[UA MoFA] Україноцентричний огляд сусідів

Day 2,865, 04:29 Published in Ukraine Ukraine by Doctor Faust


Доброго дня, шановне товариство.

Міністерство Зовнішніх Справ України працює у штатному режимі та зичить вам усім здоров’я, натхення та творчого настрою. З часу нашої минулої статті пройшло уже 3 дні. Стаття “випала з ТОПу”, а отже час радувати вас знову чимось смачненьким. Тим паче, що радувати є чим, оскільки міністерство працює натхенно та не покладає рук.
Сьогодні ми з вами розглянемо ситуацію з нашими сусідами від Сяну до Дону, та від села Грем’яч до мису Сарич.

А допоможе нам у цьому невелика контурна мапа, на які ми будемо ставити відповідні відмітки з розподілом сил та стосунків навколо краю, який ми називаємо Ненькою. Отже, вйо до справи.

Бажана мапа України

У даній конфігурації ми розглянемо тих наших сусідів, окрім тих, яких ми описували раніше (задля приховання стратегічної інформації, назви країн змінено на важковпізнані):
- Білорусь
- Грузія
- Туреччина
- Молдова
- Угорщина
- Словаччина
- Польща


Білорусь
Білорусь є однією з тих країн, які в нас прийнято вважати братськими. Взаємна допомога, взаємне прикриття один одного за потреби. Старі діди ще можуть згадати, як Білорусь спільно з Україною ходили в гості на «щі», середняк пам’ятає, як одне з українських МЮ їздило в Білорусь на гостини, а молодняку варто знати, що у Білорусі існує про-українське МЮ. Формою правління у Білорусі є диктатура, згідно з якою диктатор - це особа, яка натискає на кнопочки. А от які кнопочки йому натискати - каже конгрес.
Військова міць Білорусі виглядає наступним чином:

Наявність добрих стосунків з білорусами дозволяє планувати тактичні бої та реалізовувати одвічні українські мрії про «хитроплани».
Спільні кордони: Brestskaya-Volhynia, Homelskaya-Volhynia, Polisia, Dnipro, Siveria.

Грузія
Друга країна у нашому списку, і знову ж таки братська. Від часу введення Грузії у еРеспубліку, стосунки між нашими країнами є досить теплими (завдяки РЛ-факторам теж). Одним з прикладів тісної співпраці є обмін Стіві на Міхо. Від чого обидві країни задоволені. У грі Грузія змушена лаврувати між Туреччиною та Іраном, з метою пошуку власного місця на політичній мапі еРеспубліки. Керівництво держави здійснюється аналогічно до білоруського, себто диктатор виконує суто функції натискання відповідних кнопочок.
Військова міць Грузії за даними egov виглядає наступним чином:

Спільні кордони: Abhazia - Taurida.

Туреччина
Перший з наших сусідів у даному огляді, який займався тим, що випилював Україну у давні часи. Стосунки змінилися за часів президентства однієї з найбільш одіозніших постатей тогочасного есвіту. Туреччина є одним з лідерів по середземноморського регіоні, а тому свою політику розбудовує виходячи не стільки з потреб навколишніх сусдіві, скільки з власних. Її конкурентами у даному регіоні є Іран та Румунія. Завдяки вмілій дипломатичній політиці Туреччина має МПП з іншим лідером даного регіону - Грецією, і дана зв’язка працює досить добре для обох країн. Так, завдяки вмілим та злагодженим діям, обидві країна мала майже повний сет ресурсів, яких вона позбулася внаслідок останньої спільної кампанії ФІРОМ, Болгарії та Ірану. Тим не менше, після підписання МПП між Грецією, ФІРОМ та Болгарією, існує висока ймовірність, що Туреччина спробує повернути собі втрачені ресурси. Управління здійснюється диктатором (який за сумісництвом є президентом) - за погодженням з конгресом.
Військова міць Туреччини виглядає наступним чином:

Спільні кордони: Black Sea Coast of Turkey - Taurida.

Молдова
В переліку країн, з якими Україна воювала є і ця невеличка країна, яка, як вважається, перебуває під протекторатом Румунії. Політика країни нерозривно пов’язана з останньою, прикладом чого є вісутність МПП. В принципі. Себто, якщо раптом румуни хочуть постріляти на медальку Правдивого Патріота, то вони оголошують Молдові НЕ, і потім воюють самі з собою. Дана конфігурація дозволяє «хитропланити», як і з Білоруссю, але якщо в першому випадку мова йде про два народи, які між собою мають добрі стосунки, то Молдова вважається частиною Румунії, зі своїм діалектом румунської мови. Принаймні так розказували жителі цієї країни автору статті у РЛ. Чи правда - судити корінним жителям. Країною керує диктатор, однак особливу волю його дій обмежують власне румуни. (У РЛ організація державного устрою подібним чином відбувалась у рамках СРСР, завдяки чому Україна стала співзасновником ООН.)
Військова міць Молдови:

Спільні кордони: Northern Bessarabia - Bukovina, Podolia; Transnistria - Podolia, Bassarabia; Southern Bassarabia - Bassarabia.

