTËRA PËR KONGRES xD etj... ' , kësaj radhe kam sjellë ' ARGËTIM ' ku do e ndajmë së bashu argëtimin me të tjerët !Loja ka të bëj me MESAZHiN/KOMENTIN/POSTIMIN/ARTIKULLIN apo KOMENTE NË CHAT më QESHARAK që ju keni hasur në të !
Për shembull ju keni hasur në një KOMENT në WALL TEK FRIENDS'at që është QESHARAKE dhe ju ka bërë për të qeshur, dhe mendoni që edhe tjerët do i bëj për të qeshur, atëherë këtu është vendi i duhur !!!! mbi të gjitha do fitoni edhe shpërblim 🙂


SHEMBULL SE SI DUHET TË JET POSTIMI JUAJ :
RREGULLAT JANË TË THJESHTA :

1. Nuk lejohet COPY-PASTE i ndonjë komenti të mësipërm
2. Nuk lejohet përdorimi i IMPACHT ( apo si ishte në GOOGLE CHROME dhe MOZILLA)
3. LEJOHEN MANIPULIMET me PHOTOSHOP (


Shembull:
http://i.imgur.com/0GGUpkh.pngPROCES I VOTIM DO ZHVILLOHET përmes VOTAVE në KOMENTin TUAJ,
shembull :
NQSE TI POSTON NJË SCREEN SHOOT qesharak, dhe të tjerët do të votojn KOMENTIN TËND, dhe ai që merr më shum VOTA NË KOMENT atëher do shpallet FFIITTUUEESS !
[img][/img]

proces i votimit to zgjasë deri pas 2 DITESH (pra sa të heqet ARTIKULLI nga SHTYPI SHQIPTAR)Shpërblimi për atë që merr më shumë vota është :
P.S : NË RASTË SE BËNI SHOUT ARTIKULLIT, atëher LEJOHET KËRKIMI për votë në KOMENT , kuptohet shoqëruar me linkun e artikullit ! xD

2nn P.S : Në rastë mundësie për mos/konkurrecë atëherë LOJA TO TË ANULOHET
Shembull nqse ka më pak se 5 KANDIDAT 😛
DJEM më vjen keq të them por loja 'ANULOHET'. Arsyjet do mundeni ti lexoni këtu : http://prntscr.com/11z0kw (apo në fund të artikullit)


Loja nuk kishte të bënte me BARCOLETA, apo RL-n (për më tepër lexojeni artikullin nga fillimi ku e keni të dhënë edhe një shembul)

Unë në komente shoh vetëm 2 KANDIDATë, prandaj loja anulohet !
Gjithësesi shpresojmë për ndonjë lojë tjetër

Ju Faleminderit !


your :
 

Comments

Kriegsgott aKa Cyanide
Kriegsgott aKa Cyanide Day 1,980, 10:41

LOJË SHPËRBLYESE / FITO 50 TANKE q7
http://www.erepublik.com/en/article/-2249439/1/20

SpikyJade2700
SpikyJade2700 Day 1,980, 11:01

V4 + old sub + shout

Kriegsgott aKa Cyanide
Kriegsgott aKa Cyanide Day 1,980, 11:08

ahhahhahha xD thankyou
😉

1Albania Day 1,980, 11:13

Comment deleted

Zzo0mlesS Day 1,980, 11:24

Comment deleted

Kriegsgott aKa Cyanide
Kriegsgott aKa Cyanide Day 1,980, 12:39

o vlla, lexoje artikullin, mos ja Q.R : P

Carpe Diem 1
Carpe Diem 1 Day 1,980, 12:21

Dashnia, çorapat e leshta edhe rakia rrushit flaken ta qesin.

Soldiier 95
Soldiier 95 Day 1,980, 12:45

http://prntscr.com/11puo1 hahahhahahhahhahhahahhahhahahhah XD
😃:D:D

Kriegsgott aKa Cyanide
Kriegsgott aKa Cyanide Day 1,980, 12:54

ahahahaahahaahhahahahaaahaahhhhah xD

Carpe Diem 1
Carpe Diem 1 Day 1,981, 14:43

naj hummben vetdijen ato 50 tanket 😛

Punisher.JR
Punisher.JR Day 1,980, 13:49

comment not deleted
with 0 respect i will win this game se du me ble vota te komentit ne VotersClub 😛

Dardanian Lands
Dardanian Lands Day 1,980, 14:03

http://prntscr.com/11qd1w qikjo ahahahahahahahh :W

KOSOVA SnokPerparim
KOSOVA SnokPerparim Day 1,980, 17:21

Zakonisht nuk jom msu me fitu, e di qe edhe ksaj here humbi...... 🙂

Mr. BadAss
Mr. BadAss Day 1,981, 02:38

V+S

baroti
baroti Day 1,981, 03:50

- Nëse jeni krejt ditën aktiv si bleta, punoni si kali, e në mramje jeni lodhshëm si qeni. Konsultohuni me veterinarin, ekziston mundësia që jeni magar.

baroti
baroti Day 1,981, 04:06

Prej femrave nuk duhet me lyp shumë. Duhet me lyp shpesh.

TEPELENSI 98
TEPELENSI 98 Day 1,981, 04:27

Kjo eshte jeta buk , mut dhe amareta

Kriegsgott aKa Cyanide
Kriegsgott aKa Cyanide Day 1,981, 06:04

DJEMA ja keni q.r ... : /

1Albania
1Albania Day 1,981, 07:20

ju kam lene allahun : http://prntscr.com/11tjpd

A L B I O N
A L B I O N Day 1,981, 11:05

e kam lan kangen e Justin Bieber n`alarm..
-sdi pse dreqi mdel gjumi 10 min ma heret 😕

qendrim123
qendrim123 Day 1,982, 01:48

qysh kem tu nejt veq kur u nal rryma 😃

Maputo1989 Day 1,982, 04:50

Comment deleted

vegimi
vegimi Day 1,982, 05:44

ahahahahahhaahhahah kqyreni qeto deka tu kesh http://prntscr.com/11y77t 😛

Kriegsgott aKa Cyanide
Kriegsgott aKa Cyanide Day 1,982, 09:26

DJEM më vjen keq të them por loja 'ANULOHET'. Arsyjet do mundeni ti lexoni këtu : http://prntscr.com/11z0kw (apo në fund të artikullit)


Loja nuk kishte të bënte me BARCOLETA, apo RL-n (për më tepër lexojeni artikullin nga fillimi ku e keni të dhënë edhe një shembul)

Unë në komente shoh vetëm 2 KANDIDATë, prandaj loja anulohet !
Gjithësesi shpresojmë për ndonjë lojë tjetër

Ju Faleminderit !

The Superior
The Superior Day 1,982, 10:59

qoja atyre dyve pra

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.