[TGS] Rekrutacja — Ogłoszenia — 2573

Day 2,576, 09:17 Published in Poland Poland by Gregoric

Witamy czytelników Tygrysiej gazetki!

Dzisiejszy artykuł miał być co prawda w pierwszym zarysie poświęcony całkiem innym tematom, niż te ostatecznie zamieszczone, ale żeby uniknąć ściany tekstu, niektóre działy zostały odłożone do następnego wydania. Przeczytacie przede wszystkim parę słów udziale żołnierzy TGS w walkach w dniu 2573. Tradycyjnie parę ogłoszeń oraz notka rekrutacyjna.

Dodatkowo zaznaczam, że pełne zyski z tzw. 'endorsów' dla tego artykułu idą do skarbca TGS. Poprzedni artykuł był wydany dosłownie na godziny przed wprowadzeniem tej "rewolucyjnej" zmiany w module prasowym, lecz oczywiście całość pieniędzy została dodana do zasobów bojówkowych.

Zapraszamy do dołączenia do naszych szeregów!
Dlaczego warto?

• Zwracamy 100% tanków użytych podczas zbiórek MON
• Wysyłamy powiadomienia SMS/email o zbiórkach
• Aktywność nagradzamy dodatkowym zaopatrzeniem otrzymywanym od Zbrojowni TGS oraz premiami za osiągnięcia
• Nie wymagamy uczestnictwa w zbiórkach czy ciągłego siedzenia na czacie IRC, lecz wysoka aktywność w życiu bojówki gwarantuje znacznie większe profity
• Jest wśród nas wielu młodych graczy, którzy znają problemy związane z rozpoczynaniem gry i z chęcią dzielą się z rekrutami swoim doświadczeniem
• Unikamy włączania się w polityczne konflikty, a mimo to na naszym czacie spotkacie czołowe postaci z największych partii

Nie zwlekaj, im wcześniej dołączysz, tym lepiej dla Ciebie!


Standardowo zachęcamy do korzystania z premii za osiągnięcia oraz Zbrojowni TGS.

Zachęcamy również wszystkich nie posiadających jeszcze ustawionych powiadomień SMS o zbiórce o zgłoszenie się na IRC. Otrzymywanie SMS o zbiórce jest wyjściem naprawdę ułatwiającym udział w zbiórkach.

Wprowadzone nie tak dawno wymagania dotyczące korzystania ze Zbrojowni wchodzą teraz w pełni w życie. Stawka ZTGS będzie zależna od ilości zapracowań danej osoby w dniu poprzednim. Oznacza to jednocześnie, że zgłoszenia osób jeszcze niezatrudnionych w firmach TGS zostaną odrzucone. Pozytywnym aspektem jest jednak fakt, że od teraz nie jest brany pod uwagę poziom zgłaszającego się – każdy pracownik jest traktowano tak samo. Więcej szczegółów w tej sprawie znajdziecie tutaj.

Kilka zmian zaszło także w ustawieniu regimentów. Z racji, że regiment pierwszy jest nieco problematyczny dla egova, od teraz zostaje on zapchany graczami nieaktywnymi. Dzięki temu unikniemy problemów nowych rekrutów z egovem, bo zostaną automatycznie przeniesieni do dalszych oddziałów, z którymi egov radzi sobie wyśmienicie. Po szczegóły zapraszamy tutaj.


Wojna z Argentyną rozpoczęła się dla nas niefortunnie. Batony płonęły wraz z miliardami influence, lecz niestety bitwa w dniu 2573 została przez naszego przeciwnika wygrana.

Jako dowódca TGS jestem dumny z każdego Tygrysa (oprócz siebie) walczącego w tej bitwie. Dziękuję za walkę Maxiowi, Nowixowi, Kostkowatemu, Kamerolowi, Vogelowi, Synolkowi, Sarandirowi, Shiro, Lukowie oraz Peniowi. Nie bez znaczenia pozostają także wszystkie inne Tygrysy, które akurat w zbiórkach nie wzięły udziału, ale walczyły równie dzielnie. Tak ważna bitwa zmotywowała do walki ponad połowę wszystkich aktywnych żołnierzy TGS!

Poniżej znajdziecie trochę statystyk z tego dnia. Gratulujemy!

(zobacz pełną listę z tego dnia)
Dziękujemy i zapraszamy do nas!

Główny Dowódca TGSGregoric
Główny vDowódca TGSKostkowaty
vDowódca TGS ds. Kadr i Rekrutacji, Kierownik Zbrojowni TGSPwneDPL
Stażysta w resorcie Finansów i Księgowości - ShiroToAka
Stażysta w resorcie Kadr i Rekrutacji - Synolek