Угорщина
Так склалося історично у еРепі, що Угорщина є однією з країн-важковаговиків, а тому, маючи великі амбіції, грає у свою політичну гру, розглядаючи альянси і союзи як можливість власного збагачення. Найбільш тривалим із таких союзів є союз з Сербією (т.зв. SerHun), про який ми згадували в огляді альянсів. Цей союз є настільки міцним, що інші країни важковаговики (як от Румунія чи Польща) намагаються не конфліктувати з Угорщиною напряму. Зокрема уряд Румунія відмежувався від повстання румунського МЮ Nemesis, яке здійснило спробу МТО в Угорщині, в рамках святкування свого 5-и річчя. Дипломатичні стосунки Угорщина намагається вибудовувати виходячи з власних військових потужностей, йдучи, часто навіть на шантаж інших членів альянсу (принаймні коли вона перебуває в альянсі). Останні мовчки проковтують оцю піґулку намагаючись виставити та обґрунтувати таку поведінку офіційно, а неофіційно всі чудово розуміють, що протиставити організованій військовій машині Угорщини можна небагато. Станом на сьогодні, Угорщина тримає в своїх руках три українські регіони, а від решти її відділяє Румунія, з якою Україна має договір про оренду. Хоча, якщо хтось вважає, що Угорщина не хотіла б мати більше регіонів (виходячи з тих міркувань, що вона може їх мати), то поточний закон про НЕ, який було оголошено діючим диктатором є чудовою можливістю відтяпати собі під шумок щось більше.
Військові сили Угорщини за даними egov виглядають наступним чином:

Спільні кордони: Great Northern Plain - Subcarpatia; Northern Hungary - Subcarpatia.

Словаччина
Країна, про яку найважче писати огляд, оскільки її роль полягає у виконанні ролі тримателя регіонів, які розбирають під себе сильніші сусіди. Останні вибори до конгресу тут відбулися у січні цього року. А військові сили майже непомітні. Якщо спільнота вважає, що Україна в стані «гірше нема куди», то Словаччина над нами сміється, і каже, що буває і гірше.
Військові сили Словаччини:

Спільні кордони: Eastern Slovakia - Subcarpatia.

Польща
Польща у даній «націоналістичній» грі досить довго тримала планку важко-ваговика. Особливо це добре пам’ятають ветерани, у ті часи, коли Польща займала майже всю Європу, ділячи лідерство з Сербією та проводячи регулярні бойові зіткнення з тією ж Угорщиною. Сьогодні, кордони Польщі не такі обширні, проте організоване військо дозволяє тримати під контролем окремі регіони Литви та Німеччини (ймовірно за спільною згодою), а також оголошувати війну Словаччині. В еУкраїнській політиці Польщу незаслужено оминають всі уряди. Дехто демонізує її до того ж рівня, що й Угорщину, однак цілком можливо, що добрі стосунки з поляками можуть змінити розклад сил на західних кордонах нашої держави. А ще, у поляків немає диктатора. Він їм, схоже, що не надто потрібен, що не заважає їм концентруватися на тому, щоб отримати максимум ресурсів та зберігати стабільні надходження до казни.
Військова міць Польщі виглядає наступним чином:

Спількі кордони: Little Poland - Volhynia, Galicia and Lodomeria, Subcarpatia.

І замість підсумку ми вирішили продемонструвати місце еУкраїни споміж її сусідів. За основу взято військові рейтинги за минулий тиждень
Як бачимо, з поміж сильніших країн, Україна має добрі стосунки лиш з Туреччиною, погані з Угорщиною, нейтральні з Росією, Польщею та Румунією. Порівнюючи ці рейтинги з контурною мапою з нанесеними відмітками (сподіваємось, що всі їх наносили в процесі читання статті), можемо спостерегти напрямки майбутніх військових кампаній, а також дипломатичних та просто добросусідських відносин.

З вами була
дружня команда Міністерства Зовнішніх Справ України

[UA MoFA] Україноцентричний огляд сусідів
http://bit.ly/uamofa_sep_06